Сонник собака лиже обличчя, до чого сниться собака лиже обличчя уві сні

Бачити, як собака лиже обличчя уві сні, відчувати поруч її подих — до істотних змін в особистому житті. Якщо приснилося, що пес був доброзичливим, все оточення проявить підтримку останніх проектів і планів сновидіння: рідні допоможуть матеріально, друзі нададуть ряд неоціненних послуг. До чого сниться вівчарка, лижуть руки, ніс, сучасні сонники описують досить докладно.

Що обіцяє сонник Міллера

Знаменитий психолог помітив: якщо наснилося, що собака лиже обличчя — навколо вас досить багато дбайливих і відданих людей. Сновидіння означає, що ви симпатичні і колегам, і домочадцям одночасно. До чого сниться псина, ліжуще відкриті частини тіла, сонник Міллера розглядає, з огляду на її забарвлення і габарити:

 • Велика вівчарка — до отримання допомоги від впливової людини, мецената;
 • Болонка, такса, пудель — до знайомства з потенційним супутником життя;
 • Ротвейлер, боксер — до початку цікавих справ;
 • Кишенькова крихітка — до авантюр, активного відпочинку.
 • Плануйте важливі угоди — все вдасться

  Бачити спокійного великого пса уві сні завжди добре за сонником Цвєткова. Сновидіння означає, що вас готові підтримати на всіх рівнях: колеги частина справ візьмуть на себе, керівництво проявить інтерес, надасть всебічну підтримку.

  Якщо приснилося, що собака лиже обличчя, а ви при цьому її боїтеся, — не впадайте у відчай. Навпаки, спробуйте наяву довіритися оточуючим — результати спільних праць виявляться високими, а справа принесе несподівано великий дохід.

  Безоплатна матеріальна допомога, увага близьких, захоплююча спільна діяльність — саме те,, до чого сниться доберман, водолаз або бульдог, який намагається уві сні проявити свою ласку, любов.

  Знайомства порадують

  Бачити добру, чіпкою собачку уві сні — знак переходу на новий етап у відносинах між статями. Якщо приснилося, що песик розташовується на одному рівні з очима — будьте готові до серйозної розмови, діловому пропозицією з боку давнього партнера.

  До чого сниться доброзичлива вівчарка, ліжуще ніс, руки, сонник Фрейда описує по-своєму. Виявляється, ви за крок від того, щоб домогтися розташування людини, який давно подобається. Чоловіки можуть завоювати серце холодної і неприступною дівчини, а дами — нарешті відчути, що поруч знаходиться лицар, здатний захистити і обійняти.

  Не втрачайте пильність

  Брудна, липка дворняга, яка намагається не тільки лизнути, але і вкусити уві сні, може нести справжню загрозу. Придивіться до нових знайомих, переконайтеся в щирості намірів, тільки після цього вводите їх в своє коло, довіряйте таємниці, приймайте допомогу.

  Тлумачення сну, в якому собака лиже обличчя, в сонник Нострадамуса залежить від статі тварини. Псів найчастіше можуть бачити люди, які мають авантюрні плани на вихідні, бажаючі добре погуляти, без міри повеселитися. Самка ж приходить уві сні до тих, хто віддає перевагу відокремленому відпочинок і готовий провести найближчі дні на лоні природи серед близьких, рідних.

  Сонник собака лиже обличчя, до чого сниться собака лиже обличчя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: