Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собака на повідку, до чого сниться собака на повідку уві сні

До чого сниться сон, в якому присутня собака на повідку? Сонник вважає, що це сновидіння необхідно тлумачити при комплексному підході. І в першу чергу врахувати те, що пес, який був уві сні, не завжди є другом сновидцу.

За Міллеру

Сонник Міллера вважає, що гуляти з псом і бачити, як він вбиває змію — дуже добре. Таке сновидіння обіцяє благополуччя, позбавлення від ворогів і успіх.

Бажане здійсниться!

Собака на повідку може уособлювати дитини. І гуляти з нею, утримуючи на довгому повідку — значить будувати плани щодо свого чада, які не завжди збігаються з бажаннями обох сторін.

Сам привід — знак позитивний. Він гарантує виконання планів і бажань. Не складно здогадатися,, до чого сниться порвати або зовсім втратити його.

Деталь із значенням

Сонник рекомендує приділити увагу і таку деталь як нашийник. Його наявність символізує якусь залежність, причому як позитивного, так і негативного характеру. До чого може приснитися нашийник?

— Купувати його — до нової справи або відносинам. — Отримати в подарунок — до одруження. — Тим, у кого не т вихованця — скоро заведете. — Якщо собака є — до її хвороби. — Одягати на кого-небудь — зумієте підпорядкувати оточуючих.

Заслужите повагу!

До чого сниться вести собаку на повідку? Якщо ви крокуєте по пустельній місцевості, то в реалі виконайте складна справа і заслужите повагу.

Наснилося, що ви дресирували пса? Зумієте вибратися з екстремальної ситуації. Вести його по сліду видобутку — до питань, пов’язаних з нерухомістю.

Сонник запевняє, якщо уві сні вам довелося вести вихованця по закутках міста, то вас чекає довгий ходіння по інстанціях.

У вас є справжній друг!

Вигулювати власну собаку на повідку — завжди добре. Сонник стверджує, що у вас є добрий і відданий друг.

До чого сниться вигулювати незнайомого вихованця? Чужа псина та ще брудна обіцяє втрати, збитки і серйозні неприємності.

Тлумачення сну залежить і від породи тварини. Пощастило вигулювати породисту хорта? До благополуччя і достатку.

Наснилося, що ви утримували на приводі болонку — до романтичного побачення, борцовскую — до складного розмови з ворогом, мисливську — до духовного розвитку.

Негативний символ

Сонник вважає, що собака не обов’язково ототожнюється з друзями. І залежить це від її забарвлення. Якщо собака на повідку була чорна, то це вказівка ​​на те, що ви контролюєте своїх недругів.

Чорна масть так само символізує зраду, зраду і депресію. Особливо негативний тлумачення носить сон, в якому вам довелося бачити, як чорна псина намагається вкусити.

Скоро заміж!

Цікаві розшифровки сонник має з приводу рудої масті. Традиційно він символізує фінанси, емоції і відносини. Так зла рудий собака уособлює мстивість і обман.

Жінці бачити, як руда псина порвала їй плаття — до швидкого заміжжя. Наснилося, що вона навпаки підлещуватися? Наяву все буде відмінно.

Спеціально для жінок

З огляду на всі ці значення, легко визначити, до чого сниться дуже велика. Це лише збільшує значення сну, як і в разі якщо їх було дві.

А ось для жінок сон, в якому була велика собака на повідку означає знайомство з гідним чоловіком. А бачити, що дві гавкаючі шавки обіцяють плітки і пересуди за спиною.

Сонник собака на повідку, до чого сниться собака на повідку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: