Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собака нагадила, до чого сниться собака нагадила уві сні

Якщо собака нагадила уві сні прямо у вас під ногами — приготуйтеся отримати незаплановану прибуток. При цьому у виборі засобів ви будете нерозбірливі. Сновидіння означає, що сновидцем буде рухати користь і багато друзів можуть в цей момент відвернутися. Розкриваючи,, до чого сниться пес, який зіпсував взуття або підстилку своїми випорожненнями, сонники радять згадати його породу.

Тлумачення сну в популярному сонник Міллера

Не треба дивуватися сновидіння, в якому собака нагадила і залишила важкий осад своїм вчинком. Підсвідомість підказує, що поруч знаходяться люди, здатні доставити неприємні моменти. Якщо приснилося, що це зробили кілька маленьких цуценят — не поспішайте довіряти свої таємниці навіть близьким.

Психолог в своєму сонник говорить, що важливо зрозуміти,, до чого сниться місце «злочину» пса:

 • Черевики господаря — до розчарування в своїй половинці;
 • Біля порога будинку — до лицемірства друзів;
 • В парку — до суспільного визнання;
 • У власному туалеті — до прибутку.
 • Не сумнівайтеся в улюблених

  Якщо приснилося, що собака нагадила вам в черевики або кімнатні тапочки — придивіться до дорогого серцю людині. Сновидіння означає, що йому явно не вистачає вашого тепла і уваги. Від нудьги він може почати шукати порозуміння на стороні.

  Сонник Фрейда вдається в більш детальні пояснення. Бачити уві сні «нашкодив» білого цуценя — до легкого флірту подружжя на стороні. Такі відносини тільки зміцнять шлюб і не принесуть шкоди. А ось,, до чого сниться чорний пес, який зіпсував дорогі туфлі, психолог розглядає з позиції справжньою зради.

  Не довіряйте секрети базікам

  Бачити собачі екскременти уві сні на порозі будинку, в кімнаті — знак нещирості товаришів. Хтось явно хоче зайняти ваше місце і всіляко намагається нашкодити. За похвалами, уявної допомогою і співчуттям друзів може ховатися бажання дізнатися краще ваші вразливі місця. Сонник Нострадамуса рекомендує бути скромніше, чи не випинати достоїнства і недоліки перед близькими.

  Будьте обережнішими, довіряючи секрети майстерності навіть друзям, якщо наснилося, що фекалії поширювали нестерпний запах. Отримати удар від рідних, близьких, колег, позбутися власної ідеї, завдяки їх балакучості — саме те, до чого сниться, що собака нагадила в приміщенні.

  Приготуйтеся багато витрачати

  Якщо приснилося, що собака нагадила в спеціально відведеному місці — вважайте це знаком для початку бурхливої ​​діяльності. Виявляється, собачі екскременти уві сні можна трактувати досить позитивно. Все, що ви зробите в найближчі місяці і тижні, принесе гідний заробіток і стабільний дохід.

  Сонник Ванги пророкує несподіване надходження грошей, якщо ви примудрилися ще й вляпатися в випорожнення, або довелось бачити їх на одязі і на руках.

  Сонник собака нагадила, до чого сниться собака нагадила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: