Сонник собака нагадила, до чого сниться собака нагадила уві сні

Якщо собака нагадила уві сні прямо у вас під ногами — приготуйтеся отримати незаплановану прибуток. При цьому у виборі засобів ви будете нерозбірливі. Сновидіння означає, що сновидцем буде рухати користь і багато друзів можуть в цей момент відвернутися. Розкриваючи,, до чого сниться пес, який зіпсував взуття або підстилку своїми випорожненнями, сонники радять згадати його породу.

Тлумачення сну в популярному сонник Міллера

Не треба дивуватися сновидіння, в якому собака нагадила і залишила важкий осад своїм вчинком. Підсвідомість підказує, що поруч знаходяться люди, здатні доставити неприємні моменти. Якщо приснилося, що це зробили кілька маленьких цуценят — не поспішайте довіряти свої таємниці навіть близьким.

Психолог в своєму сонник говорить, що важливо зрозуміти,, до чого сниться місце «злочину» пса:

 • Черевики господаря — до розчарування в своїй половинці;
 • Біля порога будинку — до лицемірства друзів;
 • В парку — до суспільного визнання;
 • У власному туалеті — до прибутку.
 • Не сумнівайтеся в улюблених

  Якщо приснилося, що собака нагадила вам в черевики або кімнатні тапочки — придивіться до дорогого серцю людині. Сновидіння означає, що йому явно не вистачає вашого тепла і уваги. Від нудьги він може почати шукати порозуміння на стороні.

  Сонник Фрейда вдається в більш детальні пояснення. Бачити уві сні «нашкодив» білого цуценя — до легкого флірту подружжя на стороні. Такі відносини тільки зміцнять шлюб і не принесуть шкоди. А ось,, до чого сниться чорний пес, який зіпсував дорогі туфлі, психолог розглядає з позиції справжньою зради.

  Не довіряйте секрети базікам

  Бачити собачі екскременти уві сні на порозі будинку, в кімнаті — знак нещирості товаришів. Хтось явно хоче зайняти ваше місце і всіляко намагається нашкодити. За похвалами, уявної допомогою і співчуттям друзів може ховатися бажання дізнатися краще ваші вразливі місця. Сонник Нострадамуса рекомендує бути скромніше, чи не випинати достоїнства і недоліки перед близькими.

  Будьте обережнішими, довіряючи секрети майстерності навіть друзям, якщо наснилося, що фекалії поширювали нестерпний запах. Отримати удар від рідних, близьких, колег, позбутися власної ідеї, завдяки їх балакучості — саме те, до чого сниться, що собака нагадила в приміщенні.

  Приготуйтеся багато витрачати

  Якщо приснилося, що собака нагадила в спеціально відведеному місці — вважайте це знаком для початку бурхливої ​​діяльності. Виявляється, собачі екскременти уві сні можна трактувати досить позитивно. Все, що ви зробите в найближчі місяці і тижні, принесе гідний заробіток і стабільний дохід.

  Сонник Ванги пророкує несподіване надходження грошей, якщо ви примудрилися ще й вляпатися в випорожнення, або довелось бачити їх на одязі і на руках.

  Сонник собака нагадила, до чого сниться собака нагадила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: