Сонник собака вівчарка, до чого сниться собака вівчарка уві сні

Собака друг людини. А ще вона — сторож, поводир, рятувальник, нянька, шукач. Різні люди вибирають собі домашніми улюбленцями собак різних порід, але лідером серед них є вівчарка. З нею не страшно, не нудно і не складно. А що якщо собака вівчарка стала вашим вихованцем уві сні? До чого сниться подібне сновидіння? Що воно значить? Згадайте сон до дрібниць і звіртеся з сонником!

Чотириногий супутник

Бачити уві сні, як собака вівчарка, виляє вам хвостом — до знайомства з приємним і цікавим людиною, пророкує сонник Хассе.

Уві сні до вас підійшла велика кудлата псина і стала проявляти дружній інтерес — в реальності вас чекає зустріч з впливовою людиною, який не раз прийде вам на допомогу в подальшому.

Наснилася собака вівчарка повністю чорного кольору — є ймовірність того, що вас зрадить один. Світла або з рудими підпалинами собачка — до приємних сюрпризів і подарунків.

Сниться німецька вівчарка, яка живе у вас вдома, — символ вірності, розуміння і любові, чужа псина забрела до вас у двір — остерігайтеся заздрісників і інтриганів, вони замишляють проти вас щось недобре, попереджає сонник Міллера.

Добрий і лагідний звір

Грати з собакою вівчаркою — незабаром поруч з вами з’явиться людина, яка змусить вас по-новому поглянути на життя.

Якщо жінці приснилася німецька вівчарка, яка лиже руки і заглядає в очі — наяву їй слід приготуватися до підвищеного чоловічому увазі, пророкує сонник Ванги.

Бачити уві сні, як добра молода коллі пустує з дітьми — на радість і веселому відпочинку в колі друзів, з іншими собаками або тваринами — до несподіваної вечірці зі старовинними приятелями або подругами.

Коли собака — небезпечний ворог

Сниться, що на вас нападає собака вівчарка і рве на вас одяг — будьте готові до помсти свого недруга або суперника, дає пораду Мусульманський сонник.

Приснився злий ланцюговий пес, кидається на вас і голосно гавкає, — почуєте про себе неприємні розмови або плітки.

Скалився бродячий дворняга — символ бідності або великих витрат. Бережіть свої фінанси, можете розоритися або витратити багато коштів на те, що вам зовсім не треба.

Сниться, що ви тікаєте від собаки вівчарки — найближчим часом вам належить мобілізувати всі свої сили, щоб встояти в боротьбі з конкурентами.

І в радості, і в біді

Наснилося, що ви гуляєте зі спокійною, доброю собакою вівчаркою — до спокійного родинного щастя і затишку, обіцяє Місячний сонник.

Бачити себе зі своїм «кавказцем» на полюванні — до рухливих розваг або азартних ігор на вихідних.

Переслідувати з німецькою вівчаркою злочинця і зловити його — до благополучного результату задуманого заходу або до підвищення по службі.

Бачити уві сні, як собака-рятувальник виносить людину з води, вогню або дістає з-під снігу — в реальному житті ви зможете допомогти своєму другові, завдяки своїм зв’язкам.

Собачі бої

Спостерігати з боку, як б’ються дві вівчарки — в реальності ви станете свідком конфлікту колег або знайомих. Розливати зчепилися собак водою — взяти участь в неприємний інцидент, як миротворець.

Бачити уві сні, як собака женеться за кішкою, яка стрибає вам на руки, шукаючи захисту, — приділіть час справах своїх дітей, можливо, у них виникли неприємності, але вони бояться вам в цьому зізнатися, радить Жіночий сонник.

Сонник собака вівчарка, до чого сниться собака вівчарка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: