Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собака на ланцюгу, до чого сниться собака на ланцюгу уві сні

Сонник двояко тлумачить,, до чого сниться собака на ланцюгу. Образ символізує перешкоду і безпеку, обмеження і стабільність, можливість надовго зберегти благополуччя. Отримати вірний прогноз допоможуть деякі подробиці, побачені уві сні.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера детально роз’яснює,, до чого сниться собака на ланцюгу. Символ, який вам наснився, обіцяє успішний результат початої справи. Якщо прив’язане тварина уві сні норовило розірвати на шматки, у вас є недоброзичливці, але ви недосяжні для них. Двоголовий пес означає, що зараз не час братися за кілька проектів одночасно: подужати їх буде нелегко.

Великі й малі

У сонниках можна знайти багато пояснень, чому приснилася велика собака на ланцюгу. У Жіночому оракулі символ означає взаємовигідне партнерство, заступництво, вдалий шлюб.

Маленька собачка уві сні віщує зустріч з брехунцем, пліткарем або неприємним дріб’язковим людиною.

Пророцтва для бізнесмена

Якщо комерсанту приснилося, що велика собака на ланцюг посаджена ним, Сучасний снотолкователь обіцяє, що в реальності також вдасться спіймати велику рибу. Прибуток виявиться настільки велика, що дозволить значно поліпшити матеріальне становище і спосіб життя всієї родини.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться велика собака на ланцюгу. Бачити уві сні пса лякають розмірів доводиться тим, хто наяву змушений чинити опір. Оточення заважає духовному зростанню, — вважає сонник Мандрівника.

Чого слід побоюватися

Універсальний сонник роз’яснює,, до чого сниться зла собака на ланцюгу. Належить відкрити для себе темну сторону добре знайомих осіб. З’ясується, що для деяких з них немає моральних перешкод, коли справа стосується корисливих або особистих інтересів.

Коли наснилася зла дворняга, озброїтися на сновидіння можуть не тільки люди, а й обставини. Снотолкователь попереджає про прийдешню низці побутових неприємностей, які, втім, не заподіють особливої ​​шкоди.

Якщо уві сні зла ланцюгова псина примудрилася вкусити сплячого, наяву у нього є таємний ворог в найближчому оточенні. Укус до крові вказує, що вовк в овечій шкурі — хтось із родичів або кохана людина.

Крига зрушила!

Якщо наснилася добра ланцюгова вівчарка, Англійська сонник обіцяє позитивні зміни на особистому фронті. У самотніх сновидцев попереду цікаве знайомство, приємне спілкування, високий шанс зустріти другу половинку.

Якщо добрий собака на ланцюгу приснилася сім’янинові, його побоювання з приводу невірності подружжя абсолютно безпідставні, — обнадіює медіум Хассе.

… А караван іде

Цікаво дізнатися,, до чого сниться голосно гавкає собака на ланцюгу. Ось що віщує гавкіт тварини, яка не може вкусити:

 • Гавкаюча прив’язана псина уособлює заздрісника;
 • Чути, як пес гавкає в будці, але не бачити його трапляється напередодні отримання поганих звісток;
 • Символ відображає порожні турботи і марні хвилювання;
 • Коли гавкає барбос на прив’язі, сонник закликає до активних дій;
 • Бачити, як прив’язаний сторож гавкає трапляється тим, хто прагне до змін;
 • Собачий гавкіт символізує сплети і інші дрібні витівки недругів.
 • Зірвалися з прив’язі

  У тлумачів викликає серйозні побоювання сюжет, в якому собака зірвалася з ланцюга. Символ говорить про схильність до чужого впливу і неможливості виправити ситуацію.

  Навіть невелика відірвалася собачка віщує уві сні, що конкуренти і вороги ось-ось перейдуть до активних дій.

  Рвуться собачі повідці і прив’язі уві сні дають знати, що той, хто лежить не так надійно захищений, як йому здається.

  Що твориться в підсвідомості

  Іноді рвуться тварини символізують душевний стан самого сплячого. На думку психоаналітиків, йому в даний момент хочеться все кинути і поїхати на край світу.

  В езотеричних сонник є цікава трактування, до чого сниться, що псина зірвалася з прив’язі. Сновидцем, які займаються духовними практиками, слід знати, що щось пішло не так.

  Різнобарвні дворняги

  Сонники звертають увагу, якого кольору шерсть тварини. Якщо вона чорна, тлумачення сну обіцяє розчарування в комусь із близьких.

  Чорна прив’язана собачка попереджає, що в скрутну хвилину доведеться розраховувати на свої сили. Ніхто не захоче або не зможе допомогти.

  Рудий ланцюгової барбос уві сні символізує обман, білий — сварку з друзями або зраду.

  Сонник собака на ланцюгу, до чого сниться собака на ланцюгу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: