Сонник собака померла, до чого сниться собака померла уві сні

Волохатий чотириногий помічник уві сні асоціюється з щирістю, відданістю, дружбою. Те,, до чого сниться сон, в якому собака померла, тлумачиться сонниками виходячи з зовнішності і обставин приснився події.

Забарвлення

Наснилося, що біла собака померла, на думку сонника, пояснюється умисним відмовою сплячої людини від прояву почуттів, любові і романтики. Ймовірно, це пов’язано з душевною травмою, нанесеною сновидцу кимось в ранньому віці.

Тлумачення,, до чого сниться бачення, в якому рудий собака померла, відображає втому сновідящего від стабільної буденності і сірості, бажання вирватися на волю, зробити щось екстраординарне. Заміжнім людям подібний образ вказує на підсвідоме бажання скинути на час з себе обридлі зобов’язання.

Бачити уві сні, як чорна собака померла — остерігайтеся сумнівних підприємств, в які уплутують Вас близькі друзі. Негативні наслідки від таких «оборудок» гарантовані.

Обставини смерті

Бути мимовільним свідком смерті тварини, за версією езотеричного сонника, відображає ненавмисне або вимушене участь сплячої людини в підступи, спрямованих проти близького знайомого або приятеля.

Дівчині, бачити уві сні як собака вмирає, є знаком нездійсненності бажань, пов’язаних з спільним майбутнім з нинішнім коханим чоловіком. Бізнесменам подібне сновидіння застерігає про підступність і неохайності партнерів по бізнесу.

Підібрати на дорозі вмираюче тварина, яке згодом сконає у Вас на руках — до непередбачених обставин, які обернутися неймовірною удачею. Бачити труп чотириногого помічника, який давно лежить на узбіччі або дорозі — остерігайтеся «ведмежих послуг» від близьких приятелів. Подібні ласку обернутися великими неприємностями.

Якщо собака померла від побоїв уві сні — гряде обман або наклеп з боку колег по роботі. Пес уві сні помер від старості, на думку сонника Ванги, Вас оточують тільки вірні й віддані товариші, здатні прийти на допомогу за першим покликом.

Те,, до чого сниться тримати на руках вмираюче тварина, відображає сонником необхідність приділити увагу одному, який знаходиться в біді. Тільки Ваша підтримка допоможе подолати товаришеві важкий період в житті.

Якщо жінці наснилося, що по дорозі в магазин, вона стала свідком того, як померла собака, значить, всесвіт посилає попередження про те, що найближчим часом слід відмовитися від великих покупок, оскільки ті не принесуть бажаної користі і задоволення.

Власний чотирилапий улюбленець

Наснилося, що здох власний пес, який вже давно помер, пророкує сонником відновлення старої дружби, яка принесе сновідящій велику радість і моральне задоволення.

Молодій дівчині, то,, до чого сниться давно здохлим улюбленець, сонник пророкує відновлення відносин з колишнім хлопцем. Друга спроба може бути вельми вдалою, якщо панночка врахує свої помилки і прийме свого обранця таким, яким він є.

Бачити уві сні свого живого вихованця мертвим — до великої сварки з близькими або рідними людьми. Уві сні тримати на руках помираючого улюбленця — у виниклій сварці буде винна людина, якому цілком довіряє сновідящій.

Сонник собака померла, до чого сниться собака померла уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: