Сонник собака, до чого сниться собака уві сні

Сни про тварин завжди мають матеріальне відображення в реальному житті. Їх можна навіть назвати віщими.

Собака уві сні, перш за все, уособлює собою близького друга. Глибоке тлумачення сну буде залежати від зовнішнього вигляду, звичок, кольору, розміру і навіть настрою приснився тварини. Біла собака — благополуччя, чорна — неприємності, руда — інтимні розваги.

Як трактує сонник, якщо собака уві сні велика — набуття вірного і надійного друга, готового підставити своє плече навіть у найважчих і нерозв’язних ситуаціях. Незалежно від її забарвлення, велика собака — відданий захисник, покровитель. Для незаміжньої жінки — зустріч з гідним кандидатом у чоловіки.

Згідно сонника, якщо собака маленька, або щеня — несподіваний сюрприз, подарунок, який принесе у ваше життя безліч клопотів, як приємних, так і не дуже. Підібрати бездомного щеняти на вулиці — вам доведеться зробити вибір між власним безтурботним спокоєм і необхідністю зробити альтруїстичний вчинок і кинути всі зусилля на допомогу своїм близьким.

Укус собаки уві сні — вас зрадить найрідніша людина. Можливо ваша половина, родич або навіть ваші власні діти.

Єгипетський сонник стверджує, що собака, яка вкусила уві сні означає, що хтось із ваших знайомих звернувся до допомоги магії, щоб нашкодити вам.

Зла собака, яка активно нападає — будьте готові до несподіваних конфліктів з боку колег або ділових партнерів. Вам доведеться захищатися від чвар і пліток і відстоювати свою думку в поодинці.

Як тлумачить сонник, якщо собака мертва — ваша інтуїція підведе вас в самий незручний момент. Ні інстинкти, ні почуття самозбереження, ні життєвий досвід не допоможуть розібратися у раптово виниклі труднощі.

Перетворитися уві сні в собаку — належить відстоювати чиїсь інтереси, не маючи при цьому достатньо повноважень і прав, щоб активно висловлювати і аргументувати свою точку зору..

Згідно сонника, собака з маленькими цуценятами — чекайте знаходження гармонії в особистому житті. Для одиноких людей — зустріч з другою половинкою, з якою доведеться прожити довге і щасливе життя. Для бездітної пари — поява довгоочікуваного потомства. Для дами бальзаківського віку — веселе швидкоплинне розвага з молодим коханцем.

Лай і гарчання собак уві сні означає отримання поганих звісток. До вас наблизився інтриган, і вже плете навколо павутину пліток. Такий сон означає застереження — вам не варто вплутуватися в сумнівні заходи, результат яких не можна передбачити заздалегідь. Утримайтеся від азартних ігор і ризикованих витівок: в іншому випадку — залишитеся в програші.

Як трактує класичний сонник, якщо собака в крові — з кимось із ваших найближчих родичів трапитися нещастя. Травма, раптова складна і важка операція. Постарайтеся запам’ятати, що трапилося з постраждалою собакою, можливо це підготує вас до самого неблагополучному результату.

Сон про собаку на ланцюгу — небувалий наплив роботи. Вам доведеться пожертвувати повноцінним сном і відпочинком для завершення всіх розпочатих справ в термін.

Годувати собаку уві сні — застереження. Ви самі спровокуєте неприємності, які в подальшому поставлять вас в глухий кут або заженуть в кут.

До чого сниться собака в інших сонниках

Згідно старовинним російським сонником, собака означає відданість і сміливість. Можливо, ви навіть занадто добрі і поступливі з оточуючими.

За сонником Лонго собака, ліжуще уві сні руку — вдале працевлаштування або заслужене підвищення на роботі. Спляча собака — доведеться відкласти всі свої справи через дітей.

До чого сниться собака в сонник Симона Каноніта: працьовитість і старанність принесуть свої плоди — ви отримаєте гідну нагороду за докладені зусилля.

Італійський сонник Менегетті трактує сни про собак з точки зору домінанти і підпорядкування. Зазвичай це негативні або пригнічені відносини між кровними або близько пов’язаними людьми: мати-дитина, чоловік-дружина. Той, хто захищає, одночасно пригнічує особистість свого підопічного.

До чого сниться собака в сонник Нострадамуса. Зазвичай це попередження про те, що ваше фінансове становище дуже хитке. Чи буде їжа на завтрашній день — невідомо. Ви ризикуєте втратити все нажите. Пора робити запаси і накопичення.

За сонником Цвєткова гавкіт собаки віщує новини про перемогу. Які б труднощі ви зараз не відчували — все завершиться з максимально успішним результатом в вашу сторону.

До чого сниться собака в сонник Фрейда: доброзичлива — нові знайомства, агресивна — сварку, ласкава — поява нової любові, укус собаки — затяжні судові чвари.

За сонником Лоффа — дика або бездомна собака, яку ви намагаєтеся приручити: виник конфлікт або ситуація виявляться для вас непосильними або нерозв’язними.

До чого сниться собака в сонник мусульман. Це єдиний сонник, в якому собака уособлює собою ворога. Бити собаку уві сні — означає, що ніяких проблем зі здоров’ям у майбутньому не передбачається, а ваш організм самостійно впорається з дрібними недугами, не вдаючись до допомоги ліків.

Сонник Міллера трактує сни про собак виключно з позитивного боку. Сон обіцяє удачу в справах, відданість друзів, поява несподіваних фінансових вливань з боку. Для жінок — швидке і благополучне заміжжя, набуття стабільності, будівництво нового будинку.

Сонник собака, до чого сниться собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: