Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собачка, до чого сниться собачка уві сні

До чого сниться собачка? Уві сні цей образ може відображати як прийдешні події, так і конкретну особу. Сонник впевнений, що в цьому питанні все вирішують незначні деталі.

Про що ви думаєте?

У мріях з’явилася маленька і цілком нешкідлива собачка? Проведете час в компанії без зобов’язань і особливих проблем. Якщо уві сні маленька собака облаяв вас, то наяву буде конфлікт без особливих наслідків.

Бачити, як крокує вбрана маленька собачка, означає, що ви дбаєте виключно про зовнішній лиск, забуваючи про внутрішній вміст.

Хто ваш друг?

До чого взагалі є крихітна кімнатна собачка? Дівчатам вона обіцяє велику кількість несерйозних шанувальників.

Приснилася красива собачка? Сонник вважає, що ви посваритеся з близькою людиною.

Уві сні особливо ласкава собачка знаменує відданих друзів, а пустуючих щеня є до нового приятеля.

Ваш вибір!

До чого сниться дівчинка з з собачкою? Це відображення вашої душі, яка подорожує під наглядом вищих сил.

Чоловікові привиділася псина з цуценятами, то він вибере дружину, схожу на його власну матір.

Жінці уві сні народжувала псинка обіцяє зв’язок з малодосвідчених і молодим партнером.

Замітка Міллера

Містер Міллер у своєму сонник запевняє, що декоративна собачка вишуканої породи гарантує незаміжнім пані поява пещеного, але ненадійного нареченого.

Все вирішиться!

До чого сниться чисто біла собака? Сонник впевнений, що в складних обставинах ви можете розраховувати на давнього друга. Іноді біла собачка уві сні пророкує зустріч з дорогим серцю людиною, якого ви давно не бачили.

Приснилася біла, але при цьому агресивна псина? Вам уготовані невдачі в справах і зіткнення з давнім ворогом, яке, однак, не стане причиною серйозних проблем.

У ніч на п’ятницю приснилася біленька собачка? Всі проблеми будуть вирішені без вашого безпосереднього втручання. Це також ознака удачі в любові.

Пам’ятайте!

До чого сниться чорна собачка? Сонник підозрює, що ви розчаруєтеся в свого друга. Якщо чорна собака наснилася в ніч на вівторок, то вас дуже здивує швидке подія.

Крім того чорна дружелюбно налаштована псина гарантує несподівану допомогу у благородній починанні.

Руда масть уві сні має більш негативний тлумачення. Вона символізує підступність, гнів і мстивість.

Навіть якщо приснилася дуже крихітна руда собачка, то знайте, поруч є людина, яка бажає зла і постійно шкодить по дрібницях.

Стримуйтеся!

Уві сні довелося тримати собачку на руках? Сонник обіцяє неймовірну удачу на любовному фронті.

Якщо в мріях ви тримаєте псинка на руках, прасуєте її, то явно надмірно опікаєте дітей або коханого. Іноді це ознака показної розкоші.

Шлюб або робота?

До чого сниться собачка на повідку? Є ймовірність, що належить закинути насущні проблеми і впритул зайнятися роботою.

Бачити песика на повідку означає, що вам доведеться погодитися з чужою думкою.

Крім того сонник впевнений, що сам поводок уві сні знаменує приємну залежність або буквально — одруження і сімейне життя.

Чекайте новин!

Що значить, якщо собачка померла? Сонник вважає це сумним ознакою хвороби або навіть смерті близької людини або родича.

Наснилося, що власна собака померла? Наяву відчуєте занепад сил, а справи застопоряться.

До чого сниться вже померла псинка? Це символ очищення від порочних думок і залежностей.

Якщо уві сні навідалася собачка, яка вже померла, то ви занадто упереджено ставитеся до своєї половинки. Однак можливо, на те є реальні підстави.

Бережіться!

Наснилося, що собачка кусає? В реалі посварилась з діловим партнером. Бачити, як собака кусає до крові, означає, що потрібно чекати підлості від родичів.

Якщо ж уві сні псина боляче вкусила, але кров не з’явилася, то готуйтеся до обману і постійним скандалам як вдома, так і на роботі.

До чого ще сниться, що собачка кусається і взагалі поводиться дуже агресивно? Сонник вважає, що ви не зумієте впоратися самотужки з підступним ворогом.

Розраховуйте сили!

Що означає уві сні багато дрібних сваряться? Сонник радить не братися за кілька справ відразу, ви точно не встигнете зробити все якісно і в строк.

Якщо ж наснилося, що у собачки дві голови, то тлумачення сну ідентичне. Ви бажаєте одночасно досягти двох абсолютно різних цілей, що в підсумку призведе до повної поразки.

Де ви її взяли?

Для більш точної інтерпретації сонник радить згадати, як саме потрапила до вас тваринка.

 • Прибилася сама — довголіття, безбідно.
 • Довелося підібрати — новини, придбання.
 • Дарують — хтось спеціально підкине вам клопоту.
 • Купили — заженете себе в кут.
 • Діти принесли — приємне спілкування.
 • Чекайте гостей!

  До чого сниться, що крихітна собачка пристає до вас на вулиці? Доведеться зійтися в нелегкій сутичці з дріб’язковим ворогом.

  Якщо вона забігає в будинок, то скоро нагрянуть гості. Гладити собачку — до нудьги. Спостерігати, як вона писала — до зайвих турбот.

  Якщо ж уві сні трапилося бачити собачку в воді або навіть свідомо топити її, то ваші надії впадуть або в реалі звільнитеся від того, що вам дуже заважало.

  Щастя буде пізніше…

  До чого сниться собачка і кошеня? Сонник обіцяє мир з давнім ворогом. Бачити, що кошенята і собака мирно сидять або грають — навпаки до катастрофи в любові.

  Якщо приснилося, що псинка і кішка б’ються, а потім розбігаються, то після великого скандалу ви знову відчуєте безмежне щастя, але вже в іншому статусі.

  Сонник собачка, до чого сниться собачка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: