Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сніжна лавина, до чого сниться сніжна лавина уві сні

Снігова лавина уві сні є попередженням про марні ризики, невирішені проблеми, авантюрних заходах. До чого сниться її сход, добре описують сучасні сонники. Згадайте, як далеко в цей момент від вас були гори і наскільки стрімко летів вниз сніг, тільки після цього беріться за тлумачення сну.

Сонник Міллера закликає до пильності

Густав Міллер стверджує, якщо приснився потужний зсув або потік снігу в горах — значить, попереду очікуються серйозні життєві зміни. Чим сильніше виявиться сніжна лавина уві сні, ніж велику площу вона під собою поховає, тим важче буде вибратися зі складної обстановки в реалі.

Крім того, в сонник відомого психолога йдеться, що прийшла пора задуматися про власну безпеку і не ризикувати там, де можна обійтися без бравади і зухвалості. Бачити обвал і зрозуміти,, до чого сниться велика кількість снігу, допоможуть відчуття, отримані уві сні. Чим більше було позитивних емоцій, тим кращими будуть і тлумачення.

Не втрачайте самовладання

Якщо приснилося, як на вас раптово обрушилася снігова лавина, будьте обережні з фінансами. Не ризикуйте даремно, що не вкладайте кошти в сумнівні заходи. Сновидіння означає вашу непідготовленість до серйозних операціях, великим авантюр, важливим кроків.

Бачити уві сні, похованим під жахливої ​​сили зсувом, ціле селище або велика кількість людей — до катаклізмів і бід. Але і в цьому випадку не варто лякатися — якщо ви не віщун і не пророк, сновидіння може виявитися всього лише «пустушкою». Сучасні сонники обіцяють: ви утримайтеся на плаву і навіть поправити матеріальне становище, якщо наснилося, що вдалося вибратися з безодні цілим і неушкодженим.

Тримайте події під контролем

Дізнатися докладніше,, до чого сниться обвал, можна з сонника Ванги. Ясновидиця НЕ передрікає поганого результату. Навпаки, вона детально описує кожну деталь сновидіння і пророкує радісні події. За трактуванням цілительки, бачити снігову лавину, означає:

 • Бути самому в епіцентрі — до небезпеки з боку компаньйонів;
 • Спостерігати за іншими — комусь з оточення знадобиться підтримка;
 • Вибратися з завалу — до перемоги над суперниками;
 • Радіти мощі стихії — до раптових гостям.
 • Знайдіть вигоду, використовуйте її

  Бачити уві сні снігову лавину і зупинити її — чудово. Сонники прогнозують карколомний успіх. Перед вами відкриються широкі можливості, з’являться люди, які зможуть вирішити одним махом проблеми, що накопичилися. Якщо приснилося, що ви володіє магічними здібностями і зумієте змінити напрямок зсуву, радійте — ви виграєте навіть безнадійні судові процеси.

  Нашестя гостей, раптові торжества, пов’язані з весільними клопотами, крестинами, стрімкі проводи в армію, або несподіване знайомство — це саме те,, до чого сниться сніжна лавина, снісходящая з верхівки гори до підніжжя далеко від вас і рідних людей. Бурхливий сплеск почуттів по відношенню до близьких і коханим з вашого боку гарантований.

  Сонник сніжна лавина, до чого сниться сніжна лавина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: