Сонник сніжна лавина, до чого сниться сніжна лавина уві сні

Снігова лавина уві сні є попередженням про марні ризики, невирішені проблеми, авантюрних заходах. До чого сниться її сход, добре описують сучасні сонники. Згадайте, як далеко в цей момент від вас були гори і наскільки стрімко летів вниз сніг, тільки після цього беріться за тлумачення сну.

Сонник Міллера закликає до пильності

Густав Міллер стверджує, якщо приснився потужний зсув або потік снігу в горах — значить, попереду очікуються серйозні життєві зміни. Чим сильніше виявиться сніжна лавина уві сні, ніж велику площу вона під собою поховає, тим важче буде вибратися зі складної обстановки в реалі.

Крім того, в сонник відомого психолога йдеться, що прийшла пора задуматися про власну безпеку і не ризикувати там, де можна обійтися без бравади і зухвалості. Бачити обвал і зрозуміти,, до чого сниться велика кількість снігу, допоможуть відчуття, отримані уві сні. Чим більше було позитивних емоцій, тим кращими будуть і тлумачення.

Не втрачайте самовладання

Якщо приснилося, як на вас раптово обрушилася снігова лавина, будьте обережні з фінансами. Не ризикуйте даремно, що не вкладайте кошти в сумнівні заходи. Сновидіння означає вашу непідготовленість до серйозних операціях, великим авантюр, важливим кроків.

Бачити уві сні, похованим під жахливої ​​сили зсувом, ціле селище або велика кількість людей — до катаклізмів і бід. Але і в цьому випадку не варто лякатися — якщо ви не віщун і не пророк, сновидіння може виявитися всього лише «пустушкою». Сучасні сонники обіцяють: ви утримайтеся на плаву і навіть поправити матеріальне становище, якщо наснилося, що вдалося вибратися з безодні цілим і неушкодженим.

Тримайте події під контролем

Дізнатися докладніше,, до чого сниться обвал, можна з сонника Ванги. Ясновидиця НЕ передрікає поганого результату. Навпаки, вона детально описує кожну деталь сновидіння і пророкує радісні події. За трактуванням цілительки, бачити снігову лавину, означає:

 • Бути самому в епіцентрі — до небезпеки з боку компаньйонів;
 • Спостерігати за іншими — комусь з оточення знадобиться підтримка;
 • Вибратися з завалу — до перемоги над суперниками;
 • Радіти мощі стихії — до раптових гостям.
 • Знайдіть вигоду, використовуйте її

  Бачити уві сні снігову лавину і зупинити її — чудово. Сонники прогнозують карколомний успіх. Перед вами відкриються широкі можливості, з’являться люди, які зможуть вирішити одним махом проблеми, що накопичилися. Якщо приснилося, що ви володіє магічними здібностями і зумієте змінити напрямок зсуву, радійте — ви виграєте навіть безнадійні судові процеси.

  Нашестя гостей, раптові торжества, пов’язані з весільними клопотами, крестинами, стрімкі проводи в армію, або несподіване знайомство — це саме те,, до чого сниться сніжна лавина, снісходящая з верхівки гори до підніжжя далеко від вас і рідних людей. Бурхливий сплеск почуттів по відношенню до близьких і коханим з вашого боку гарантований.

  Сонник сніжна лавина, до чого сниться сніжна лавина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: