Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сніжна буря, до чого сниться сніжна буря уві сні

Якщо уві сні ви побачили заметіль, то це означає, що близький той час, коли ваше життя зазнає змін, в один голос стверджують практично всі відомі сонники. Дізнавшись про це, природно, кожен запитає, наскільки позитивними будуть ці зміни. Відповідь знайти не складно — необхідно просто згадати подробиці мрії, і відразу стане ясно,, до чого сниться сніжна буря.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите, що не можете залишити власну оселю, бо вхідні двері завалена кучугурами снігу, то це означає, що у вас можуть виникнути фінансові труднощі, причому програш або штраф — це найдрібніша неприємність з тих, які нависли над вами.

А ось, до чого сниться, що ви, потрапивши в снігову бурю, парите в її обіймах високо над землею: можете радіти подібним мріям, запевняє тлумач, так як означають вони запаморочливий і пристрасний роман.

Потрапити в заметіль, або Соціум: від перемог до поразок

Не дуже приємно звичайній людині потрапити в буран, що уві сні, що наяву. Однак якщо в реальності подібна подія не можна назвати приємним, то уві сні побачене — обіцяє важку боротьбу за тепле «місце під сонцем», пророкує сонник Мандрівника.

Наснилося, що буран кружляє навколо вас, не завдаючи незручностей і шкоди? Бережіть свою репутацію, рекомендує Східний сонник. Подібні сновидіння пророкують великий скандал, центром якого станете ви, і тільки ваше вміння тримати язик за зубами дозволить вам уникнути проблем. Бачили уві сні, що буран намагався збити вас з ніг, але ви встояли — чекайте перемог над заздрісникам і досягнення цілей.

Спостерігати за стихією з боку: Час діяти

До чого сниться сон, в якому ви спостерігаєте за розгулялася сніговою бурею через скло авто або вікна квартири, роз’яснить Весняний сонник: якщо у вас є проблеми — починайте від них позбавлятися.

Ось, яке тлумачення сну дає Циганський сонник приснився сновидіння про те, як в розпал сонячного літнього дня казна-звідки налетіла сніжна буря: планам судилося здійснитися, але трохи по-іншому, а не так, як ви собі це уявляли.

Початок і кінець заметілі, як символ радісних моментів

Хочете знати,, до чого сниться мрія про те, як повільно кружляють сніжинки, поступово посилюючи свій політ, перетворюються в снігову бурю? Тоді не полінуйтеся погортати тлумач міс Хассе. Його пояснення такі: якщо не хочете, щоб ваше життя перетворилася на рутину, нарощуйте її темп — заведіть відносини, придбайте нові знання, відвідайте незнайомі місця.

А якщо вам приснилася затихає пурга, то можете нічого не робити, все і так змінитися на краще, радує сонник Лонга.

Короткі тлумачення

Приснилася сніжна буря? Згадайте, як ви на неї відреагували:

 • Раділи і захоплювалися — до приємних нововведень;
 • Бачите, що було страшно — бережіть здоров’я і репутацію;
 • Ви намагалися підкорити стихію — до несподіванок;
 • Не звертали на уваги — до тихого життя без змін;
 • Переживали за інших — до дружньої підтримки.
 • Сонник сніжна буря, до чого сниться сніжна буря уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: