Сонник сніжинки, до чого сниться сніжинки уві сні

До чого сняться сніжинки? Сонник стверджує: вони обіцяють радісну новину, короткочасний роман, здійснення бажань. Але обережніше: іноді подробиці уві сні попереджають про порожні турботах або ускладненні взаємин.

Благополуччя, гармонія, цікавий захід

Наснилося небо і падають з нього сніжинки при безвітряної погоди? Має бути благополучний життєвий період. Одиноким сновидіння обіцяє романтичні зустрічі, побачення.

Сімейним людям падаючі уві сні снігові пластівці віщують припинення сварок і чвар, наступ взаєморозуміння, гармонії, любові.

До чого сниться бачити, як летить сніг яскраво іскриться? Сонник обіцяє участь в урочистому заході. Можливо, сновидец зіграє в ньому важливу роль. Ця подія запам’ятається надовго.

Загроза відносин, порожні турботи

Вирізали уві сні зимових красунь з паперу? Обережніше: під загрозою ваші взаємини з другою половинкою. Проявіть більше уваги.

Наснилося, ніби сніжинки були мокрими і ніяк не можна було їх зловити? Попереду порожні турботи, зусилля не увінчаються успіхом. Бажано переглянути свої цілі або відкласти те, що заплановано.

Холодні великі сніжинки уві сні летіли в обличчя? Сонник попереджає: зіткнетеся з несправедливими образами, які дуже скривдять. Постарайтеся не надто гостро сприймати їх, щоб не посилювати конфлікт.

Ваша мрія здійсниться

До чого сняться великі ажурні красуні, на яких ви можете розглянути всі тонкі переплетення? Вони обіцяють виконання давньої мрії.

Красиві пухнасті сніжинки, що пролітають уві сні в спекотний літній день, обіцяють, за сонником: відкриються нові привабливі перспективи, про які сплячий навіть не підозрював. Доля приготувала приємні сюрпризи.

Дівчині приснилися гарні снігові пластівці, які летять влітку, віщують: вона отримає пропозицію про заміжжя.

Займете високий пост

Сонник стверджує: чоловікові бачення про красивих сніжинки влітку обіцяє керівну посаду або навіть досить високий пост.

Бачити величезні снігові пластівці уві сні означає: станеться щось дуже хороше. А якщо вдалося зловити одну або кілька — збудеться найзаповітніше бажання.

Якими вони були?

Згадайте, які вони були:

 • Маленькі — весело проведете час з новим знайомим;
 • Середньої величини — дізнаєтеся радісну новину, будете сміятися;
 • Великі — належить цікавий захід;
 • Просто величезні — незабаром життя зміниться на краще.
 • Недовгий роман, несподівана зустріч

  До чого сняться великі сніжинки? Сонник вказує: може початися бурхливий, але недовгий роман з дуже привабливою особою. Він завершиться так само швидко, як тане сніг, але зате ви чудово проведете час.

  Великі ажурні красуні уві сні віщують приємну різноманітність в життя, задоволення, насолода.

  Наснилося ловити і зловити їх? Тлумачення сну підказує: попереду несподівана зустріч з симпатичним вам людиною.

  Сонник Міллера: сварка з коханою людиною

  До чого сниться бачити через вікно, як падають сніжинки? Можлива сварка з коханою, яка ускладниться ще й матеріальною скрутою. Якщо вони налипають на вікні і не тануть — остерігайтеся охолодження відносин.

  Приємне побачення, благополуччя

  Наснилося гуляти і дивитися, як вони красиво кружляють, падають? Має бути приємне побачення з коханим (коханою).

  Заміжньої дами в сновидінні спостерігати на прогулянці, як падають сніжинки, означає, по сонником: в сімейному житті буде тривати благополуччя.

  Сонник сніжинки, до чого сниться сніжинки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: