Сонник снігур, до чого сниться снігур уві сні

Приснився снігур, як і взагалі птиці, які відвідали вас уві сні, означає звістки. Оскільки ця пташка зустрічається не так часто, то сонник інтерпретує подібне бачення як щось дуже приємне. Зрозуміти,, до чого сниться красивий яскравий символ, можна, враховуючи всі подробиці, які вдасться згадати вранці.

Що віщує?

Побачити уві сні Снігура за своїм вікном обіцяє одержання хороших новин, звісточки від добрих друзів. Їли ж наснилося, ніби він був у вас в руках — попереду чекає успіх ваших починань. Сонник стверджує: все заплановане благополучно завершиться, слід тільки докласти чималих зусиль, адже удача любить наполегливих.

До чого сниться бачити цілу зграйку цих ошатних пташок на дереві? Сновидінню належить кілька приємних речей. Тлумач снів вказує: це може бути цікава зустріч, корисне звістка або несподіваний сюрприз.

Також снігур уві сні обіцяє приємного гостя, разом ви добре проведете час. Сонник підкреслює: це той випадок, коли відпочинок дуже корисний. Забувши про звичайні турботи, серцево поспілкувавшись, відчуєте прилив сил для нових звершень.

Якщо сплячого вдалося зловити Снігура і він тримає його в руках — значить, його чекає удача. Можливий виграш, дорогий подарунок, успіхи на діловому терені.

Любов, стосунки

В любовній сфері тлумач снів дає подібного символу кілька суперечливі пояснення. Треба розглядати сновидіння по суті, щоб правильно зрозуміти, до чого снився той чи інший сюжет.

Снігур, який прилетів уві сні, віщує пізніше любовне визнання. Однак сонник попереджає: не треба надмірно романтично підходити до такого тлумачення. Наяву може виявитися: набереться сміливості освідчитися зовсім не та людина, від якого ви цього очікуєте. Вислуховувати ж визнання того, хто байдужий або навіть неприємний — не надто велике задоволення. Але постарайтеся проявити коректність.

Зверніть увагу, як вели себе приснилися снігурі. Якщо вони галасували, шуміли на дереві, перекрикуючи один одного — наяву можлива невелика сварка з коханою людиною. Сонник радить: незалежно від того, хто правий, хто винен, зробіть крок до примирення, поки немає ще більших перешкод.

До чого сниться, ніби кидали каміння в Снігура? Можлива сварка з близькою подругою або другом. А ось годувати його, та ще й тримати в руках — ви неодмінно незабаром знову зійдуться. Крім того, такий сюжет обіцяє: відносини між давно розсварилися людьми налагодяться.

Іноді ця приснився красногрудая птах віщує чоловікові знайомство з красивою, але дурною жінкою, а жінці — з себелюбним нечесним чоловіком. Однак найчастіше сонник обіцяє жінці: після такого бачення у вас з’явиться справжня любов.

Здоров’я

До чого сниться мертвий снігур? Тлумач снів вважає його несприятливим ознакою. Хтось із родичів або близьких друзів сновидіння може серйозно захворіти.

Щасливим знаменням є сюжет, коли снігур уві сні залетів у ваш будинок. Бачення, за сонником, обіцяє одужання хворого, а членам його сім’ї — багато енергії, сил, задоволення від свого життя.

Якщо снігур млявий, настовбурчений, можливо, проявиться захворювання, яке більш характерно для похилого віку. Коли ж він життєрадісний, весело пурхає по гілках на дереві — сновидцу належить швидке одужання.

Сонник снігур, до чого сниться снігур уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: