Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник снігопад, до чого сниться снігопад уві сні

До чого сниться снігопад? Сонник впевнений, незабаром відбудеться подія, яка допоможе абсолютно інакше поглянути на звичні речі або близьких людей. Більш детальну характеристику образу дадуть деталі того, що сталося уві сні.

Неприємності пройдуть повз!

Наснилося, що ви сиділи вдома і спостерігали за вікном завірюха? Сонник дає повну гарантію: незабаром ви посварилася зі своєю половинкою.

Бачити за вікном суцільну снігову стіну — означає, що фінансові труднощі і взагалі біди обійдуть вас стороною.

Уві сні трапилося потрапити в снігопад? Впадете в розпач і меланхолію, сновідеть його за вікном — вдало уникнете поганих подій.

Змінювати!

До чого сниться особливо сильний снігопад? Сонник підозрює, що ви допустили серйозну помилку і тепер доведеться «розгрібати» її наслідки.

Сильний вітер і справжня хуртовина уві сні символізує холодність і зарозумілість по відношенню до оточуючих. Якщо ви негайно не зміните тактику поведінки, то вляпатися в неприємну історію.

Думка Міллера

У мріях ви заблукали, потрапивши в сильний снігопад? В реальності безвихідна ситуація проясниться і ви зрозумієте, де шукати її рішення. Дівчатам сонник Міллера пророкує довгождану пропозицію про заміжжя.

Бережіться!

До чого ще сниться рясний снігопад? Потрапити в нього на вулиці означає, що в реальному світі належить зіткнутися з потужним і хитрим суперником.

Якщо ви заблукали уві сні в незнайомій місцевості, та ще й пішов рясний сніжок, то непомітно для себе опинитеся під чужим впливом, що повністю позбавить вас свободи вибору.

Наснилося, що снігопад раптово припинився, і небо стало чистим? Сонник впевнений: грядуть благополучні зміни після складного періоду.

День сновидіння

Надалі тлумачення сну залежить від дня, коли він приснився.

 • На понеділок — зміни на роботі, в справах.
 • На вівторок — фінансові складності.
 • На середу — неприємності через неуважність.
 • На четвер — хтось навмисно шкодить вам.
 • На п’ятницю — подолання перешкод.
 • На суботу — плітки.
 • На неділю — свято.
 • Відображення реальної ситуації

  До чого сниться взагалі багато снігу? Якщо довелося йти крізь заметіль і хуртовину, то практично те ж саме відбудеться і наяву. Сонник думає, що вам належить буквально продиратися через численні перепони.

  Якщо ж наснилося багато снігу, в який ви впали уві сні, то готуйтеся до вельми бурхливому роману, який переверне звичне існування.

  Здивуєтеся!

  До чого сниться снігопад влітку? Це явне вказівку на фальш і обман. Бачити влітку снігопад означає, що ви будете чимось невимовно здивовані. Причому подив може бути і приємним, і жахливим.

  Завірюха влітку уві сні досить неприємний знак, який вказує на збитки, втрати та інші неприємності. Сонник нагадує: бачення про снігопад, що привиділося не в сезон, вказує на час його виконання.

  Сніг, який приснився теплою осінню символізує швидку зміну обставин або одночасне отримання поганих і хороших новин.

  Що вам ближче?

  Що значить, якщо снігопад з’являється уві сні занадто часто і причому в будь-який сезон? Сонник підозрює, що ви звикли відкладати рішення проблем на потім, а тому буквально загрузли в них.

  Занадто часто бачити снігопад — погано. Ви явно намагаєтеся бути вище навколишніх, що шкодить дружбі.

  Одночасно білий сніжок символ інтуїтивного знання і духовного зростання. Залишається лише визначити, який з варіантів ближче особисто вам?

  Сонник снігопад, до чого сниться снігопад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: