Сонник снігопад, до чого сниться снігопад уві сні

До чого сниться снігопад? Сонник впевнений, незабаром відбудеться подія, яка допоможе абсолютно інакше поглянути на звичні речі або близьких людей. Більш детальну характеристику образу дадуть деталі того, що сталося уві сні.

Неприємності пройдуть повз!

Наснилося, що ви сиділи вдома і спостерігали за вікном завірюха? Сонник дає повну гарантію: незабаром ви посварилася зі своєю половинкою.

Бачити за вікном суцільну снігову стіну — означає, що фінансові труднощі і взагалі біди обійдуть вас стороною.

Уві сні трапилося потрапити в снігопад? Впадете в розпач і меланхолію, сновідеть його за вікном — вдало уникнете поганих подій.

Змінювати!

До чого сниться особливо сильний снігопад? Сонник підозрює, що ви допустили серйозну помилку і тепер доведеться «розгрібати» її наслідки.

Сильний вітер і справжня хуртовина уві сні символізує холодність і зарозумілість по відношенню до оточуючих. Якщо ви негайно не зміните тактику поведінки, то вляпатися в неприємну історію.

Думка Міллера

У мріях ви заблукали, потрапивши в сильний снігопад? В реальності безвихідна ситуація проясниться і ви зрозумієте, де шукати її рішення. Дівчатам сонник Міллера пророкує довгождану пропозицію про заміжжя.

Бережіться!

До чого ще сниться рясний снігопад? Потрапити в нього на вулиці означає, що в реальному світі належить зіткнутися з потужним і хитрим суперником.

Якщо ви заблукали уві сні в незнайомій місцевості, та ще й пішов рясний сніжок, то непомітно для себе опинитеся під чужим впливом, що повністю позбавить вас свободи вибору.

Наснилося, що снігопад раптово припинився, і небо стало чистим? Сонник впевнений: грядуть благополучні зміни після складного періоду.

День сновидіння

Надалі тлумачення сну залежить від дня, коли він приснився.

 • На понеділок — зміни на роботі, в справах.
 • На вівторок — фінансові складності.
 • На середу — неприємності через неуважність.
 • На четвер — хтось навмисно шкодить вам.
 • На п’ятницю — подолання перешкод.
 • На суботу — плітки.
 • На неділю — свято.
 • Відображення реальної ситуації

  До чого сниться взагалі багато снігу? Якщо довелося йти крізь заметіль і хуртовину, то практично те ж саме відбудеться і наяву. Сонник думає, що вам належить буквально продиратися через численні перепони.

  Якщо ж наснилося багато снігу, в який ви впали уві сні, то готуйтеся до вельми бурхливому роману, який переверне звичне існування.

  Здивуєтеся!

  До чого сниться снігопад влітку? Це явне вказівку на фальш і обман. Бачити влітку снігопад означає, що ви будете чимось невимовно здивовані. Причому подив може бути і приємним, і жахливим.

  Завірюха влітку уві сні досить неприємний знак, який вказує на збитки, втрати та інші неприємності. Сонник нагадує: бачення про снігопад, що привиділося не в сезон, вказує на час його виконання.

  Сніг, який приснився теплою осінню символізує швидку зміну обставин або одночасне отримання поганих і хороших новин.

  Що вам ближче?

  Що значить, якщо снігопад з’являється уві сні занадто часто і причому в будь-який сезон? Сонник підозрює, що ви звикли відкладати рішення проблем на потім, а тому буквально загрузли в них.

  Занадто часто бачити снігопад — погано. Ви явно намагаєтеся бути вище навколишніх, що шкодить дружбі.

  Одночасно білий сніжок символ інтуїтивного знання і духовного зростання. Залишається лише визначити, який з варіантів ближче особисто вам?

  Сонник снігопад, до чого сниться снігопад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: