Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смородина, до чого сниться смородина уві сні

Великі смородинові ягоди, побачені уві сні, обіцяють сновидцу земні задоволення, розваги і приємне проведення часу. Однак є й інші тлумачення цього цікавого явища. Сонник допоможе розібратися, чого сниться такий сон.

Коли збудеться

Перш ніж ви приступите до тлумачення і поспішіть дізнатися,, до чого сниться смородина, сонник радить звернути увагу на один нюанс. У деяких випадках рослина, а зокрема час його цвітіння або дозрівання вказує на момент, коли виповниться сам сон.

Якщо на вулиці не сезон, ваші думки не зайняті садом, і вам приснилася смородина, то слід запам’ятати це сновидіння. Ймовірно, саме в цей період з вами станеться якесь незвичайне подія.

Не турбуйтеся, ви легко визначите, чи був сон віщим чи ні. Зазвичай пророчі бачення запам’ятовуються аж до найменших деталей, в той же час звичайні нічні марення відлітають з першим сонячним промінням.

Загальна тлумачення

Якщо наснилася смородина, то сонник радить добре згадати, якого кольору були ягоди. Загальна ж значення цієї рослини — довге життя, щастя, підприємцям вона обіцяє успіх, закоханим сновидцем обіцяє вірність супутників, сімейним людям дарує довгоочікувану звістку про народження дітей, а комерсантам і рядовим фермерам — багатство.

Якщо вам приснилися смородинові кущі, то ймовірно в недалекому майбутньому чекає далека дорога, а крім того виконуватися ваші заповітні мрії. А от самому садити кущі смородини не дуже добре — сонник вважає, що наяву ви дасте привід для пліток.

Дії сновидіння

Наснилося, що ви обриває смородину з кущів? Сонник тлумачить це сновидіння, як символ важкої праці, в якому вам знадобиться багато терпіння і зусиль. До речі, варити варення уві сні — теж не дуже хороший знак. Він обіцяє неприємності і проблеми.

До чого ж сниться сон, в якому вам довелося їсти варення або свіжі ягоди? Тут у сонника є вкрай відмінні розшифровки. Є готове смородинове варення — до підтримки впливової особи, а ось їсти чорну смородину — не дуже добре. Це знак загальної слабкості та виснаження організму.

Якщо ж ви їли червону смородину, то хтось обов’язково доведе вас до сліз. У той же час ласувати білими ягідками — до нового і вельми вдалому знайомству.

Колір має значення

Як бачите, колір грає дуже серйозну роль і саме він допоможе точно визначити,, до чого сниться сон. Так чорна смородина в основному має щодо негативного значення. Сонник пов’язує її поява уві сні зі змінами в самопочутті.

Якщо приснилося, що ви їсте, збираєте або купуєте чорну смородину, то відразу ж поспішайте до лікаря. Якщо ж ви продали її на базарі, то небезпека обійде стороною.

Романтика і любов

У свою чергу червона смородина має відношення до романтичної стороні життя сплячого. До чого сниться червона ягода? До знайомствам і несподіваним зустрічам, до побачень і вечірок.

А особливо велика і соковита, що лежить на великій тарілці, обіцяє щастя і щиру любов. У той же час будь-який натяк на гниль або псування зменшує позитивне значення сну.

Фінанси і бізнес

Жовта смородина в нічних мареннях вказує на фінансове становище сновидіння. В цьому відношенні справедлива вся основна символіка, тільки з упором в бік фінансів. Природно, якщо приснилася красива жовта ягода, то чекайте успіху і прибутку, якщо ж вона млява, зіпсовані або гнила, то хороших новин чекати не доводиться.

Який смак

Особливу розшифровку, на думку сонника, має біла смородина. Це символ отримання духовних знань. До речі, якщо ви відчули смак смородини, то це дає можливість, ще краще зрозуміти, до чого сниться сон. І допоможуть у цьому власні відчуття: смачно, солодко, кисло, гірко — такий і буде життя.

Сонник смородина, до чого сниться смородина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: