Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник снайпер, до чого сниться снайпер уві сні

Людям, яким уві сні довелося зустріти снайпера, потрібно потурбуватися про власну безпеку, оскільки приснився персонаж сповіщає про таємні ворогів. Поліпшення матеріального добробуту в обхід своєї совісті сповіщає сонник, тлумачачи,, до чого сниться стрілок. Можливо, настав момент сподіватися на фарт.

Що говорить пан Міллер?

Приснився снайпер, ототожнюється психологом з людиною, який вміло маніпулює вашими діями. Бачити себе в ролі стрільця уві сні, означає що в реальній дійсності зробите сміливий і рішучий вчинок.

Ваші неприборкані бажання можуть мати плачевні наслідки — впевнений Міллер, описуючи у своєму сонник, до чого сниться, як снайпер стріляє. Побачили червону крапку від прицілу снайперської гвинтівки? Уважно придивіться до близького оточення, можливо, вам шкодить хтось із довірених осіб.

Вам посміхнеться удача!

Сонник іменинників, пов’язує приснився снайпера з удачливістю сновідящего. Вам неймовірно пощастить у лотереї або азартні ігри. Тільки поспішіть — посмішка фортуни мінлива і швидкоплинна.

Якщо наяву ви затіяли ризикована справа, то, як свідчить Єврейський снотолкователь, ваші вміння та вправність допоможе подолати будь-які труднощі. Якщо снайпер виконав своє завдання уві сні, значить, ризик буде повністю виправданий.

Наближається світле почуття

Сонник Закоханих сповіщає про раптову і сильної закоханості, роз’яснюючи,, до чого сниться снайперський постріл в серце. Бачити подібне сновидіння чоловікові, означає, що якась прекрасна особа, цілеспрямовано використовує свої чари, щоб закрутити голову сновидцу.

Не рубайте зопалу!

Про необдумане вчинок застерігає Сучасний суміщений сонник, пояснюючи,, до чого сниться бути самому снайпером. Сказані зопалу слова або легковажні дії, в майбутньому ще кілька разів вам відгукнуться — впевнений сонник.

Жінці, такий епізод, зумовлює гірке каяття від нанесеної образи близькій людині. Жіночий снотолкователь радить не давати волі негативним емоціям.

Подробиці: поведінка персонажа

Тлумачення сну про снайпера, за версією сучасного сонника, залежить від дій приснився персонажа. Так, якщо стрілок уві сні:

 • Схибив — займетеся невдячною справою, яка не буде оцінено керівництвом;
 • Знешкодив противника — приготуйтеся до небезпечного заходу;
 • Прицілюється — досягнете успіху, але, на жаль, він буде короткочасним;
 • Потрапляє в ціль — впораєтеся зі складним, практично нездійсненним дорученням;
 • Стріляє в упор — хтось спробує спокусити вас.
 • Зосередьтеся на цілі!

  Бачити снайперську гвинтівку уві сні, свідчить про необхідність відкинути другорядні справи, проявити свої знання і вміння для здійснення поставленого завдання.

  Вгамуйте свій «апетит»!

  Снайпер, який цілиться в вас, згідно із Загальним сонником, сповіщає збитки через своїх неприборканих бажань. Панночці, таке сновидіння попереджає про надмірної марнотратства, чоловікові — говорить про спонтанні вчинки, здатних миттєво спустошити гаманець.

  Будьте обережні!

  Стріляє снайпер уві сні, мішенню якого є ви, застерігає про хитромудрих інтригах і пастках, розставлених недругами. Тлумач радить з обережністю ставитися до допомоги і порад оточуючих.

  Сонник снайпер, до чого сниться снайпер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: