Сонник снайпер, до чого сниться снайпер уві сні

Людям, яким уві сні довелося зустріти снайпера, потрібно потурбуватися про власну безпеку, оскільки приснився персонаж сповіщає про таємні ворогів. Поліпшення матеріального добробуту в обхід своєї совісті сповіщає сонник, тлумачачи,, до чого сниться стрілок. Можливо, настав момент сподіватися на фарт.

Що говорить пан Міллер?

Приснився снайпер, ототожнюється психологом з людиною, який вміло маніпулює вашими діями. Бачити себе в ролі стрільця уві сні, означає що в реальній дійсності зробите сміливий і рішучий вчинок.

Ваші неприборкані бажання можуть мати плачевні наслідки — впевнений Міллер, описуючи у своєму сонник, до чого сниться, як снайпер стріляє. Побачили червону крапку від прицілу снайперської гвинтівки? Уважно придивіться до близького оточення, можливо, вам шкодить хтось із довірених осіб.

Вам посміхнеться удача!

Сонник іменинників, пов’язує приснився снайпера з удачливістю сновідящего. Вам неймовірно пощастить у лотереї або азартні ігри. Тільки поспішіть — посмішка фортуни мінлива і швидкоплинна.

Якщо наяву ви затіяли ризикована справа, то, як свідчить Єврейський снотолкователь, ваші вміння та вправність допоможе подолати будь-які труднощі. Якщо снайпер виконав своє завдання уві сні, значить, ризик буде повністю виправданий.

Наближається світле почуття

Сонник Закоханих сповіщає про раптову і сильної закоханості, роз’яснюючи,, до чого сниться снайперський постріл в серце. Бачити подібне сновидіння чоловікові, означає, що якась прекрасна особа, цілеспрямовано використовує свої чари, щоб закрутити голову сновидцу.

Не рубайте зопалу!

Про необдумане вчинок застерігає Сучасний суміщений сонник, пояснюючи,, до чого сниться бути самому снайпером. Сказані зопалу слова або легковажні дії, в майбутньому ще кілька разів вам відгукнуться — впевнений сонник.

Жінці, такий епізод, зумовлює гірке каяття від нанесеної образи близькій людині. Жіночий снотолкователь радить не давати волі негативним емоціям.

Подробиці: поведінка персонажа

Тлумачення сну про снайпера, за версією сучасного сонника, залежить від дій приснився персонажа. Так, якщо стрілок уві сні:

 • Схибив — займетеся невдячною справою, яка не буде оцінено керівництвом;
 • Знешкодив противника — приготуйтеся до небезпечного заходу;
 • Прицілюється — досягнете успіху, але, на жаль, він буде короткочасним;
 • Потрапляє в ціль — впораєтеся зі складним, практично нездійсненним дорученням;
 • Стріляє в упор — хтось спробує спокусити вас.
 • Зосередьтеся на цілі!

  Бачити снайперську гвинтівку уві сні, свідчить про необхідність відкинути другорядні справи, проявити свої знання і вміння для здійснення поставленого завдання.

  Вгамуйте свій «апетит»!

  Снайпер, який цілиться в вас, згідно із Загальним сонником, сповіщає збитки через своїх неприборканих бажань. Панночці, таке сновидіння попереджає про надмірної марнотратства, чоловікові — говорить про спонтанні вчинки, здатних миттєво спустошити гаманець.

  Будьте обережні!

  Стріляє снайпер уві сні, мішенню якого є ви, застерігає про хитромудрих інтригах і пастках, розставлених недругами. Тлумач радить з обережністю ставитися до допомоги і порад оточуючих.

  Сонник снайпер, до чого сниться снайпер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: