Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сніг за вікном, до чого сниться сніг за вікном уві сні

Сніг за вікном сонник часто інтерпретує позитивно: як передвістя хороших змін, поліпшення справ, приємних сюрпризів. Але такий символ уві сні також віщує неприємності, грошові труднощі, сварки. Вірно витлумачити, до чого він сниться можна, пригадавши додаткові деталі.

Зміни в кар’єрі

Бачити, ніби за вікном снігопад, означає: життєвих негараздів не передбачається, тому внутрішній стан сновидіння буде спокійним, врівноваженим.

Приснився рясний снігопад, що вкриває землю пухнастою ковдрою? Сонник повідомляє: чекають великі зміни в кар’єрі.

Неприємності, складнощі у взаєминах

Сильний снігопад уві сні ніби вказує недопущений сплячим недогляд, результатом якого можуть стати неприємності.

Спостерігати в сновидінні з вікна, як паморочиться, падаючи, сніг — попереду охолодження відносин з якоюсь людиною. Однак можливо, все ще налагодиться.

Бачили уві сні брудний сніг за вікном, який лежить кругом? Незабаром зіткнетеся з плітками, лицемірством, наклепом. Це грунтовно зіпсує настрій.

Позитивні зміни

До чого сниться перший сніжок? Сонник обнадіює: попереду кардинальні позитивні зміни в житті сновидіння. Йому вдасться забути про проблеми, переживання, тяготи, почати нове життя.

Милуватися чистим першим сніжком уві сні означає: ви прагнете побудувати життя згідно зі своїми переконаннями, але треба враховувати не залежать від вас чинники. Однак при належному старанні зможете облаштувати життя так, як подобається вам.

Нові перспективи, прибуток

Приснився влітку сніг за вікном з красивими пухнастими сніжинками віщує нові перспективи, які відкриються зовсім несподівано.

Бачити його багато влітку уві сні означає: справи завершаться успішно, принісши значний прибуток. Завдяки цьому фінансова стабільність сновидіння зміцнені.

Коли він йшов?

Тлумачення сну може залежати від того, коли він приснився:

 • Взимку — попереду веселощі;
 • Влітку — приємні сюрпризи;
 • Навесні — несподівані перешкоди;
 • Восени — належить якась втрата.
 • Успіх залежить від ваших зусиль

  До чого сниться, ніби він йде восени? Сонник підказує: людина своєю працею та наполегливістю зможе домогтися благополуччя.

  Сніг за вікном йде в звичайний час? Обставини складуться вдало для вас, однак не втрачайте пильність. Концентруючись на справах, зможете уникнути помилок.

  Охолодження емоцій, перепони

  Дивилися, як він монотонно йде? Сонник вказує: це передвістя насувається старості, охолодження емоцій, настання байдужості до того, що раніше так хвилювало і радувало.

  До чого сниться падаючий сніжок? Найчастіше сновидіння обіцяє перешкоди для справ сплячого, постійно виникають відстрочки при вирішенні важливих справ.

  Сонник Міллера: сварка з коханою

  Чоловікові бачити сніг за вікном, що падає великими пластівцями — передвістя сварки з коханою і подальшого відчуження внаслідок грошових труднощів.

  Будете приємно здивовані

  Білий, тільки випав сніг за вікном уві сні, який блищить і іскриться під сонцем, обіцяє сплячому приємне здивування. Можливо, він отримає звістки від далеких родичів.

  Приснився випав сніжок — відмінний символ. Сонник називає сюжет передвістям крутого життєвого повороту, сприятливих обставин і удачі у взаєминах.

  Сонник сніг за вікном, до чого сниться сніг за вікном уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: