Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться сніг, сонник сніг, що це означає?

До чого сниться сніг? Природні явища часто є сюжетом снів. Іноді це відображення наших думок, переживань, а іноді це знак, який має певний сенс та потребує правильного трактування. Якщо вам наснився сніг, бажано максимально точно згадати деталі сновидіння.

Якщо взимку сниться сніг, то не варто ставитися до такого сну серйозно, намагатися тлумачити його. Такий сон в холодну пору року здебільшого є відбитком побаченого за день. Глибокий сенс має сновидіння, яке приснилося в теплі пори року. Тим не менше, можете і взимку використовувати ці значення.

Короткий зміст:

До чого сниться сніг?

Хороші значення

Сніг — це ознака благополуччя, добрих звісток, гарного самопочуття, символ життя без бід, негараздів, міцного здоров’я. Для чоловіка — це ознака великого, не витраченого сексуального потенціалу.

Заметіль — це хороший знак, що символізує багатство, благополуччя, достаток. Чим снігу більше та він світліший, тим сприятливіше дане тлумачення. Бачити навалений сніг, замети в сновидінні, пророкує вам щастя та радість. Впасти в замет трактується, як насолода життям, своїми успіхами.

Засніжена вершина, гори в снігу символізують наші заповітні мрії, цілі, прагнення. Дивитися на вершину гори — ентузіазм підштовхує вас до активних дій для досягнення мети. Підніматися на снігову гору, значить, домогтися в найближчому майбутньому успіху в справі, в яку ніхто не вірив.

Якщо сніг випав у жарку, літню погоду — до приємної несподіванки, здивування, радості. Густий снігопад трактується сонником, як фінансові негаразди в перспективі, однак, вони тимчасові і кризи ви уникнете.

У тому випадку, коли вас переслідують біди та невдачі, сон обіцяє вам початок нового життя. Якщо ж мокрий сніг тане, впавши на землю, то побачене сповіщає про несправедливі звинувачення на вашу адресу з боку рідних людей.

Затихла завірюха уві сні свідчить про наявність у вас сили побороти депресію і виплутатися із складної ситуації, якщо ви в ній опинилися. Дійде, все вам по силах!

До чого сниться сніг ще? Небезпечна в життя сніжна лавина набуває позитивний підтекст уві сні. До чого сниться лавина снігу? Це несподівані новини, які принесуть із собою безліч приємних клопотів. Якщо ви опинилися засипані лавиною і не можете з неї вибратися, то будьте готові до раптової пропозиції від якої не можна відмовитися.

Йти чи бігти по снігу уві сні до змін у житті на краще. Рухатися по глибокому снігу, докладаючи зусилля, сонник трактує, як серйозні перешкоди, ускладнення у взаєминах з партнером, але вони вам по силам. Якщо назустріч вам мете заметіль, то сонник попереджає про можливі судові справи, позови, які для вас завершаться благополучно.

Бігати, ходити босоніж по снігу — попередження про бідність, банкрутство.

Уві сні провалитися, впасти у сніг тлумачиться сонником, як неможливість вплинути на ситуацію, залежність від інших. Вибратися з завалу — до успішного подолання існуючих перешкод.

Будь-які розваги із снігом мають позитивне значення. Крім одного! Ліпити снігову бабу — це невдоволення від виконання нелюбої справи, витрати часу даремно на непотрібну роботу. Також це говорить про прагнення частіше займатися своїм хобі.

Тане сніг уві сні — марні переживання, переляк, за яким прийде радість.

Сонник снігЯкщо ви хочете дізнатися як найвідоміші сонники трактують це сновидіння, то рекомендуємо відповідний тлумач, де трактування зібрані саме по сонникам. Сторінка так і називається До чого сниться сніг. Там вказані конкретні сонники та конкретні значення, вони не розділені на хороші та погані, отже, якщо у вас є бажання, ви можете особисто все дізнатися з первинного джерела. Майте на увазі, що деякі спеціалісти можуть одні і ті самі події трактувати діаметрально протилежно.

Погані значення

Чи мучить вас совість через недавню сварку з коханою людиною? Якщо так, то сонник сніг віщує несподіване перемир’я і відновлення відносин. Але якщо ви втратите слушний момент, своєчасно не почнете діяти, то вас чекає печаль, погіршення настрою.

Будинок в наших снах — це наша сім’я, спілкування з родичами. Заснувши, ви бачите себе вдома, спостерігаєте, як сніг йде за вікном? Сонник трактує цей сюжет, як охолодження почуттів до рідної людини, небажання змінювати щось у відносинах, упущені можливості.

А от якщо ви йдете по чистому, незайманому сніжному полю, то це вказує на проблеми через відсутність у вашому житті близького контакту із протилежною статтю.

Якщо ви заблукали в зимовому лісі, заметах і не можете знайти вихід, то мають бути невдачі і втрати.

Прибирати сніг уві сні — передвіщає багато напруги, роботи, праці. Копати, прибирати сніг лопатою є причиною готуватися до боротьби з життєвими труднощами. Чистити сніг рукою — неправильний підхід до подій, перешкоди з’явилися з вашої вини і вам необхідно їх прибирати самостійно.

Уляна

Мені часто снився сон, що я йду по полю, навкруги сніг, погода чудова.
Не могла зрозуміти до чого це, аж поки не прочитала сонник. Тут дійсно написано правду, адже в мене поки що не складаються стосунки з хлопцями.

Галина

Уві сні потрапила в хуртовину, заметіль, не могла з неї вийти, проснулась на ліжку і деякий час мене навіть морозило! Думала, що сон однозначно пророкує щось негативне,
а, виявилося, що це до добра. Так і сталося, поїхала з подружкою закордон, дуже хорошу роботу там знайшла, я майстер манікюру, працюю на себе, а у Словаччині мене одразу взяли на роботу у салон, бумаги у процесі оформлення, відчуваю, що життя дійсно змінюється на краще. подружка — перукар — її також взяли у якусь перукарню і також оформлюють документи. Додому, звичайно, хочеться, але тут — це як у іншому світі. Всім бажаю успіху!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: