Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смола, до чого сниться смола уві сні

Дуже багато про що зможе розповісти побачена уві сні смола. Символ «ліпучесті», приснився, може обіцяти, як довгі стосунки, так і пріставучие проблеми, підказують сонники. Розібратися у всіх подробицях,, до чого сниться даний образ, допоможуть деталі «нічної пригоди».

Сонник Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться смола, Міллер підказував, що найчастіше таке бачення носило не цілком позитивне пояснення. Так, бачити уві сні цю «субстанцію» — ознака наявності у вас ворога, засмучує тлумач. А якщо наснилося, що ви забруднилися нею, то будьте гранично уважні до здоров’я, воно може похитнутися.

Сфера використання

Побачили уві сні смолу? Пригадайте, яка вона була, для яких цілей ви її взяли, та й взагалі, що саме ви з нею робили, рекомендують сонники. Отже, порівняйте тлумачення:

 • Застосовували її в косметичних цілях — до здоров’я і довголіття;
 • Варили цукерки з додаванням смолистих компонентів — до веселого проведення часу;
 • Проклеювали взуття — вас чекає удача в дорозі;
 • Замазували садовим варом дерева — чекайте прибутку або збільшення капіталу;
 • Капали в лазні на камені ефірну смолку — до досягнення мети;
 • Клеїли меблі «епоксидкой» — у вас «склеїти» будь-які відносини і переговори.
 • Вимазатися чорної смолою — ознака наклепу

  Бачити уві сні себе вимазаної в чорну смолу — знак того, що неприємні розмови про вашу персону будуть псувати вам настрій, засмучує Східний сонник.

  А якщо Вам приснилися власні ноги в в смолі чорного кольору, то це означає, що причиною пліток про вас буде особиста нетерплячість і зарозумілість. Сбавьте обертів, рекомендує тлумач.

  Впасти в смолу, або Бережіться неприємностей

  До чого сниться неприємна пригода про те, як ви впали в смолистую липку масу, повідає сонник пастора Лоффа: Вам варто проявити обережність, є ризик отримати травму або потрапити в «брудну історію».

  Бачите уві сні, що ви, послизнувшись, розтягнулися на смолі, та так, що вона виявилася у вас навіть в роті? Будьте готові до того, що ваші слова зіграють проти вас. Контролюйте, що і кому ви говорите, дає пораду сонник.

  Працювати зі смолами: Від успіху до розчарування

  Сновидіння, в якому ви працюєте зі смолами, може означати, як успіх в обраній справі, так і невдачу.

  Тлумачення сну, де ви спритно управляєтеся з липкими матеріалами, означає успішне виконання покладеного на вас завдання. Сміливо беріться навіть за складну на перший погляд, роботу — вона буде у вас на лад.

  А ось, пояснення,, до чого сниться невдала робота зі смолою, говорять самі за себе — не варто братися за те, в чому ви не сильні, віщає сонник Мандрівника. Є ризик, що це обернеться не тільки позбавленням премії чи інших грошових заохочень, але і втратою авторитету.

  Деревні виділення, як символ прихильності

  Приснився сюжет, в якому ви бачите смолу, яка виступила на корі дерева, позначає сильну прихильність когось із вашого оточення по відношенню до вас. А якщо ви відчуваєте у сні, що прилипли рукою до гілки або стовбура, то це бачення пророкує вам зайве приставучого товариша або колегу.

  А якщо уві сні ви до того ж відчуваєте запах виступив дьогтю на корі сосни або вдихаєте смолистий аромат шишки, і вам це подобається, то з великою часткою ймовірності можна говорити про те, що почуття взаємні.

  Сонник смола, до чого сниться смола уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: