Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сеча — до чого сниться?

Сонник Лонго

Пісяючий дитина (свій) уві сні є тривожним сигналом. Вашій дитині загрожує захворювання нервового характеру, зверніть увагу на передумови. Мочитися уві сні самому — до життєвого полегшення. При цьому якщо вам довелося писати в туалеті — сон говорить, що і вам стане легше, і інші не постраждають.

Писати уві сні на підлогу або в іншому місці, де ходять люди — наяву ви пожертвуєте комфортом оточуючих заради своїх інтересів. Довелось обмочитися в штани — зганьбили або сильно налякати. Якщо сниться котяча сеча, це символізує докучають клопоти і проблеми, які спробує створити хтось із ваших явних недоброзичливців або замаскованих лжедрузей.

Якщо уві сні вас описав щеня — станете жертвою невинного розіграшу. Але якщо вас сильно описала собака пристойних розмірів — жарт друзів буде нерозумною і спричинить сварку. Собака написала в черевики — такий сон віщує зраду друга і повний розвал відносин.

Мочитися, писати кров’ю уві сні — до захворювання або важкого розставання. Струмінь, сеча червоного кольору у кого-то другого сниться до епідемії, інфекції. Приснилася чорна сеча — слід перевіритися на онкологічне захворювання. Інше значення сну — забажаєте помста. Мочитися на людину уві сні — пред’являти наяву права, яких у вас немає.

Сонник Лоффа

Процес звільнення від продуктів життєдіяльності нашого організму — справа дуже інтимне, їм ми займаємося, коли в безпосередній близькості нікого немає. А якщо ми змушені займатися цим в чиюсь присутність, то відчуваємо, що вторгаються в наше особисте життя. З іншого боку, якщо хто-небудь мочиться в нашій присутності, то ми розцінюємо це як спробу нам силою нав’язати свою волю. У багатьох випадках в даному баченні відбивається не тільки саме безпосереднє дію, але і супроводжує його оголення статевих органів. Сечовипускання — це уособлення територіальних домагань, символ переваги. У сновидінні про нього хто був учасником? Де йому довелося мочитися і чому? Згадайте, що ви робили — залишалися спокійним, тікали або висловлювали агресію, якщо мочився інша людина.

Сімейний Сонник

Мочитися де-небудь потайки уві сні означає, що в житті ви зробите поганий вчинок і не захочете, щоб хтось дізнався про нього. Після такого сну вам слід проявити обачність, щоб не наробити дурниць, які ускладнять ваші відносини з близькими людьми та колегами по роботі. Мочитися на очах великої кількості людей — поганий сон. Він вказує вам, що ви не повинні нехтувати умовностями, прийнятими в суспільстві, інакше воно відвернеться від вас. Можливо, після такого сну вам доведеться змінити місце проживання або роботу. Іноді такий сон пророкує, що ви можете стати вигнанцем і шукати щастя на чужині. Помочитися на кого-то уві сні — знак сварки з цією людиною. Після такого сну вам слід уникати конфліктних ситуацій.

Ісламський Сонник

Хто побачить себе сеча уві сні, той якщо має проблеми або турботи, то звільниться від них, якщо в боргу — розплатиться з ними, а якщо багатий — стане зарозумілим. Хто побачить уві сні, що мочиться кров’ю, той буде спати з розведеною дружиною або родичкою, сам того не знаючи. І хто побачить, що помочився в житло людей або в їх таборі, той через брак встановить там родинні стосунки. І хто побачить, що помочився довше, ніж передбачалося, або забруднився сечею, або її запах дуже осоружний, або випускає сечу в той час, коли люди дивляться на нього, то це ознака нещастя або виявлення зла, через якого він осоромиться. Пиття сечі вказує на сумнів у чесності заробленого прибутку або багатства.

Сонник Міллера

Сеча сниться тому, хто хоче позбутися в своєму житті від усього зайвого, тобто — полегшитися. Посудина з сечею — погіршення здоров’я, зростаюча дратівливість. Здавати аналіз сечі уві сні — невелике нездужання, яке пройде без лікування. Побачити мочиться чоловіка — до сварки з чоловіком. Якщо мочиться жінка — її обговорюють заздрісники. Якщо в сновидіннях ви тримаєте немовляти, і він окропив вас сечею — з вашими знайомими може статися трагедія, і ви відчуєте з приводу цього велике потрясіння.

Сонник Цветкова

Якщо вам приснилася власна сеча, це до хвороби. Якщо цей продукт життєдіяльності виглядав цілком зазвичай, то захворювання буде незначним і буде більше схоже на просте нездужання. Однак якщо сеча була далека за виглядом від нормальної, особливо якщо була з кров’ю, значить, є ризик захворіти досить серйозно і навіть потрапити в лікарню. Якщо ви уві сні розглядали чужу сечу, то захворіє людина, чиє здоров’я має для вас велике значення.

Езотеричний Сонник

Уві сні здавали аналіз сечі — це говорить про вашу внутрішньої стурбованості своїм станом, причому необов’язково фізичним. Ви підсвідомо боїтеся, що накопичилася втома дасть про себе знати хворобою. Вам треба гарненько відпочити. Відчувати запах сечі — бачення віщує неприємності в дійсності. Також варто придивитися до свого оточення так як серед друзів є нечесна людина, яка прагне нашкодити вам.

Сонник Ванги

Бачити сечу в посудині і ненавмисно нею облитися — чекайте неприємностей і переходу негативної енергетики на вас від інших людей. Сечовипускання на землю вказує на те, що хтось бажає заволодіти вашою територією. Бачити свою струмінь сечі у себе вдома — ви хочете відвоювати якесь майно. Якщо мочіться уві сні на роботі — бажаєте підвищення по службі.

Сонник Хассе

Мочитися в туалеті уві сні — до позбавлення від непотрібного мотлоху. Сходити по нужді в громадському місці — до непристойного поведінки напоказ. Мочитися уві сні в ліжку — до хвороби. Описатися на підлогу — до сильного переляку. Сеча дитини сниться до великих клопотів. Наснилося, що дитина описав на вас — отримаєте запрошення погуляти на весіллі.

Сучасний Сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви справляєте нужду, найближчим часом доля буде до Вас дуже прихильна. Якщо уві сні Ви бачите, як мочиться маленький хлопчик, то в реальному житті Ви схильні йти на поводу у своїх бажань всупереч громадській думці.

Сонник Менегетті

Ситуація, коли організм видаляє рідину з себе, може позначати почуття провини, бажання довіряти будь-кому. Цей образ може бути розглянутий так само, як відмова або позначення агресивного, вампіричні еротизму.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні свою струмінь сечі і разом з цим своє оголене тіло — це вказує на вашу сексуальну силу. А якщо при цьому присутні приємні емоції — ви позбудетеся від усіх непотрібних комплексів.

Китайський Сонник

Якщо чоловік мочиться собі під ноги — удача, успіх. Нетримання сечі і калу — віщує збитки, втрату багатства. Твоє тіло забруднити — віщує багатство.

Англійська Сонник

Людина, яка уві сні пив свою сечу, скоро вразить уяву оточуючих навіженим вчинком.

Сонник Мандрівника

Сеча — зла енергія, негативні впливи, неприємності, нападки інших на сплячого.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: