Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смажити яйця, до чого сниться смажити яйця уві сні

Якщо уві сні вам трапилося смажити яйця, то скоро з’явиться людина, яка буквально переверне все ваше існування. До чого ще сниться цей захід, у всіх подробицях розповість сонник.

Не забувайте про душу!

Наснилося, що ви смажили яєчню? У долі настав етап матеріальних надбань і безумовного везіння. Сонник вважає, що цей момент може кілька закрутити вам голову і радить не забувати про духовний розвиток.

Довелося смажити яйця уві сні? Справи підуть добре, але тільки якщо ви будете діяти послідовно і продумано. Будь ризик зараз не виправданий. Іноді смажені курячі яйця вказують на суперечки і розбіжності.

Будьте пильні!

До чого сняться курячі яєчка? Незважаючи на сприятливі обставини, ваші недоброзичливці не заспокоїлися і чекають вдалого моменту для помсти.

Сталося бачити, як ви смажили курячі білки? Сонник підозрює, що нашкодити може уявний друг, з яким ви безмежно довіряєте.

За Міллеру

Смажити яйця уві сні означає, що зміни в справах родичів торкнуться і вас особисто.

Зробите відкриття!

Тлумачення сну буде вірним, якщо врахувати і інші різновиди яєчного продукту. Яєчка перепілки уві сні символізують незадоволення і нестабільний дохід.

Довелось смажити яйця страуса? Чекайте приємного сюрпризу. Якщо ж подібне бачення наснилося жінці, то вагітність раптово перерветься.

Бачити уві сні яйця крокодила означає, що назріває особливо великий і серйозний конфлікт.

Якщо ж довелося готувати абсолютно незвичайний продукт, то сонник впевнений, що в реалі ви зробите неймовірне відкриття.

Використовуйте шанс!

До чого сниться, що ви зібралися посмажити омлет, а з шкаралупи вивалився курча, то в реалі слід скористатися несподіваним шансом.

Наснилося, що ви вирішили посмажити яйця, а їх взагалі не виявилося? Надії і мрії, на жаль, не здійсняться.

З чим смажили?

Для правильної розшифровки сонник рекомендує згадати інгредієнти, з якими ви зібралися смажити яйця.

 • Лук — невелика, але стабільний фінансовий результат.
 • Овочі — необхідність в поміркованості, економії.
 • Гриби — починання буде успішним.
 • Ковбаса — дрібні неприємності.
 • Сосиски — несподівана новина.
 • Сардельки — достаток.
 • Шинка — інтрижка, роман.
 • Сало — пересичення.
 • Є привід для ревнощів?

  Сонник також радить пригадати, скільки саме штук ви задумали посмажити. Якщо тільки одне — то будете жити на самоті, два — знайдете свого судженого, багато — заявляться гості.

  Бачити уві сні яєчню глазунью — до необґрунтованих ревнощів, причому, чим більше очок, тим сильніше будуть підозри.

  Наснилося, що ви робили омлет? Плани підуть під укіс. Якщо ж в яєчню потрапила шкаралупа, то сонник думає, що ви занадто квапте події.

  Продумайте дії!

  До чого ще сниться, що ви зібралися смажити яйця? Якщо готуєте страву для кого-то, то зустрінете вірного супутника.

  Якщо тільки для себе, то усамітнення і самотність допоможе привести думки в порядок.

  Наснилося, що блюдо геть згоріло? Ви дієте необачно і ризикуєте все втратити. Крім того це знамення великий сварки.

  Сонник смажити яйця, до чого сниться смажити яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: