Сонник смажити рибу, до чого сниться смажити рибу уві сні

Уві сні довелося смажити рибу? Наяву отримаєте приємне, але несподівана звістка. До чого ще сниться цей, здавалося б, звичайний сюжет? Сонник детально освітить різні варіанти.

Рада Міллера

Якщо уві сні трапилося смажити рибу, то на вас разом навалиться величезне число проблем. Однак за допомогою близьких ви успішно впораєтеся з усім, тому сонник радить: не забудьте подякувати їм за надану послугу в цей метушливий період.

Не сваріться!

До чого сниться сновідних приготування жінці? Це означає, що її чекають приємні домашні клопоти або ж візит нежданих гостей. Крім того це натяк на сімейну сварку.

Якщо жінці наснилося, що рибка підгоріла, то сонник думає, що настають якісь події, які доставлять купу переживань.

Крім того жінці бачити багато великої рибехі уві сні — до приємної покупки, дрібної — до досади і численним турботам.

Буде весілля!

До чого сниться незаміжньою дівчині, що їй довелося смажити рибу? Це символ романтичного знайомства і навіть шлюбу. Сімейним сновидицей сонник обіцяє збільшення в сім’ї.

Якщо дівчині приснилося, що вона готувала рибна страва, то їй варто більше уваги приділяти своєму обранцеві.

До речі, чистити уві сні рибку дамі разом з чоловіком — до швидкого інтимного побачення з ним. А ось повторно смажити вже смажену рибу — до фінансових втрат і непередбачених витрат.

Не поспішайте!

До чого сниться, що трапилося смажити рибу на сковороді? Сонник вважає, що це сновидіння символізує нескінченний коло домашніх турбот.

Бачити уві сні процес обсмажування на сковороді — означає, що має бути вкласти невелику суму в справу, яке пізніше принесе значний прибуток. Якщо при цьому рибні шматки виявилися тухлими і розвалювалися, то і зовсім розбагатієте.

Якщо смажене м’ясо підгоріло або залишилося сирим на сковороді, то ви явно занадто поспішайте, марно побоюючись, що хтось може вас випередити.

Що смажили?

Сонник нагадує, що слід згадати, яку саме довелося смажити рибу уві сні.

 • Камбалу — схопиться прищ.
 • Карасів — захворієте, витратите.
 • Лящів — вечірка, веселощі.
 • Окунів — невдача, неприємності.
 • Осетра — короткочасна любов.
 • Судака — вигода, прибуток.
 • Щуку — нахабний обман.
 • Наснилося, що ви пережарили купу дрібної рибки? Наяву належить виконати ряд незначних доручень. Велика і м’ясиста рибина символізує гідну оплату праці.

  Розкіш або поділ?

  Наснилося, що ви обсмажували червону рибку? В реальності деякий період ви будете буквально купатися в розкоші.

  Якщо ж червону довелося розрізати на шматки перед смаженням, то сонник впевнений: наяву належить ділити майно або прибуток.

  Бачити, що хтось смажить червону рибу — до необхідності терміново закинути справи і відпочити. Якщо уві сні інший персонаж їв приготоване вами блюдо, то він захворіє.

  Покарання чи заохочення?

  До чого сниться, що довелося смажити рибу і є її? Тлумачення сну може бути двояким. Воно обіцяє збиток або хвороба.

  Крім того для віруючого сновидіння цей сюжет означає вирішена справа, яке принесе серйозні гроші. Тим же, хто не вірує в Бога, сонник гарантує покарання за помилки у вигляді доленосних випробувань.

  Сталося їсти смажену рибу? Це красномовний ознака того, що ви зумієте збагатити власний внутрішній світ або пізнати якесь таємне знання духовного характеру.

  Сонник смажити рибу, до чого сниться смажити рибу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: