Сонник смажене м’ясо, до чого сниться смажене м’ясо уві сні

Смажене м’ясо уві сні символізує достаток і все, що стосується матеріальної сторони життя. Однак сонник радить врахувати і інші деталі сновидіння, які точно роз’яснять,, до чого сниться ця страва.

Не пропустіть шанс!

Бачити уві сні шашлик — до дорогого придбання, а закоханим таке бачення обіцяє зміцнення відносин.

Готувати його самому — до невеликого жаль. Спостерігати з боку як шашлик готує хтось інший — до приємного проведення часу і веселощів з друзями.

До чого сниться є шашлик? Скоро вам доведеться обдурити близької людини. Але якщо в ночі ви явно відчували апетитний запах, але саме смажене м’ясо не знайшли, то сонник вважає, що наяву пропустіть нагоду поправити фінансове становище.

До повсякденності і перешкодам

До чого сниться жінці недожаренное мяско? Бачення гарантує їй перешкоди на шляху до поставленої мети. Якщо їй довелося бачити уві сні біфштекс з кров’ю, то все до чого прагнула, дістанеться іншим.

Якщо ж недожаренное страву сниться чоловікові, то його чекає повагу колег. Наснилося, що ви смажили м’ясо, але шматки виявилися з кров’ю? Вас затягне безодня повсякденних справ і турбот.

Змініть дієту!

Шикарне блюдо, на якому лежить багато м’яса — до великого прибутку. Якщо подібне бачення з’явиться вегетаріанцеві, то сонник рекомендує переглянути свої погляди на спосіб харчування.

Багато дуже жирних м’ясних страв на святковому столі обіцяють період успіху і удачі у всьому. Якщо ж уві сні шматки абсолютно пісні, то вас чекає бідність і навіть убогість.

Бачити багато м’яса для жінок означає бурхливий роман і плотські задоволення, чоловікам це ж сновидіння пророкує тугу і важку роботу.

До подарунків

Тлумачення сну не буде повним, якщо не врахувати вид м’ясного продукту. Сонник стверджує, що їсти м’ясо курки — на превелике щастя. Якщо приснилося, що ви поїдали курятину прямо з кістками, то наяву здолаєте старого ворога.

Готувати блюдо з курки — до хорошим известиям, а їсти їх з великим апетитом — до отримання подарунків. Наснилися обсмажені шматки курки? Можливо, вас чекає візит до лікаря або навіть поїздка в санаторій.

Інші розшифровки

До чого ще сниться смажене м’ясо? Сонник пропонує трактування по його виду. Причому уві сні ви можете спробувати і навіть відчути смак будь-якого м’ясного продукту, в тому числі і самого екзотичного.

 • Баранина — до тріумфу і везінню.
 • Верблюжатіна — до хвороби.
 • Яловичина — до допомоги друзів.
 • Гусятина — до сумнівів і невпевненості.
 • Дичина — до платні і щасливу долю.
 • Конина — до розпачу.
 • Коза — до тяжкої праці.
 • Свинина символізує гріх.
 • Чолов’яга — амбіції і злі наміри.
 • Смажене м’ясо собаки гарантує судовий розгляд, перепілки — марні витрати, ворони — неприємності, а вовче може приснитися в знак абсолютного успіху.

  За Міллеру

  Сонник Міллера вважає, що смажене м’ясо з картоплею уві сні обіцяє несподівану удачу наяву. Можливо, для вас вона стане справжнім подарунком долі.

  До вигоді і новому хобі

  Що ще означає смажене м’ясо з картоплею та іншими овочами? Подібні сни носять сприятливий характер.

  На думку сонника це означає, що скоро ви поліпшите своє матеріальне становище шляхом отримання вигоди від угод. Наснилося, що ви їсте смачне мяско з картоплею? В реальності зумієте знайти заняття до душі.

  Сонник смажене м'ясо, до чого сниться смажене м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: