Сонник смажити, до чого сниться смажити уві сні

У звичайному житті нам щодня доводиться що-небудь смажити. Але що означає це дія уві сні і до чого сниться? Сонник стверджує, що в деяких випадках це явище має велике значення для сновидіння.

Загальна розшифровка дії

Починати тлумачення сну сонник рекомендує з основного дії. Смажити уві сні можна до змін в справах і життя, сварок з близькими, засмучення і навіть до власних поганих вчинків.

І тільки продукт, який ви обсмажуєте на сковороді, в духовці або на багатті дасть точну відповідь,, до чого сниться конкретне бачення.

Бути пишне весілля!

Якщо приснилося, що ви смажите пиріжки з солодкою начинкою, то скоро вам доведеться зайнятися організацією власного весілля.

Пиріжки з лівером сигналізують про важкі часи і неправильному тлумаченні ваших вчинків. Якщо молода дівчина в нічному баченні випікає пиріжки, то наяву вона любить кокетувати з чоловіками.

До чого сниться пекти пироги? Це символ гостинності і господарювання, і якщо вам довелося смажити їх, то ваші старання неодмінно принесуть радість і задоволення.

Чекайте гостей!

Наснилося, що ви смажили оладки? Скоро до вас завітають гості або вам пощастить потрапити в будинок, де є діти.

Ще одна розшифровка сонника стверджує, що оладки — знак того, що потрібно проявити ощадливість і економити буквально на всьому. Наснилося, що ви запікали оладки, а вони пригоріли? Вас чекає веселощі і успіх в справах.

Нагорода за працю

До чого сниться, що ви готували інші страви з тіста? Пишні булки символізують клопоти, які принесуть прибуток.

Сонник також вважає, що піч булки — до гарних новин. Ароматні булочки з родзинками, які ви особисто приготували уві сні, є символом успіху і винагороди за працю.

До виконання бажань

А ось смажити сирники — не дуже добре. Сонник вважає, що вас чекає обман і грошові втрати. Якщо уві сні ви готували пампушки, то в реальному світі дрібниці приховають від вас основну суть.

Хліб же в нічному баченні символізує вдалі плани. Якщо вам довелося бачити, як хтось смажить коржики і їх аромат поширюється по всьому будинку, то скоро в гості приїде мама.

Робити чебуреки — до клопотів, які забезпечать зустріч друзів, а пампушки — до здійснення бажань.

Сонник Міллера

До речі, сонник Міллера стверджує, якщо уві сні вам довелося підсмажувати ковбасу на сковороді, то ваші починання принесуть удачу. А ось робити кров’яну ковбасу не дуже добре. Це явне попередження про неблагонадійному оточенні.

Приємний відпочинок

До чого сниться смажити шашлик? Цей захід завжди асоціюється з приємним проведенням часу і спокійним відпочинком.

Для жінки сновидіння, в якому вона смажить шашлик, є ознакою того, що вона мріє звільнитися від своїх обов’язків. Для чоловіка шашлик символізує бажання зайняти більш гідне місце в житті.

Багата життя і надія

Якщо уві сні вам довелося бачити, як хтось смажить гриби, то в майбутньому ви отримаєте допомогу, самому гасити гриби в сметані — до благополучної і заможного життя.

Сонник запевняє, що смажити насіння, значить придбати надію. Але якщо насіння трохи підгоріли, зустрічайте непроханих гостей.

До підвищення

До чого сниться, що ви підсмажували різні овочі? Смажену цибулю обіцяє засмучення, але в той же час незначний прибуток. Готувати моркву з капустою — ще краще. Сонник гарантує отримання серйозних грошей і злагоду в родині.

А ось обсмажувати уві сні кабачки — не дуже добре. Це віщує складні часи. Наснилося, що ви смажили рис? Чекайте підвищення і нових обов’язків, які доставлять задоволення.

Прийом або самотність?

Сонник вважає, що в залежності від виду продукту, можна точно встановити,, до чого сниться сон. Наприклад, смажити печінку — до запрошення на звану вечерю або світський прийом.

Молочне порося — до великого торжества і багатому столу, а цілу свиню — до поганого вчинку. Якщо приснилося, що ви смажили щуку, то наяву зможете уникнути серйозної небезпеки. До речі, сало завжди означає сите життя, а ось омлет — символізує самотність.

Щось не те!

Іноді уві сні можна робити абсолютно нереальні речі, наприклад, смажити фрукти. В цьому випадку груші передають філософський погляд на життя, персики обіцяють вигідна справа, а кавун говорить про те, що ви робите щось не так.

Незвичайні продукти

До чого сниться смажити уві сні жабу або жабу? Це дивно, але такий сон обіцяє достаток. Якщо вам довелося бачити, як хтось обсмажує черв’яків, то сонник гарантує прибуток.

Самому готувати щурів — до необхідності робити заготовки, а курей — до нудьги і зневіри. До речі, якщо наснилося, що ви смажили змію, то ви знайдете вихід зі складної ситуації.

Сонник смажити, до чого сниться смажити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: