Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смажені яйця, до чого сниться смажені яйця уві сні

Смажені яйця — символ далеко не рідкісний. Але ось, якщо сире яйце, побачене уві сні, обіцяє прибуток, то «яєчня», найчастіше, стає провісником проблем і труднощів. Однак не варто сприймати все так негативно, тому що сонникам, толкующим, до чого сняться подібні сновидіння, відомо чимало випадків, коли ця страва пророкує удачу.

Сонник Міллера

Всім шанувальникам Густава Міллера, свято віруючим його поясненням, до чого є в нічних мареннях ті чи інші події і образи, не зайвим буде дізнатися тлумачення сну про смажених яйцях.

Наснилося, що ви попоїли їх уві сні — будьте готові до того, що в ваш будинок можуть увійти печалі і тривоги, причому, як з приводу, так і без нього. Однак впускати цих «візитерів» в свій будинок чи ні, залежить від вас.

Хто зніс?

Що пророкує бачення про смажених яйцях — предмет спору багатьох сонників, але ось, в одному вони все ж сходяться на думці: несучка грає не останню роль в тлумаченні того, до чого сняться подібні мрії. Отже:

 • Бачити, що ви смажите яйця курки — до змін у житті;
 • Страусину яєчню побачити — до переживань і потрясінь;
 • Наснилися гусячі яйця на сковороді — чекайте прибутку;
 • Бачити уві сні яєчню перепелиних — чекайте непередбачених витрат.
 • Омлет, як символ відносин

  До чого сниться мрія, в якій ви їсте курячі смажені яйця у вигляді омлету? На думку більшості сонників, сновидіння, в яких присутні курячі яйця, означають втрати і переживання.

  Слід зауважити, що під «втратами» сонники мають на увазі зовсім не втрату якихось речей. У більшості випадків, мова йде про відносини: розставання, сварки, розлуки — ось, чого слід побоюватися, побачивши уві сні, що ви їсте курячий омлет. А ось, є «базіку» з яєчок інших птахів, навпаки, означає набуття нових зв’язків.

  «Яєчня»: Від любові до ненависті…

  Привиділося, що ви їсте «яєчню»? Ось, які тлумачення з цього приводу дає Східний сонник: їсти тільки жовток уві сні — до нової пристрасті і сильним емоціям в зв’язку з цим; а ось, білки поглинати — до бажання дошкулити колишньому коханому.

  Менш категоричний в роз’ясненнях, до чого сняться смажені «яєчні очі», Сучасний сонник. На його думку, подібні сновидіння віщують виконання задуманого, але тільки якщо ви ретельно підготовлені до цього.

  Незвичайне блюдо — знак захисту

  Сучасні кухарі, а втім, як і кашовари минулого, яких тільки страв не придумали з метою здивувати навіть найвибагливішого гурмана. Якщо вам у сні приснилося, що ви ласуєте одним з таких делікатесів, зверніть увагу, чи не є блюдо смаженими яйцями.

  Наснилася яєчня, обсмажена на сковорідці прямо в шкаралупі? Ймовірно, ви намагаєтеся захиститися від зовнішніх подразників, щоб не зірватися і не наговорити гидот оточуючим вас людям.

  Смажені яйця в шкаралупі, які ви приготували, закопуючи їх в гаряче вугілля — за версією сонника Цвєткова, обіцяють набуття сильного покровителя. А якщо ви бачите, що в шкаралупі після обсмажування нічого немає, то не варто нариватися на неприємності, тому що захист виявиться ненадійною.

  Сонник смажені яйця, до чого сниться смажені яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: