Сонник смажені яйця, до чого сниться смажені яйця уві сні

Смажені яйця — символ далеко не рідкісний. Але ось, якщо сире яйце, побачене уві сні, обіцяє прибуток, то «яєчня», найчастіше, стає провісником проблем і труднощів. Однак не варто сприймати все так негативно, тому що сонникам, толкующим, до чого сняться подібні сновидіння, відомо чимало випадків, коли ця страва пророкує удачу.

Сонник Міллера

Всім шанувальникам Густава Міллера, свято віруючим його поясненням, до чого є в нічних мареннях ті чи інші події і образи, не зайвим буде дізнатися тлумачення сну про смажених яйцях.

Наснилося, що ви попоїли їх уві сні — будьте готові до того, що в ваш будинок можуть увійти печалі і тривоги, причому, як з приводу, так і без нього. Однак впускати цих «візитерів» в свій будинок чи ні, залежить від вас.

Хто зніс?

Що пророкує бачення про смажених яйцях — предмет спору багатьох сонників, але ось, в одному вони все ж сходяться на думці: несучка грає не останню роль в тлумаченні того, до чого сняться подібні мрії. Отже:

 • Бачити, що ви смажите яйця курки — до змін у житті;
 • Страусину яєчню побачити — до переживань і потрясінь;
 • Наснилися гусячі яйця на сковороді — чекайте прибутку;
 • Бачити уві сні яєчню перепелиних — чекайте непередбачених витрат.
 • Омлет, як символ відносин

  До чого сниться мрія, в якій ви їсте курячі смажені яйця у вигляді омлету? На думку більшості сонників, сновидіння, в яких присутні курячі яйця, означають втрати і переживання.

  Слід зауважити, що під «втратами» сонники мають на увазі зовсім не втрату якихось речей. У більшості випадків, мова йде про відносини: розставання, сварки, розлуки — ось, чого слід побоюватися, побачивши уві сні, що ви їсте курячий омлет. А ось, є «базіку» з яєчок інших птахів, навпаки, означає набуття нових зв’язків.

  «Яєчня»: Від любові до ненависті…

  Привиділося, що ви їсте «яєчню»? Ось, які тлумачення з цього приводу дає Східний сонник: їсти тільки жовток уві сні — до нової пристрасті і сильним емоціям в зв’язку з цим; а ось, білки поглинати — до бажання дошкулити колишньому коханому.

  Менш категоричний в роз’ясненнях, до чого сняться смажені «яєчні очі», Сучасний сонник. На його думку, подібні сновидіння віщують виконання задуманого, але тільки якщо ви ретельно підготовлені до цього.

  Незвичайне блюдо — знак захисту

  Сучасні кухарі, а втім, як і кашовари минулого, яких тільки страв не придумали з метою здивувати навіть найвибагливішого гурмана. Якщо вам у сні приснилося, що ви ласуєте одним з таких делікатесів, зверніть увагу, чи не є блюдо смаженими яйцями.

  Наснилася яєчня, обсмажена на сковорідці прямо в шкаралупі? Ймовірно, ви намагаєтеся захиститися від зовнішніх подразників, щоб не зірватися і не наговорити гидот оточуючим вас людям.

  Смажені яйця в шкаралупі, які ви приготували, закопуючи їх в гаряче вугілля — за версією сонника Цвєткова, обіцяють набуття сильного покровителя. А якщо ви бачите, що в шкаралупі після обсмажування нічого немає, то не варто нариватися на неприємності, тому що захист виявиться ненадійною.

  Сонник смажені яйця, до чого сниться смажені яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: