Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смажити картоплю, до чого сниться смажити картоплю уві сні

Вигідна пропозиція, добре оплачувана робота, сите життя, приємні візити друзів — за твердженням сонників, це саме те,, до чого сниться смажити картоплю на сковороді і є її уві сні. Блюдо в класичному варіанті, з хрусткою скоринкою, або з грибами символізують гостинність сновидіння, його бажання спілкуватися з протилежною статтю, грайливий настрій.

Нотатки з сонника Міллера

Знаменитий психолог дає власне тлумачення сну, в якому довелося готувати страву на сковорідці. Він переконаний, що цей поширений коренеплід уві сні є передвісником вдалого періоду. І пояснює,, до чого сниться смажити картоплю, наступними трактуваннями:

 • З грибами — до спільних походів у клуби з друзями;
 • З салом — до раптового збагачення;
 • З овочами — до здійснення бажань;
 • З відбивною — до розчарувань.
 • Попереду вдалі дні

  Смажити уві сні картоплю на сковороді і є — означає бажання сновидіння зірватися в розгульний спосіб життя. Сонники попереджають: друзі забезпечать вам веселе проведення часу в ресторанах і на дискотеках за ваш рахунок.

  Якщо приснилося блюдо з грибами, будьте готові до повного релаксу в компанії кращих друзів, своєї половинки. Бачити при цьому уві сні власну кухню — до несподіваних візитів родичів, які приїхали здалеку.

  Закріпіть фінансові успіхи

  Бачити, як хтось уві сні готує овочі фрі, допомагати смажити картоплю і є її разом — до своєчасного повернення боргу. Сновидіння означає велике надходження грошових коштів на ваш рахунок в банку, раптово звалилося спадщину, або велику премію від начальства.

  Хрустка скоринка за традиційними сонникам гарантує надходження таких же «хрустких» купюр в гаманець сновидіння. А ось, до чого сниться смажити картоплю і допустити, щоб вона пригоріла, варто розглянути додатково.

  Чи не попадіться на обман

  Якщо приснилося, що страва пригоріло, має непривабливий вигляд, гіркий смак — не поспішайте довіряти таємниці навіть близьким. Як стверджують сонники, велика ймовірність зради і зради з боку чоловіка або партнера по сексу.

  Зіпсовані, гнилі, погано підготовлені овочі можуть наснитися того, кому належить зіткнутися з бідністю і пороками. Сонники застерігають: в найближчі дні з’явиться ймовірність спілкування з шулерами, шахраями, які за допомогою шахрайства змусять вас розпрощатися з левовою часткою доходу.

  Здоров’я не підведе

  Якщо приснилися рум’яні, соковиті страви, приготовані в жаровні, знайте — здоров’я піде на поправку. Колишні недуги залишать ваш організм, життя засяє новими фарбами. Смажити картоплю, бачити кухаря — означає, позбутися від усіх недуг відразу.

  І, навпаки, хвороби, отруєння, токсикоз, печія, гіркі спогади — це якраз те,, до чого сниться сире страву.

  Сонник смажити картоплю, до чого сниться смажити картоплю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: