Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сліпий, до чого сниться сліпий уві сні

До чого сниться сліпий? Сонник трактує образ, виходячи з того, ким була ця людина: дитиною, чоловіком, старим або ж кошеням. Це попередження про помилки, невдачі, розчарування, необхідності проявити обережність. Є й інші значення такого символу уві сні: чиясь прохання про допомогу, виграш, нові друзі.

Будьте обачні

До чого сниться сліпий чоловік? Сонник попереджає: в справах імовірні прикрі помилки. Жінка — можливий обман почуттів, потрібно постаратися його уникнути. Небіжчик — сновидіння очікують випробування, втрати.

Бути сліпим самому — надмірна довірливість. Бачити таким іншої людини — чоловіка, хлопчика — недовірливість сплячого приносить йому шкоду. Прозріти — зрозуміти свою помилку.

Перестаньте собі шкодити

Наснилося сліпота часто означає: сновидец не знає або ж не хоче знати правду. Сновидіння вказує також на деяку духовну обмеженість.

Побачити маленького сліпе кошеня, цуценя — попереду серйозні неприємності, можливо, ви самі принесете собі шкоду необережними вчинками чи словами. Кошеня уособлює зовнішній оманливий блиск.

Осліплий немовля, побачений у сні, сигналізує, за сонником, про недостойних думках сплячого, злих, агресивних емоціях, що руйнують внутрішню гармонію.

Сліпий дід віщує сплячому занепад на діловому терені і безсилля що-небудь змінити. Потрібно привнести щось свіже в життя, противитися депресивного настрою.

Остерігайтеся обману

За сонником Ванги, приснився власна сліпота вказує: близькі або товариші по службі обманюють сновидіння. Він же не помічає, як його таємниці використовують, щоб нашкодити йому.

Вести сліпця уві сні, надавати йому послуги — вас обдурять. Приснився водій сліпця віщує: вкажуть на непорядний вчинок когось із знайомих, про що ви раніше не знали.

Бізнес, достаток

Бачити себе в сні сліпим — зазнати серйозних збитків у бізнесі внаслідок обману. Сонник попереджає: проявіть обачність.

Наснилося осліпнути на одне око? Насуваються нещастя, запобігти яким неможливо. Потрібно зібрати всю мужність, щоб їм протистояти.

Кот з цим недоліком попереджає: багато прагнення, бажання, плани не збудуться. Мають бути ділові невдачі, які відіб’ються на матеріальному добробуті сім’ї.

Тимчасова сліпота — ваша інтуїція притупиться, потрібно уникати непродуманих вчинків.

Сонник Міллера попереджає

Бачити себе сліпим уві сні — може трапитися несподівана зміна: багата, процвітаюча життя зміниться великий бідністю. Іншої людини? Хтось, гідний довіри, попросить сновидіння допомогти йому.

Сприятливі значення

До чого сниться сліпий дощ? Наяву можливий щасливий виграш в лотерею.

Відчувати уві сні свою сліпоту — познайомитеся з новими людьми, які стануть вірними друзями.

Ісламський сонник дає таке тлумачення сну про сліпоту: це символ помилки в релігії. Для бідного подібний образ може означати наяву придбання достатку.

Любов, стосунки

Приснився осліпнув хлопець віщує зраду друга. Хлопчик — по відношенню до сплячого здійснять якусь несправедливість.

До чого сниться сліпий кіт? Сонник стверджує: ваші недоброзичливці (хитрі, брехливі люди, яких уособлює цей образ) тимчасово втратять пильність, тому не зможуть зашкодити.

Дівчині сновидіння про сліпого улюбленому є відображенням її занепокоєння про їхні стосунки, боязні розриву з ним.

Закоханим сліпе кошеня уві сні обіцяє сварки, сварки. Треба намагатися знаходити компроміси, щоб тимчасові труднощі не стали постійними.

До чого сниться осліпнув дитина? Таке дитя як би підказує: ви незабаром зустрінете когось, кому буде дуже потрібна ваша допомога. Постарайтеся проявити свої найкращі якості.

Сонник сліпий, до чого сниться сліпий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: