Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник словник, до чого сниться словник уві сні

Про залежність від думки оточуючих говорить приснився словник, стверджує більшість сонників. Однак є й такі тлумачі сновидінь, які впевнені, що подібна книжечка уві сні попереджає про необхідність прийняти складне рішення. Щоб не помилитися, тлумачачи,, до чого сниться словник, згадайте всі деталі, супутні сюжету.

«Словниковий запас» Міллера

Сонник Міллера так пояснює,, до чого сниться використання словника: ви дуже невпевнена в собі особистість, що за краще поради досвідченіших і мудрих людей своїм власним роздумам.

Наснилося, що ви тримаєте в кишені маленький словничок, так, про всяк випадок? Це говорить про те, що ви віддаєте перевагу відмовчуватися, ніж проявляти активність або ініціативу.

Тлумачний словник, як символ недостатності

Окремо в сонниках стоять тлумачення сну про тлумачному словнику. Так, на думку Східного сонника, читати тлумачний словник з метою знайти нове слово — ознака нестачі спілкування у сновидіння.

А ось, Місячний сонник вважає, що подібне сновидіння підказує про «інформаційному голоді» сплячого. Серед великої кількості суєти та балаканини, людина не отримує нову для себе інформацію, що призводить його до невдоволення всім і вся.

Словник-перекладач, або Визначтеся з цілями

Бачите уві сні, що вчіть нові для себе іноземні слівця, гортаючи, наприклад, англо-російський словник? До чого сниться таке бачення, пояснить тлумач Лонго: ви стоїте на порозі чогось нового, обіцяє вам щастя і успіх. Єдине, чого не вистачає для їх досягнення — це зрозуміти, чого ж конкретно вам хочеться.

Купувати уві сні розмовник, перебуваючи в чужій країні — сигнал про те, що прийшов час розставити все по своїх місцях: цілі, думки, бажання, пріоритети і переваги. Чи не зробите це — успіх відвернеться від вас.

Хто автор: Підтримувати або шукати підтримки

Ще один аспект, на який вкрай важливо звертати увагу, тлумачачи,, до чого сниться словник — це авторство.

Наснилося, що перед вами лежить енциклопедія або довідник, упорядником якого були ви? Це означає, що ви не можете прожити і дня, щоб кому-небудь що-небудь не порадити.

Уві сні на обкладинці довідника красувалася чужа прізвище? Такий сюжет означає, що вам важливо знати думку інших людей про вашу роботу, хобі, поведінці — одним словом, все, що ви робите.

Що саме приснилося

Найчастіше уві сні ми бачимо картинки настільки детально, що на ранок може розповісти, який колір мав п’ятий квітка сьомого куща в саду. За запевненням сонників, не дивлячись на нібито несерйозність — це важлива інформація. У випадку зі словниками, є ймовірність того, що уві сні ви бачили який саме словничок лежав перед вами. Отже:

 • Орфографічний — вас важко збити з шляху;
 • Етимологічний — ви надто допитлива людина, стримайте свою цікавість;
 • Діалектна або ненормативної лексики — ваше нестандартне мислення не раз вас виручить;
 • Історичний довідник — вас тягне невідомість, це допоможе вам досягти своїх цілей.
 • Сонник словник, до чого сниться словник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: