Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник слимаки, до чого сниться слимаки уві сні

Слизькі черевоногі молюски навіть наяву у багатьох викликають огиду. Ці тварини уві сні свідчать про нездорову атмосферу в оточенні сплячої людини. Те, до чого сняться слимаки, уособлює сонниками повільне просування планованих справ сновідящего, поява часу на повноцінний відпочинок.

Сонник Міллера про самопочуття

Приснився слимак, в сонник Міллера, нагадує про необхідність зайнятися своїм здоров’ям і духовним розвитком. Тиснути слимаків уві сні, пророкує спілкування з малоприємними персонами. Варити їх — до можливості проявити в справі фантазію і креатив.

Особливості любовної та сексуального життя

Сонник Фрейда ототожнює приснився слимака з жіночими статевими органами. Бачити молюска, який залишає після себе багато слизу, підказує про проблеми з інтимним здоров’ям або сексуальністю. Те,, до чого сниться повзе слимак, пояснюється Фрейдом пасивністю сплячої людини в сексі.

Бачити на тілі слимаків, пророкує випробування неймовірних, гострих відчуттів від близькості з партнером. Тиснути уві сні цих тварин, означає, що сновідящій допускає елементи садизму в інтимних відносинах з другою половинкою.

Молодій дівчині, приснилися слимаки на порозі власного будинку, віщують Сучасним сонником наполегливі залицяння людини, яка щиро неприємний і огидний сновидицей. Постарайтеся м’яко віднадити людини, без грубощів і негативу.

Покладайтеся лише на власні сили

Англійська сонник викладає, до чого сняться слимаки, відсутністю допомоги друзів у важливій справі. Ймовірно, Ваші плани і прагнення деяким людям не зовсім зрозумілі, тому вони утримуються від участі в Вашому підприємстві.

У жіночих сновидіннях, слимаки на тілі уособлюють ненадійного, слабкого коханого, на якого можна покластися у важкій справі. Згідно Сучасному совмещенному тлумачу, тиснути черевоногих уві сні, пророкує про ймовірне спілкуванні з неприємною персоною, яка буде «видавлювати сльозу», намагаючись викликати співчуття у сновідящего.

Езотерики, слизького черевоногих уві сні, ототожнюють з неприємними і підступними особами, які намагаються дошкулити сновидцу. Вам потрібно проявити максимальну обережність, щоб уникнути підступів недоброзичливців.

Радійте, успіх на порозі

Сонник міс Хассе пояснює, до чого сняться слимаки, передвістям успішного завершення розпочатих напередодні справ. Бачити гігантського молюска уві сні, означає зустріч в впливовою особистістю, яка допоможе сплячій людині у вирішенні нагальних питань.

Контролюйте свої вчинки

Приснилися слимаки, за версією французького тлумача, є провісниками сімейних негараздів і чвар. Якщо тварина дуже близько підповзло до Вас, значить, велика ймовірність виникнення несподіваних перешкод у справах.

Сновидіння, в якому Вам довелося випльовувати з рота слимаків, підказує про необхідність утриматися від гострих слів на адресу оточуючих, оскільки така поведінка може вплинути на результат планованих справ.

Побачити на своєму тілі слимаків, за версією тлумача Менегетті, ототожнюється з падінням особистості сновидіння до низького рівня. Це сновидіння вказує на необхідність зайнятися власним духовним і фізичним розвитком, інакше Ваша особистісна структура зазнає незворотні зміни.

Сонник слимаки, до чого сниться слимаки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: