Сонник слимаки, до чого сниться слимаки уві сні

Слизькі черевоногі молюски навіть наяву у багатьох викликають огиду. Ці тварини уві сні свідчать про нездорову атмосферу в оточенні сплячої людини. Те, до чого сняться слимаки, уособлює сонниками повільне просування планованих справ сновідящего, поява часу на повноцінний відпочинок.

Сонник Міллера про самопочуття

Приснився слимак, в сонник Міллера, нагадує про необхідність зайнятися своїм здоров’ям і духовним розвитком. Тиснути слимаків уві сні, пророкує спілкування з малоприємними персонами. Варити їх — до можливості проявити в справі фантазію і креатив.

Особливості любовної та сексуального життя

Сонник Фрейда ототожнює приснився слимака з жіночими статевими органами. Бачити молюска, який залишає після себе багато слизу, підказує про проблеми з інтимним здоров’ям або сексуальністю. Те,, до чого сниться повзе слимак, пояснюється Фрейдом пасивністю сплячої людини в сексі.

Бачити на тілі слимаків, пророкує випробування неймовірних, гострих відчуттів від близькості з партнером. Тиснути уві сні цих тварин, означає, що сновідящій допускає елементи садизму в інтимних відносинах з другою половинкою.

Молодій дівчині, приснилися слимаки на порозі власного будинку, віщують Сучасним сонником наполегливі залицяння людини, яка щиро неприємний і огидний сновидицей. Постарайтеся м’яко віднадити людини, без грубощів і негативу.

Покладайтеся лише на власні сили

Англійська сонник викладає, до чого сняться слимаки, відсутністю допомоги друзів у важливій справі. Ймовірно, Ваші плани і прагнення деяким людям не зовсім зрозумілі, тому вони утримуються від участі в Вашому підприємстві.

У жіночих сновидіннях, слимаки на тілі уособлюють ненадійного, слабкого коханого, на якого можна покластися у важкій справі. Згідно Сучасному совмещенному тлумачу, тиснути черевоногих уві сні, пророкує про ймовірне спілкуванні з неприємною персоною, яка буде «видавлювати сльозу», намагаючись викликати співчуття у сновідящего.

Езотерики, слизького черевоногих уві сні, ототожнюють з неприємними і підступними особами, які намагаються дошкулити сновидцу. Вам потрібно проявити максимальну обережність, щоб уникнути підступів недоброзичливців.

Радійте, успіх на порозі

Сонник міс Хассе пояснює, до чого сняться слимаки, передвістям успішного завершення розпочатих напередодні справ. Бачити гігантського молюска уві сні, означає зустріч в впливовою особистістю, яка допоможе сплячій людині у вирішенні нагальних питань.

Контролюйте свої вчинки

Приснилися слимаки, за версією французького тлумача, є провісниками сімейних негараздів і чвар. Якщо тварина дуже близько підповзло до Вас, значить, велика ймовірність виникнення несподіваних перешкод у справах.

Сновидіння, в якому Вам довелося випльовувати з рота слимаків, підказує про необхідність утриматися від гострих слів на адресу оточуючих, оскільки така поведінка може вплинути на результат планованих справ.

Побачити на своєму тілі слимаків, за версією тлумача Менегетті, ототожнюється з падінням особистості сновидіння до низького рівня. Це сновидіння вказує на необхідність зайнятися власним духовним і фізичним розвитком, інакше Ваша особистісна структура зазнає незворотні зміни.

Сонник слимаки, до чого сниться слимаки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: