Сонник сливи на дереві, до чого сниться сливи на дереві уві сні

Щоб зрозуміти, до чого сняться сливи на дереві, досить знати, що ці фрукти уві сні символізують благополуччя, уявні бажання, швидкоплинні радості. Крім цього, сонник радить звернути увагу на зовнішні характеристики і ступінь зрілості приснився плодів.

Сонник Міллера про виконання бажань

Бачити багато незрілих слив на дереві, віщує Міллером занепокоєння і порожні переживання. Попри все, сновидіння і тих, хто з ним пов’язаний, позбавлення обійдуть стороною. Наснилося, що збираєте стиглі ягоди, зриваючи їх прямо з чагарнику, обіцяє наяву виконання бажань. Однак сповнившись, мрії розчарують Вас своєю поверховістю і безпідставно. Постарайтеся серйозно підходити до планування і постановці завдань, щоб в подальшому не шкодувати про витрачений час.

Сливове дерево з плодами — до добра або худу?

Тлумачачи, до чого сняться сливи на дереві, сонник приділяє пильну увагу кольором і ступеня зрілості фруктів. Так, бачити великі стиглі вершки чорного або червоного кольору уві сні, віщує цікаве знайомство і матеріальний достаток. Наснилися жовті фрукти на рослині, значить, настав час подумати про власне здоров’я, як фізичному, так і душевному.

Дворянський сонник має інше тлумачення,, до чого сниться сливове дерево з плодами. Приснився образ зіставляється тлумачем з господарською жінкою, трепетно ​​відноситься до своєї сім’ї і близьким. Бачити на чагарнику вершки незрілі або жовті уві сні, значить, в реальній дійсності, сплячій людині доведеться зіткнутися з зніженої, тендітної або болючою дівчиною.

Сонник Циганки тлумачення сну про сливовий чагарнику, пов’язує з міцною і незмінною дружбою. Можливо, та людина, чия відданість у Вас викликала сумніви, проявить себе в реальній дійсності з позитивного боку, закріпивши цим вашу дружбу.

Справи інтимні, серцеві та сімейні

Сонник Закоханих категоричний у своєму судженні,, до чого сниться збирати великі стиглі сливи на дереві. Побачена картинка пророкує несерйозні захоплення, які обмежаться одним фліртом і виразом симпатії. Доктор Фрейд порівнює ці ягоди з легковажністю і ефемерністю сексуальних устремлінь сплячої людини. Можливо, щоб домогтися стабільності в інтимному житті, Вам варто ретельніше підходити до вибору партнерів.

Радійте, гряде достаток і благополуччя!

Снотолкователь стерви, побачені уві сні сливи на дереві, уособлює зі стабільністю і прибутком. Сновидіння, в якому трапляється зривати великі вершки з рослини, вказує на необхідність добре потрудитися, щоб забезпечити свій добробут. Сновидіння, в якому Вам вдалося зібрати багато слив, віщує високий матеріальний достаток.

А ось бачити, що зібраний урожай уві сні, складається з недозрілих або гнилих слив, вважається своєрідним попередженням, що неправильно поставлені цілі і завдання сплячої людини, можуть не тільки обернутися гірким розчаруванням, але і жалем про витрачений даремно часу.

Сонник сливи на дереві, до чого сниться сливи на дереві уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: