Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник слон, до чого сниться слон уві сні

Якщо вам у сні примариться слон, це означає, що наяву чекає важлива справа або зустріч з впливовим і багатим людиною. Але, величезний вплив на пояснення того,, до чого сниться це велика тварина, надають і деталі сновидіння. Наприклад, в разі якщо ви спрямовуєте його рух, значить, зможете взяти ситуацію під свій контроль. Поїздку верхом сонник пояснює як передвістя швидкого успіху.

Універсальний сонник

Побачений уві сні слон — знак, що вас чекає щедру винагороду від багатого особи. Якщо приснилися помпезні прикраси на тварину, це означає, що вам будуть надані почесті і визнання. Дівчатам Універсальний сонник передрікає отримання пропозиції від впливового чоловіка.

Купити слона, значить наяву стати володарем великої власності в результаті вигідної угоди.

Пояснення,, до чого сниться мертвий слон, також дає цей тлумач. Якщо приснилося подібне, будьте обережні! Вам загрожує небезпека, яка виходить від ризикованої справи.

Побачити уві сні ціле стадо — знак загрози для життя. Слід остерігатися ризикованих заходів і ситуацій, в яких ви можете підвести впливових людей.

Бачити в кімнаті ссавця означає, що будете відчувати негативні переживання і дискомфорт.

Їздити верхи — на щастя в житті і супутньої удачі. Якщо сниться, що ви годуєте або поїть слона, значить, отримаєте вигідну посаду.

Універсальний сонник переконаний, що слонячий хобот є символом успіху і досягнень. Слонова кістка сниться до радості і успіху.

Пояснення сну Міллером

Опис,, до чого сниться слон, дає і Міллер. Якщо уві сні ви їдете верхи на тварину, це означає, що очікують прибуток і почесті, яких ви дійсно гідні. Сонник Міллера впевнений, що у вас вийде тримати під контролем усі сфери своєї діяльності. Ви зможете по праву завоювати авторитет в будинку.

Бачити уві сні стадо — знак довгоочікуваного і істинного добробуту. Самотня особина передрікає піднесення в колі знайомих людей завдяки вашій доброті і справедливості.

Думка Лоффа і Нострадамуса

Сонник Лоффа повідомляє, що слон в культурі зулусів символізує мудрість, патріархальність і святість відносин. Зауважте, що в різних культурах світу домінуючі символи мають локальне значення, але при цьому правдиво відображають уявлення і бачення всього людства, незалежно від географічного розташування.

У більшості західних культур слона наділяють силою і довготривалою пам’яттю. У зв’язку з цим приснилося ссавець може вказувати на процес запам’ятовування і символізувати спогади. Зокрема, це може бути нагадуванням про щось важливе, але несправедливо вами забутому.

Сонник Нострадамуса стверджує, що слон уособлює собою мудрість, а в деяких випадках — недовірливість і жорстокість. Якщо приснився білий слон, то наяву придбаєте абсолютно непотрібну в побуті річ.

Езотеричний і мусульманський тлумачі

Пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, є і в езотеричних тлумачі. Напад слона уві сні попереджає, що в житті може підстерігати якесь нещастя. Якщо приснилося, що ви сидите у нього на спині, чекайте благополуччя і підвищення на посаді найближчим часом (підвищення по кар’єрних сходах).

Мусульманський сонник переконаний, що якщо ви стали жертвою нападу ссавця, наяву піддастеся нещастя. А якщо уві сні їдете верхи — очікує високе положення.

Різні передбачення

Сновидіння зі слоном вказує на терпіння, хорошу пам’ять, мудрість і лояльність сплячого. Особливо добре бачити себе верхи на ньому. Якщо приснилося, що інші люди їдуть на спині слона, то для вас такий сюжет означає отримання ефективної допомоги з боку впливової особи і хороших друзів.

Годувати уві сні слона — до зустрічі з впливовою людиною, від якого багато що залежить. Якщо ви бачите, що тікаєте від стада, то слід побоюватися ворогів, які сильніше вас і дуже небезпечні. Іноді такий сон може вказувати на те, що всередині вас прихований величезний потенціал, який ви не хочете або боїтеся використовувати.

Сонник Мандрівника повідомляє, що розбігаються стадо означає, що в реальному житті потрібно подумати про своїх інстинктах, які вносять в життя елементи хаосу і можуть зовсім зруйнувати її, якщо ви не навчитеся себе контролювати і не впораєтеся з інстинктами.

Коли бачите сновидіння про слонів, то найперше питання, яке необхідно собі поставити: чи під силу впоратися з величезною силою, прихованої всередині, чи можливо навчитися керувати цією силою собі на благо?

Деякі тлумачі вважають слонячий хобот символом сексуальної сили чоловіки. Чим він був довший, тим великим сексуальним темпераментом володіє сновидец.

Сонник слон, до чого сниться слон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: