Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник слоник, до чого сниться слоник уві сні

Навіть зовсім мініатюрний слоник уві сні є символом поміркованості і влади, мудрості і вічності. До чого він сниться? Сонник спробує відповісти на всі питання, з огляду на основні деталі.

Як тлумачити?

Знайти правдиве тлумачення сну в цьому випадку досить просто. Адже для інтерпретації підходять все значення, які належать до великої (дорослої) особини.

Однак сонник рекомендує пам’ятати, що трактування матимуть кілька зменшений сенс. Так уві сні слоник відображає не життєву мудрість, а лише досвід, отриманий на поточному відрізку шляху.

Настільки незначні відхилення допоможуть отримати не глобальне пророцтво на майбутнє, а практичні рекомендації на даний момент.

Чи не відволікайтеся!

Приснився маленький слоник? Сонник впевнений, що це красномовний натяк підсвідомості, що ваша сила полягає в доброзичливості і спокої. Займайтеся своїми справами і не конфліктуйте з оточуючими.

До чого сниться слониха зі слоненятами? Образ закликає більше уваги приділяти близьким. Якщо маленький слоник з’явився уві сні у вашій кімнаті, то готуйтеся до дрібних перешкод і неприємностей, зв’язаних з незначними переживаннями.

Замітка Міллера

Приснився маленький слоник? Сонник Міллера підозрює, що з часом ви зможете придбати належне положення і заслужити пошану, як мінімум у домочадців. Однак наблизити цей момент може тільки наполеглива праця.

Досить є!

Уві сні трапилося бачити, що живий слоник пасеться на траві? Для бізнесменів це ознака незначною, але стабільною успішності в справах.

Дівчатам сонник обіцяє гідного нареченого. А людей схильних до повноти попереджає про проблеми зі здоров’ям, пов’язаних з нестриманістю в їжі.

Гарне починання!

До чого ще сниться живий слоник? Його поява уві сні знаменує прибуткове, хоча і невелику справу.

Іноді живий слоненя в мріях означає, що ваше добре і справедливе ставлення до людей одного разу буде оцінено по достоїнству.

Готуйтеся!

До чого сниться іграшковий слон? Сонник вважає, що ви зайняті марною роботою. А от жінкам він обіцяє швидку вагітність.

Наснилася м’яка іграшка? Бачення обіцяє приємні знайомства і райдужні перспективи в любові. Якщо привиділася плюшева іграшка, то наяву буде невелика, але світла радість.

Отримувати в дар слоника — до ймовірного підвищення, бачити його вітрині магазині — до сприятливих, але, на жаль, поки далеким змін.

Розшифровка кольору

Щоб розібратися в інтерпретації образу сонник рекомендує згадати колір іграшкових слоненят.

 • Сірі — нудьга, одноманітність.
 • Блакитні — Необхідність спокою.
 • Лілові — творчий підйом.
 • Білі — підвищення.
 • Жовті — ясновидіння.
 • Золоті — гармонія, щастя.
 • Чорні — потреба в єднанні, цілісності.
 • Про що мрієте?

  Наснилися реальні рожеві слони? Сонник впевнений, що це ознака того, що ви зустрінете духовного вчителя або доторкнетеся до таємного містичного знання.

  А ось м’які рожеві слоники уві сні попереджають про непотрібних покупках і витраті грошей. Крім того рожеві слони відображають романтичні переживання, ілюзії і мрійливість.

  Дар чи випробування?

  До чого сниться статуетка слоник? Якщо довелося бачити або розставляти уві сні декоративні вироби, то це означає, що наяву в будинок прийде багатство і благополуччя, а самі ви заслужите славу вмілого і гостинного господаря.

  Порцелянові слоники, отримані в подарунок, знаменують доленосний дар, який допоможе змінити життя на краще.

  Якщо ж наснилися розбиті порцелянові предмети, то на вас обрушиться лавина неприємностей і має бути витрачено багато сил, щоб досягти колишнього положення.

  Сонник слоник, до чого сниться слоник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: