Сонник слоненя, до чого сниться слоненя уві сні

Як відомо, найбільше ссавець на суші — це слон. А його малюк, слоненя, найбільший немовля на землі. Уявіть собі це новонароджене чудо, вагою понад сто кілограмів! Але, незважаючи на це, як і все дитинчата, слоненята забавні і милі, вони викликають посмішки і розчулення оточуючих. Побачити слоненяти наяву можна тільки в зоопарку або цирку, ну, якщо ви, звичайно, не житель Африки. А ось уві сні спостерігати за ним можна коли завгодно! До чого сниться цей милий малюк, і які символи він в собі несе, знає сонник! Давайте дізнаємося і ми!

Житель савани

Приснився сон, в якому ви спостерігаєте за маленьким слоником в дикій природі — в реальності вам належить знайомство з людиною, яка відіграє важливу роль у вашому житті. Якщо ви самотні, можливо, ви зустрінете свою другу половинку, пророкує сонник Міллера.

Сниться новонароджене дитинча, який смокче свою мамку — незабаром вам доведеться прийняти якесь доленосне рішення.

Приснився сон, як великий слон купає слоненяти — до тихого сімейного щастя і домашнього затишку.

Бачити велике стадо з малюками — до отримання великої суми грошей, можливо, до виграшу, обіцяє Східний сонник.

Домашній вихованець

Сниться, що слоненя знаходиться у вас в будинку — до клопотів. Якщо слоник був білий — клопоти приємні, темний — чекайте дрібних проблем і суєти.

Наснилося, що ви злякалися, побачивши гігантського малюка у себе в квартирі, — наяву вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб уникнути труднощів на шляху до здійснення своїх задумів, попереджає сонник Міллера.

Сниться сон, в якому ви годуєте слоненяти, означає, що ваш фінансовий стан буде залежати від інших. Прикладіть максимум зусиль, щоб вам повірили і допомогли, цілком ймовірно, що потрібно буде проявити хитрість.

Бачити уві сні рожеве слоненя — в реальному житті ви літаєте в хмарах. Пора спускатися на землю, інакше удача відвернеться від вас.

Маленький артист

Бачити слона і його дитинча на арені цирку в кольоровому плюмажами і накидках, або забарвлених в рожевий або інший колір — до веселощів, радості, гарного настрою, обіцяє Місячний сонник.

Спостерігати за білими слоненятами в зоопарку або в парку-заповіднику — в реальності таке сновидіння говорить про неміцному становищі, які ви займаєте в суспільстві, хоча гідні кращого.

Сниться, що ви бачите виступ слоненяти в вуличному балагані або на ярмарку — до несподіваної і пізнавальній поїздці в ті місця, де ви не бували.

Наснилося, що ви стали свідком того, як народилося слоненя — комусь із друзів знадобитися допомога. А якщо уві сні ви тримали новонародженого слоника на руках — допомога знадобитися вам самому, пророкує сонник Міллера.

Слонячі гри

Грати уві сні зі слоненям — в житті настане «біла смуга», правда вона буде не дуже довгої, тому постарайтеся витягти з цього періоду максимум користі, радить Весняний сонник.

Бачити уві сні, як маленькі слоники грають один з одним — в реальності ви станете свідком дуже зворушливого і незвичного для вас події.

Наснилося, що ви катаєтеся верхом на дорослому слоненя — дуже хороший знак. В реальності вас чекає слава і успіх, можливо навіть підвищення по службі.

«Велика» небезпеку

Поранений слон або його дитинча — символ небезпеки і серйозних проблем. Не робіть ніяких дій, які не продумавши все до дрібниць, радить Осінній сонник.

Тікати від розлюченої тварини, наздоганяючого вас, — наяву остерігайтеся конкурентів. Вони плетуть інтриги у вас за спиною. Будьте гранично уважні до всіх своїх слів і вчинків, не дайте шансу заздрісникам нашкодити вам.

Поганий знак і полювання на слоненяти — своїми вчинками і образливими висловлюваннями ви боляче зачепите когось із друзів або родичів. Велика ймовірність сварки.

Сонник слоненя, до чого сниться слоненя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: