Сонник слабкість, до чого сниться слабкість уві сні

Відчуття слабкості уві сні є ознакою хвилюючих подій, що можуть ненадовго «вибити з ладу» сплячого. Сонник витлумачуючи,, до чого сниться безсилля, вказує на брак моральних або фізичних сил у сновідящего подолати виниклі на шляху перешкоди.

Що говорить Міллер?

Психолог Міллер вказує на шкідливий для здоров’я заняття, пояснюючи,, до чого сниться слабкість. Приснилося відчуття слабкості означає моральне спустошення через неправильні звичок, життєвого укладу.

Відпочиньте!

Сімейний сонник приснився слабкість пов’язує з фізичною потребою у відпочинку, відновленні сил і радить присвятити час відпочинку. Через накопиченої втоми сновідящій може провалити розпочату справу, попереджають езотерики, пояснюючи,, до чого сниться відчувати себе слабким.

Порівняйте свої можливості!

Чаклунка Медея, розмірковуючи,, до чого сниться слабкість, передбачає початок непродуманого справи, яке виявиться не під силу сплячій людині. Перш ніж починати будь-яке підприємство, постарайтеся порівняти свої фізичні і душевні можливості.

Не витрачайте даремно енергію!

Бачити себе слабким, не здатним зробити навіть саме дріб’язкове дію уві сні через раптову слабкість, означає, що в реальному часі ви розпорошувати на дріб’язкові, порожні справи, що згодом впливає на вашу продуктивність.

Час змін!

Сонник для стерви відчувається уві сні слабкість пов’язує з необхідністю повністю змінити уклад свого життя. Ваші застарілі звички гальмують розвиток, а заповітні бажання давно втратили актуальність. Щоб стати сильним і впевненим людиною, потрібно докорінно змінити свій світогляд — впевнений Жіночий сонник.

Подробиці: де?

Тлумачення сну в Універсальному сонник пов’язано з місцем на тілі, де з’явилися подібні відчуття. Так, бачити, що відчули слабкість:

 • В ногах — попереджає про сильному страху, подиві, потрясінні;
 • Руках — сповіщає про розчарування в справі або відносинах;
 • Голові — говорить про неможливість тверезо оцінити ситуацію;
 • У всьому тілі — зумовлює різке погіршення самопочуття.
 • Настають несподіванки!

  Наснилося, що відчуваєте слабкість, близьку до знемозі, ніжачись уві сні під спекотним сонечком, зумовлює Великим сонником виникнення сімейних обставин, які змусять сновідящего взяти відпустку за свій рахунок.

  Про любовних потрясіннях…

  Дівчині, якій уві сні довелося випробувати слабкість в ногах, сонник Закоханих зумовлює появу чоловіка, який повністю змінить життя сплячої красуні. Доктор Фрейд приснився епізод зіставляє з появою нового інтимного партнера, який вплине на сексуальні переваги сновидіння.

  Зберіться!

  Бути уві сні слабким, за версією Повного тлумача сновидінь, говорить про радість, радості недругів. Можливо, ваші необдумані дії стануть приводом для прояву подібних емоцій.

  Бачити в сновидінні, що відчуваєте повне безсилля, нездатність постояти за себе, оповіщає тлумачем про те, що в реальній дійсності вам не вдасться відстояти свою думку у оточуючих. Можливо, такі обставини будуть пов’язані з нестачею сил і можливості приділити цьому питанню належну увагу.

  Сонник слабкість, до чого сниться слабкість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: