Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник скумбрія, до чого сниться скумбрія уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться скумбрія, треба звернути увагу на деталі сновидіння. Сонники говорять про різноманітність тлумачень сну — будь-яка риба може означати і духовне зростання, і благополуччя, і плодючість, і «слизькість» намірів партнерів. Бачити уві сні живу рибу — відмінний знак, а ось в приготованому вигляді, вона може піднести багато несподіваних сюрпризів.

Скумбрія в сонник Міллера

Ретельно розгляньте супутні символи уві сні, наприклад:

 • Скумбрія в чистій воді — до успіхів в суспільстві;
 • В брудній — чекайте інтриг з боку близьких людей;
 • Копчена — до незаконних дій проти вас;
 • Солона — до авантюр і ризику;
 • Без голови — до неприємностей, що виходить від начальства.
 • Сонник Міллера застерігає: бачити скумбрію без голови — значить, натерпітися причіпок від керівництва. Якщо наснилася вона повністю в розрізає вигляді, будьте впевнені — ваші успіхи помітять, але не так скоро, як хотілося б.

  Без голови риба, як людина без хорошого наставника і вірного друга. Бачити уві сні скумбрію на полицях магазину в копченому або солоному вигляді — до загальній увазі до вашої персони. Копчена — значить, зіпсувати репутацію, приснилася солона — будьте готові до пригод і афер.  Символ достатку і родючості

  Жива скумбрія, сниться жінці, повністю готовою стати матір’ю. Отримати її уві сні з рук чоловіка або зловити самої — до вагітності і благополучним надалі пологів. Якщо ж сниться жінці або чоловікові тухла риба, слід негайно звернути увагу на стан здоров’я. Неприємний запах сонники тлумачать, як втрати, масу негативних емоцій і переживання без приводу.

  Викидати і виявити пізніше її в унітазі, на звалищі, в стічній канаві — до краху надій і планів. Провалити захід і отримати прибуток менше очікуваної доведеться тому, хто змивав її в унітазі водою. І, навпаки, сонники обіцяють високі доходи тим, кому вдалася рибалка в будь-якому доступному водоймі.

  Як досягти мети

  Якщо наснилася рибка, що заплуталася в мережі — будьте готові до вигідних фінансових пропозицій. Знімати з гачка — до появи спадкоємця, придбання нерухомості та іншим славним подарунків долі.

  Є скумбрію уві сні — до здійснення бажань. Сучасні сонники стверджують: чим смачніше, більше і жирніше ви вибрали блюдо і стали їсти, тим швидше здійсниться задумане. Якщо приснилося, що довелося задовольнятися дрібними шматочками зі столу, то і мрії будуть виконуватися незначні.

  Готувати скумбрію уві сні самостійно — до гарних заробітків при сумлінному ставленні до праці. Якщо сниться, що довелося її потрошити, будьте уважні — хтось хоче незаконно заволодіти вашими фінансами або схилити вас до непристойною вчинків, правопорушень. Сонники попереджають: скумбрія, що б’ється об лід — до даремним дій. У такі періоди краще залягти на дно і не починати нових справ.

  Сонник скумбрія, до чого сниться скумбрія уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: