Сонник скумбрія, до чого сниться скумбрія уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться скумбрія, треба звернути увагу на деталі сновидіння. Сонники говорять про різноманітність тлумачень сну — будь-яка риба може означати і духовне зростання, і благополуччя, і плодючість, і «слизькість» намірів партнерів. Бачити уві сні живу рибу — відмінний знак, а ось в приготованому вигляді, вона може піднести багато несподіваних сюрпризів.

Скумбрія в сонник Міллера

Ретельно розгляньте супутні символи уві сні, наприклад:

 • Скумбрія в чистій воді — до успіхів в суспільстві;
 • В брудній — чекайте інтриг з боку близьких людей;
 • Копчена — до незаконних дій проти вас;
 • Солона — до авантюр і ризику;
 • Без голови — до неприємностей, що виходить від начальства.
 • Сонник Міллера застерігає: бачити скумбрію без голови — значить, натерпітися причіпок від керівництва. Якщо наснилася вона повністю в розрізає вигляді, будьте впевнені — ваші успіхи помітять, але не так скоро, як хотілося б.

  Без голови риба, як людина без хорошого наставника і вірного друга. Бачити уві сні скумбрію на полицях магазину в копченому або солоному вигляді — до загальній увазі до вашої персони. Копчена — значить, зіпсувати репутацію, приснилася солона — будьте готові до пригод і афер.

  Символ достатку і родючості

  Жива скумбрія, сниться жінці, повністю готовою стати матір’ю. Отримати її уві сні з рук чоловіка або зловити самої — до вагітності і благополучним надалі пологів. Якщо ж сниться жінці або чоловікові тухла риба, слід негайно звернути увагу на стан здоров’я. Неприємний запах сонники тлумачать, як втрати, масу негативних емоцій і переживання без приводу.

  Викидати і виявити пізніше її в унітазі, на звалищі, в стічній канаві — до краху надій і планів. Провалити захід і отримати прибуток менше очікуваної доведеться тому, хто змивав її в унітазі водою. І, навпаки, сонники обіцяють високі доходи тим, кому вдалася рибалка в будь-якому доступному водоймі.

  Як досягти мети

  Якщо наснилася рибка, що заплуталася в мережі — будьте готові до вигідних фінансових пропозицій. Знімати з гачка — до появи спадкоємця, придбання нерухомості та іншим славним подарунків долі.

  Є скумбрію уві сні — до здійснення бажань. Сучасні сонники стверджують: чим смачніше, більше і жирніше ви вибрали блюдо і стали їсти, тим швидше здійсниться задумане. Якщо приснилося, що довелося задовольнятися дрібними шматочками зі столу, то і мрії будуть виконуватися незначні.

  Готувати скумбрію уві сні самостійно — до гарних заробітків при сумлінному ставленні до праці. Якщо сниться, що довелося її потрошити, будьте уважні — хтось хоче незаконно заволодіти вашими фінансами або схилити вас до непристойною вчинків, правопорушень. Сонники попереджають: скумбрія, що б’ється об лід — до даремним дій. У такі періоди краще залягти на дно і не починати нових справ.

  Сонник скумбрія, до чого сниться скумбрія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: