Сонник сковорода, до чого сниться сковорода уві сні

Якщо у своєму сні ви виявили сковороду, розгляньте, як вона виглядала, і постарайтеся запам’ятати особливість використання. Всі ці деталі необхідні, щоб напевно з’ясувати,, до чого сниться дана кухонне начиння. Один з сонників вважає, що цей символ пророкує досягнення поставлених цілей.

Думка сонника XXI століття

Якщо привиділася нова блискуча сковорода, можете не сумніватися, ваші мрії збудуться. Здійснення бажань навіть не зажадає яких-небудь зусиль з вашого боку. Просто фортуна складеться якнайкраще. Наснилося, що смажите на ній щось? Напевно, в реальному житті поспішайте закінчити якесь справа, побоюючись, що суперники випередять. Тлумачення снів також попереджає про свої клопоти і турботи, особливо, якщо сниться, що їжа горить.

Якщо в сковороді багато приготовленої їжі — це до великої удачі. Порожня посудина передрікає розчарування. Отримати уві сні сковороду в подарунок — до додаткових можливостей. Не варто зволікати і роздумувати. Просто використовуйте всі випали щасливі шанси по максимуму.

Пророцтва Катерини Великої

Якщо наснилася сковорода, то варто готуватися до підступу. Тлумачення снів попереджає про те, що слід побоюватися тих людей, хто знаходиться поруч. Вони можуть вам серйозно нашкодити, причому, практично у всіх життєвих сферах. Вихід — з недовірою ставитися абсолютно до кожного сказаного сторонніми і знайомими слову.

Сонник Катерини Великої переконаний, що якщо жінці приснилася брудна кухонне начиння, то незабаром доведеться розчаруватися в шанувальника. Якщо сниться, що сковорода горить і ви, намагаючись її загасити, обпалювати пальці, то наяву чекає серйозна конфліктна ситуація з начальником. У важкому випадку сварка зайде так далеко, що закінчитися звільненням.

Підсмажувати на плиті м’ясо — до хвороби кого-небудь з близьких людей. Велика ймовірність, що одним з перших симптомів захворювання буде висока температура. Купувати її — до нових знайомств.

Сонник Міллера

Якщо сниться нова сковорода, на якій ви готуєте яєчню, найвідданіший друг залишить вас. Приснилося обіцяє самотність, тугу, розчарування. Брудний посуд — ознака брехливих пліток. Якщо уві сні вам вдалося відмити брудну сковороду, то в реальності вдасться відновити зіпсовану наговорами репутацію.

Сонник Міллера вважає, що купувати посуд подібного типу в магазині — до пошуку нового місця служби. Тлумачення снів стверджує, що на це піде багато часу, але результат обов’язково вас порадує.

Якщо примарилося, що сковорода розжарилася до красна, будьте готові до протистояння серйозним противникам. Сонник Міллера попереджає про важкі випробування, важкій боротьбі. Варто мобілізувати всі свої внутрішні резерви. Тільки так вийде виграти. Якщо дати собі хоч у чомусь слабину, можна без зволікання залишити надії на перемогу.

Сонник сковорода, до чого сниться сковорода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: