Сонник скорпіон, до чого сниться скорпіон уві сні

Сонник попереджає про глобальні зміни, які може привнести у ваше життя примарилося чорний скорпіон вражаючих розмірів. Для жінки зустріч з цією істотою уві сні може означати наяву знайомство з чоловіком, який згодом виявиться тираном, до того ж з садистськими нахилами. Цікавлять ще варіанти,, до чого сниться це Боже створіння? Вивчіть всі наявні тлумачення.

Небезпечний укус

Сучасний сонник обнадіює — укус скорпіона не грозить летальним результатом, так як це всього лише сновидіння. Проте вам належить познайомитися з темною стороною людей, яким ви звикли довіряти. І це ще не все, до чого сниться, подібне. Крім серйозного морального збитку, побачене уві сні здатне спричинити відчутні матеріальні втрати, безліч дрібних негараздів. Унаслідок чужого лихослів’я ваша репутація опиниться під загрозою.

Езотеричний сонник і зовсім повідомляє, що настав час привести у виконання негативну карму, в цьому випадку порятунку слід шукати в духовних і медитативних практиках.

Сон, в якому хапнув скорпіон також можна трактувати по-різному, в залежності від того, кому дістався укус. У міфології є чимало легенд, в яких скорпіон жалить самого себе. Відобразити цей момент, нехай навіть уві сні — велика удача.

Якщо приснилося, що ви отримали травму, значить, саме час мобілізуватися, щоб бути готовим до удару нишком, причому завдасть його один із близьких.

Універсальний сонник розглядає і більш «м’яку» версію тлумачення. Якщо сниться, що скорпіон кусає когось іншого, то слід бути максимально обережним наяву, так як подальше напад може бути націлений на вас.

Вбити скорпіона

Якщо вам пощастило уві сні вбити скорпіона, то це обіцяє успішний результат. Вам вдасться подолати ворожість і підступи численних недоброзичливців, незважаючи на їх готовність здійснювати самі підлі вчинки. Сонник Езопа переконаний, ви з честю вийдете переможцем.

Сонник Нострадамуса рекомендує приготувати переможеного за китайським рецептом і насолодиться його екзотичним смаком. Сон, в якому події розгортаються саме таким чином, обіцяє привнести в життя особливий колорит і допоможе знайти кращі якості, якими володів скорпіон.

Червоний або чорний

Слід зауважити, що яскравий, що запам’ятовується сюжет, в якому чорний скорпіон — одна з ключових фігур ніколи не сниться просто так, тому нерозумно такі бачення ігнорувати. На щастя, така істота — нечастий гість сновидінь.

Якщо приснився червоний скорпіон, то Міллер попереджає про небезпеку. Сонник Міллера в таких випадках рекомендує залягти на дно — надто вже багато сильних супротивників точать свої жала. Якщо приснилося подібне, краще згорнути на час свою діяльність і внести корективи у свої плани, ніж зовсім бути переможеним.

Приснилося також нагадує про те, що небезпека не завжди виходить ззовні. Через надмірну агресії, паніки та інших неконтрольованих емоцій можна запросто стати самому собі ворогом. Сновидіння, в якому вам привидівся червоний мешканець морських глибин, вказує на ваше неврівноважений стан в даний момент.

Сонник скорпіон, до чого сниться скорпіон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: