Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скотч, до чого сниться скотч уві сні

Якщо вам наснився скотч, значить щось або хтось до вас «прилипне», запевняють деякі сонники. На перший погляд, очевидність цих тверджень очевидна, проте не варто поспішати з висновками. Проаналізуйте все те, що ви бачили уві сні, виділіть окремі деталі сюжету і тільки потім уточніть, до чого це сниться.

У магазині канцтоварів, або Вас чекає нове знайомство

Якщо вам приснилося, що Ви зайшли в магазин, щоб купити собі скотч, то таке бачення означає знайомство з впливовою людиною.

Ця подія може мати, як позитивні наслідки, у вигляді допомоги і виручки, так і негативні, які полягають в тому, що ви потрапите в залежність до цієї людини.

А зрозуміти, до чого готуватися, допоможе наступний нюанс: якщо уві сні він був вам по кишені, то ви можете бути впевнені в своєму покровителя; а ось, дорога канцелярські приладдя означає «золоту клітку«.

Клеїти щось: Від звісток до прибутку

До чого сниться склеювання скотчем чого-небудь, пояснять сонники. Головне, пригадайте, що саме і до чого ви клеїли уві сні. Ось наприклад:

 • Скріплювали сторінки книги — вас чекають приємні звістки, яких ви давно чекаєте;
 • Порвані гроші — до прибутку, причому, чесно заробленої;
 • Приклеювали оголошення — будете виступати «примирителя» між посварилися друзями;
 • Чіпляли на стіну постер або плакат — до вигідної співпраці з кимось.
 • Невдалі спроби впоратися з «липучкою» — ознака настирливості

  Якщо ви бачите уві сні, що ви заплуталися в липкій стрічці і ніяк не можете відчепитися від неї, то це бачення є ознакою — до вас «прилипне» нав’язливий людина, позбутися від суспільства якого буде вельми не просто, віщає сонник пастора Лоффа.

  А ось, яке тлумачення сну пропонує Східний сонник приснився сюжету, де ви не можете знайти кінець скотча: не здумайте нікого обманювати або з кимось хитрувати, інакше ви заплутаєтеся у власній брехні і будете викриті.

  До чого сниться, що скотч, яким ви хочете щось скріпити, пересох і не липне? Не треба нікому нав’язувати своє суспільство, будь-які відносини, зав’язані в даний період, приречені на швидкоплинність і нещирість.

  Спроби відклеїти скотч, як символ подолання труднощів

  Якщо приснилося, що ви хочете відклеїти скотч від якоїсь поверхні, але у вас нічого не виходить, то це говорить про те, що впоратися з труднощами буде не легко або навіть неможливо, засмучує сонник Лонго.

  Ну, і відповідно навпаки, якщо відірвати скотч або розліпити склеєні їм деталі уві сні вийшло — знак того, що якщо ви докладете зусиль, то впораєтеся з будь-якими перешкодами на своєму шляху до досягнення мети, радує сонник.

  Сонник Міллера

  Бачити уві сні скотч, на думку психолога і, за сумісництвом, тлумача сновидінь Густава Міллера — ознака заплутаності, недомовленості і незавершеності справ. Хоча це тлумачення більше підходить чоловікові.

  Прекрасної дами, пояснюючи,, до чого сниться прилип до неї скотч, психолог обіцяє зустріч із забезпеченим чоловіком і довге спільне життя з цією людиною.

  Сонник скотч, до чого сниться скотч уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: