Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сколопендра, до чого сниться сколопендра уві сні

Сколопендра — членистоногі тварина, більш відоме простому обивателю, далекому від ентомології, як багатоніжка. Навряд чи вона присниться людині, ніколи в житті не зустрічав цього хижака в реальності. Але, як то кажуть, чим чорт не жартує! Якщо вам «пощастило» спостерігати за сколопендрою уві сні, то не полінуйтеся з’ясувати вранці, до чого вона сниться, радять сонники.

Сонник Міллера

Відмінно розбирається в сновидіннях Густав Міллер, на питання клієнта,, до чого сниться сколопендра, радив уважно придивитися до тих, хто вхожий в оточення сновидіння — цілком ймовірно, що в близьких колах обертається людина, якій не варто довіряти не тільки секрети, але і ділитися цілком нешкідливою інформацією.

А ось, тлумачення сну, в якому була присутня величезна чорна сороконіжка, говорить: інтриги і плітки стануть загрозою кар’єрі сновидіння.

Короткі тлумачення

Не завжди мрії про комах обіцяють неприємності. Чи відноситься дане спостереження до сколопендри, можна з’ясувати за допомогою коротких трактувань.

 • «Многолапікі» зібралися в купу — до втрати грошей;
 • Монстр з фільму жахів у вигляді сколопендри — ознака страху перед небезпеками і хворобами;
 • Бачите, що комаха повзає по тілу — потрапите в неприємну ситуацію;
 • Сороконіжка вкусила — хтось наяву «харчується» вашої життєвої енергії;
 • Розчавити її уві сні — символ позбавлення від проблем.
 • «Контакт? Є контакт! », Або Бережіть нерви і здоров’я

  Якщо вам приснилося, що по вас повзає хиже многоногого членистоногі, то це означає, що вас чекають нервові розлади і потрясіння, пророкує Східний сонник. Бачите, що вона вас вкусила — чекайте проблем зі здоров’ям, особливо, якщо уві сні ви відчули, що укус був дуже сильним.

  А ось, якщо наснилося, що багатоніжка вкусила не вас, а друга, і ви бачите, що на місці укусу виступила кров — це означає, що ви дуже близько до серця сприйміть прикрості свого товариша.

  Знищення, як символ порятунку від небезпеки

  Убити в сні сколопендру довелося? Поцікавтеся, до чого це сниться у Літнього сонника. За його версією, вбити стоногу — це ознака швидкої поїздки.

  А ось, сонник пастора Лоффа пророкує інше: якщо уві сні вам довелося вбити сколопендру, то це говорить про те, що ви дивом уникнете неприємностей, причому, чим більше була комаха уві сні, тим глобальніші проблеми могли б трапитися.

  Ще одна збірка сновидінь, на тлумачення якого слід звернути увагу — це сонник Медеї. Він попереджає: тиснути сколопендр чорного кольору — це знак того, що небезпека, яка загрожує вам, виходить від глибокої темної води.

  Багато багатоніжок: навчитеся розставляти пріоритети

  Якщо вам приснилося величезна натовп сколопендр, і вас хвилює,, до чого сниться цей кошмар, то загляньте в Сучасний сонник. Пророцтва, що видаються їм, свідчать: перш ніж братися за що-небудь відповідальне, навчитеся розбиратися в людях і тонко відчувати ситуацію. Ви можете помилитися, невірно розставивши пріоритети або довірившись не тим, кому слід було.

  Сонник сколопендра, до чого сниться сколопендра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: