Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник склеп, до чого сниться склеп уві сні

Приснився склеп? Уві сні це символ забуття і втрачених можливостей. До чого сниться настільки страхітливий образ ще? Сонник детально проаналізує сновидіння і розповість про всі актуальних варіантах.

Змініть думку!

Якщо в мріях довелось бачити склеп, то тлумачення сну гранично чітке. Ви свідомо відмовилися від своїх родових зв’язків і ні мало від цього не страждаєте.

Ви не вважаєте за необхідне підтримувати відносини з родичами, а випадкові зустрічі з ними обтяжують вас. Сонник впевнений, що в підсумку ви опинитеся в повній самоті і пошкодуєте про свій нерозумному поведінці.

Одночасно ходити по усипальниці, з цікавістю оглядаючи місце спочинку померлих — до хвороби рідних і турботі про дітей.

Розберіться!

До чого сниться склеп? Уві сні він символізує забуті спогади, пригнічені почуття або глибинні роздуми.

Темне і занедбане приміщення відображає масу невирішених проблем, які тяжіють вас і заважають рухатися вперед.

Наснилося, що ви виявили в склепі ожилого мерця? Наяву необхідно терміново відновити зв’язок з кимось із минулого. Сонник вважає, що саме ця людина здатна надати важливе сприяння.

За Міллеру

Якщо уві сні зі склепу виходить померлий родич, то гряде складний життєвий етап. Сонник переконаний, що впоратися з важкими обставинами допоможе сила духу і підвищена працездатність.

Гряде випробування!

Що значить, якщо довелося особисто будувати склеп уві сні? Це добрий знак, який обіцяє швидке одруження і народження дітей.

Бачити розвалюється на очах усипальницю гірше. Це означає, що вам треба буде пройти тяжке випробування. Сонник пророкує якесь драматичне подія з несприятливими наслідками.

Наснилося, що ви самі заховали щось в кладовищенському приміщенні? Це спроба приховати інформацію від оточуючих.

Сновідних особливості

До чого сниться, що ви потрапили на кладовище і шукали сімейний склеп? Цей сюжет уві сні відображає духовний пошук, бажання встановити зв’язок з предками, відкрити якісь істини, приховані в минулому.

Сонник радить звернути увагу на наступні нюанси:

 • Склеп, затоплений водою — вісник збитків і боргів.
 • Палаючий — зіткнення зі Злом, нечистою силою.
 • Кишить пацюками — незадоволеність, перешкоди в справах.
 • Занадто розкішний — загибель душі, гріховне життя.
 • Скромний, простий — допомога і заступництво.
 • Слухайте інтуїцію!

  До чого сниться, що ви лежали в цвинтарної усипальниці? Сонник пророкує: потрапите в дуже обмежених або невигідні обставини.

  Якщо уві сні ви добровільно відвідали це зловісне приміщення, то наяву частіше прислухайтеся до власної інтуїції. Вона допоможе вибратися з будь-якого становища.

  А ось перебувати в склепі з примусу — набагато гірше. Цей сюжет означає небезпеку і підпорядкування чужій волі. Наснилося, що вас замкнули в гробниці? В реалі опинитеся в цьому життєвому тупику.

  До чого прагнете?

  До чого сниться склеп, в якому ви щось шукали? Вам доведеться згадати щось не дуже приємна. Наснилося, що ви боролися в гробниці з грабіжником або похмурої сутністю? Сонник рекомендує стримати свої таємні бажання і позбутися від недобрих намірів.

  Уві сні трапилося бачити в підземеллі кістки людини? На жаль, ви прагнете зовсім не до тієї, що вам потрібно насправді. Виявити в склепі таємний хід — до усвідомлення, що необхідно мати запасний варіант.

  Сонник склеп, до чого сниться склеп уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: