Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скеля, до чого сниться скеля уві сні

Які думки у вас виникають, коли ви бачите скелі? Захоплює дух від захоплення або йде мороз по шкірі від страху — неважливо, головне те, що практично нікого вони не залишають байдужими. А якщо у вас не тільки в реальному житті, а й уві сні перехоплює подих від споглядання величних і неприступних скель, тоді гори створені для вас. Але все ж давайте заглянемо в сонник і дізнаємося, до чого сняться скелі і гірські масиви.

Розглядати скелі

Якщо вам приснилося, що ви бачите скелі на горизонті — в реальності вас чекають якісь перешкоди на шляху до цілям, тлумачить це сновидіння сонник.

Сниться, що ви стоїте біля підніжжя гори і дивіться вгору, збираючись піднятися, — скоріше за все вас не влаштовує нинішній стан в колективі або суспільстві, і ви хочете завоювати більше поваги і довіри.

Бачити уві сні скелю, яка підніжжям йде в море — сон говорить про те, що в будь-якій ситуації, навіть найскладнішої, без підтримки друзів ви не залишитеся.

Уві сні намагатися розглянути скелі з висоти — в реальному житті вам не вистачає впевненості в ваших силах. Зверніться по допомогу до друзів.

Бачити красиву високу гору з водоспадом — сонник тлумачить так це сновидіння: наяву вам дуже не вистачає веселощів і свята. Запросіть друзів, влаштуйте вечірку і відчуйте смак життя.

Ходити по скелях

Якщо вам приснилося, що ви швидко спускаєтеся з прямовисної скелі вниз — ваші фінанси виявляться під загрозою. Якщо спуск був повільним — сонник обіцяє вам стійке фінансове становище.

Сниться, що, підійшовши до обриву скелі, ви подивилися вниз і злякалися — вам має бути поїздка, яка не обіцяє нічого хорошого, захопилися відкрилася внизу картиною — подорож принесе вам радість.

Лазити по скелі вгору-вниз — сон-попередження: вирішите вже, нарешті, чого ви хочете від життя. Розставте пріоритети, визначте цілі, інакше зовсім заплутаєтеся і залишитеся ні з чим, радить вам сонник.

Побачили уві сні, як ви стрибнули з кручі в море — таке сновидіння означає, що ви можете взяти спонтанне і необдумане рішення. Сонник радить вам, перш ніж щось вирішувати, обміркуйте це кілька разів, щоб потім не шкодувати.

Сниться, що ви піднімаєтеся по прямовисній скелі в альпіністському спорядженні в зв’язці з іншими — вас чекає плідна і бурхлива громадська робота.

Величні і лякаючі кручі

Якщо вам приснилося, що ви, сидячи біля обриву, милуєтеся красою інших скель — сон говорить про те, що у вашій душі зараз панує гармонія і спокій.

Бачите сон, що ви спускаєтеся по схилу дуже мальовничого стрімчака, і стежка йде прямо в море — це сон-одкровення. Сонник трактує його так: в реальності вам пора відвідати престарілих родичів, милуючись навколишньою красою, не забувайте про швидкоплинність часу.

Наснилося, що ви вночі лазите по слизьких каменях дуже крутої кручі, відчуваючи при цьому страх, — будьте обачні. Наяву ви стоїте на порозі здійснення помилки. Не приймайте ніяких важливих рішень в цей день, перечекайте.

Сниться, що ви лазите по засніжених вершин, катаєтеся на санках, навколо вас яскраво сяє і засліплює своїм блиском сніг — сон означає, що ви відкриті душею для всіх. Остерігся, цим можуть скористатися вороги.

Сонник скеля, до чого сниться скеля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: