Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скарабей, до чого сниться скарабей уві сні

На відміну від інших комах, скарабей, приснився, обіцяє багатство і успіх. Але все ж є і у цього жучка свої негативні тлумачення, підказують сонники. Згадайте побачені уві сні подробиці: як він виглядав, де знаходився, як ви на нього реагували — і ви зрозумієте,, до чого сниться подібний образ.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, яке пропонує сонник Густава Міллера, порадує трудоголіків: ваше старанність в роботі буде винагороджено. Тлумач пророкує успіх тим, хто, незважаючи на всілякі труднощі, бореться з ними, долаючи і вирішуючи всі питання.

До чого сниться маленький жук-скарабей, що повзе по вашій руці? Це попередження про те, що не варто недооцінювати свого ворога. Своєчасно реагуйте навіть на найменші натяки про те, що хтось плете інтриги проти вас — не залишайте недругам шанс, застати вас зненацька.

Контакт з комахою: Від проблем до шлюбу

Згідно сонником циганки Серафими, бачити уві сні літаючого навколо вас скарабея — ознака того, що ви на правильному шляху. Якщо у вас є якісь нереалізовані задуми, то сновидіння подібного роду означають наступ сприятливого періоду для їх здійснення.

Наснилося, що скарабей вліз до вас в рот? Східний сонник запевняє: таке бачення означає, що все сказане вами матиме наслідок. Пам’ятайте про це, кажучи або обіцяючи щось.

А тлумач сновидінь Езопа обіцяє швидке одруження тим сновидцем, які уві сні знайшли жучка у себе в ліжку.

Сувенірний жук, або Пам’ятайте про важливе!

Тлумачачи,, до чого сниться скарабей, залитий янтарем, слід уточнити, у вигляді чого він був. Якщо, наприклад, ви бачили уві сні жука в кулоні, то будьте готові до того, що вам доведеться взяти на себе відповідальність за когось.

Фігурка скарабея з золота, побачена уві сні, пророкує несподіваний прибуток. А якщо ви бачили іграшкового жука, то можна сподіватися на гармонію і спокій в родині, а також радість, яку вам принесуть ваші діти.

Неприємні моменти

До чого сниться мрія, в якій ви зіткнулися з неприємностями за участю скарабея, пояснять сонники після з’ясування деяких подробиць сюжету. Отже, він уві сні:

 • Вкусив вас — до проблем зі здоров’ям;
 • Обгидив — хтось буде розпускати про вас плітки;
 • Засліпив — не вірте нічому, поки не переконаєтеся в цьому особисто;
 • Зіпсував повітря — виникнуть труднощі в спілкуванні з людьми.
 • Місце «зустрічі» як підказка про найближчі події

  Якщо вам приснилося, що ви якимось чином контактували зі скарабеєм, то пригадайте, де саме сталася ця «доленосна» зустріч, радять сонники.

  Бачили, що ви дістали скарабея зі своєї тарілки? Не варто укладати жодних договорів, партнери виявляться ненадійними. Скарабей в туалеті «радить» прислухатися до чужої думки, але чинити так, як вам підказує інтуїція.

  Приснився скарабей, що залетів у вікно спальні? До змін в сімейних відносинах. Зіткнутися з ним на вулиці — до нових знайомств. А ось бачити «єгипетського жучка» в холодильнику — символ охолодження почуттів.

  Сонник скарабей, до чого сниться скарабей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: