Сонник скелет, до чого сниться скелет уві сні

Сни про мерців страшні і неприємні. Після подібного сновидіння у людини, який побачив його, на душі важко. Його мучать переживання, і навіть, здається, що ось-ось повинна статися якась неприємність. Якщо уві сні ви побачили не небіжчика, а скелет, це так само не обіцяє вам гарного настрою на весь наступний день. А так чи жахливі наслідки подібних образів насправді? До чого сниться вся це «загробне» атрибутика? До хвороби або до веселощів? Адже кістки практично нетлінні, і, може бути, цей сон передвіщає сплячій людині довге і мирне життя або стабільність і сталість в справах і відносинах? Щоб не ворожити і не мучитися, пропоную звернутися за порадою до сонникам. Їм, як нікому іншому, відомо все, що пов’язано зі снами. Отже, до чого ж сниться скелет?

Людські останки

Бачити уві сні скелет людини — до сварки або втрати, пророкує сонник Міллера.

Наснилася ціла гора кісток або черепів — знак невдач і потрясінь, провісник «чорної смуги». Сонник підказує, що потрібно набратися терпіння і дочекатися закінчення всіх негараздів.

Якщо вам приснилося, що ви дивитесь у дзеркало, а в ньому відбивається не ви, а скелет — в реальному житті вас мучить необгрунтоване побоювання за своє життя і здоров’я.

Бачити себе настільки худим, що крізь шкіру проглядаються ваші кісточки — вас чекають зміни в житті, причому не в кращу сторону. Чи не витрачайте свої сили і вміння даремно, вони вам ще знадобляться, радить сонник.

Скелети в шафі… І не тільки

Відкопати уві сні велику кількість кісток — до різкого погіршення фінансового благополуччя.

Виявити у власній шафі скелет людини — в реальному житті у вас є секрет, який ви намагаєтеся приховати від оточуючих.

Знайти скелет в чужому шафі — дізнатися якусь неприємну правду про свого знайомого.

Наснилося, що ви побачили скелет у воді — є ризик в реальності зіткнутися з аферистами або шахраями. Кістки у вогні — до поганих известиям і новин, обіцяє Місячний сонник.

Сняться мощі людини, що лежать в труні в могилі — наяву вам належить навчитися жити далі, впоравшись зі своїми колишніми проблемами і переживаннями.

Смерть і брати наші менші

Бачити уві сні кістки риби — до фінансових труднощів, попереджає сонник. Вам найближчим часом треба з великою обережністю поводитися з грошима, не вкладати їх в сумнівні угоди і не робити необдуманих витрат, попереджає сонник.

Скелет великого тваринного, наприклад, корови, коні, слона і т. п. — знак відмінного добробуту і фінансового процвітання. Діловим людям подібне сновидіння обіцяє вигідні контракти і угоди.

Якщо уві сні ви подавилися кісточкою риби — на шляху до виконання планів встануть серйозні проблеми. Будьте до цього готові як морально, так і матеріально.

Приснився каркас курки або будь-який інший свійської птиці — вас чекає приїзд гостей і галасливе гуляння. Кісточки диких птахів символізують далеку дорогу.

Сниться, що ви закопуєте в землю скелет собаки або кішки — до печалі і смутку через сварку з одним, пророкує сонник.

«Живий труп»

Приснився ожилий скелет людини — до несподіваного переляку, віщує сонник.

Живий скелет риби, плаваючий в вашому акваріумі — символ брехні і зради з боку людей, яким ви довіряєте. Придивіться до свого оточення.

Побачити уві сні пересувається скелет тварини — до відродження давно згаслих надій і бажань. Наяву ви зустрінетеся з кимось, хто допоможе втілити в життя ваші старі нереалізовані плани.

Сниться, що в труні лежить мумія, яка ворушить руками і ногами, намагаючись встати, — наяву ви ризикуєте випадково проговорився про свої давні неприємні моменти життя. Не слід цього робити, конкуренти неодмінно скористаються цим, щоб нашкодити вам.

Сонник скелет, до чого сниться скелет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: