Сонник скандал, до чого сниться скандал уві сні

Скандал — це завжди неприємно. Навіть якщо скандал стався уві сні, все одно він не віщує нічого доброго, так як є передвісником неприємностей і невдач. Так вважають практично всі відомі сонники. Правда, бувають і винятки. Наприклад, якщо уві сні ви скандали з незнайомцем протилежної статі — чекайте любовних пригод. До чого сниться скандал в тій чи іншій ситуації, допоможе розібратися сонник.

Проблеми в родині

Бачити уві сні скандал з родичами — до сильного емоційного потрясіння, пророкує сонник Ванги.

Приснився скандал з чоловіком або з дружиною — до загострення існуючого в реальності конфлікту.

Сниться, що ви посварилися з родичами чоловіка — вам має бути зустріч з малознайомим, але симпатичною людиною, з яким ви давно хочете познайомитися.

Скандал з мамою або зі свекрухою — ознака морального виснаження. Побережіть нерви, радить сонник Міллера.

Побачити сварку з дочкою або з сином — до дрібних, але численних проблем особистого характеру.

Посваритися уві сні з сестрою або з братом — в реальності, ви повірите людині, яка не заслуговує на довіру.

Дружні розбірки

Приснився скандал з одним або з подругою — є ймовірність, що ви посварилися з ними і в реальному житті.

Спостерігати за лайкою друзів — ви можете бути залучені в чужій конфлікт, який зачепить і вас.

Бачити, як один лається з мамою або з татом — наяву йому може знадобитися підтримка або захист. Запропонуйте свою допомогу, радить Місячний сонник.

Сниться, що ви стали свідком скандалу малознайомого приятеля зі своїми родичами — труднощі, які вам здаються нерозв’язними, вирішуватися швидко і без праці.

Скандал, в якому берете участь ви і ваша однокласниця з чоловіком за право вважатися «Королевою балу» на зустрічі однокласників — попередження про те, що невирішені проблеми з минулого дадуть про себе знати.

Сварки в колективі

Посваритися з колегою — до неприємностей на роботі, передбачає Східний сонник.

Наснилося, що у вас на роботі назрів конфлікт за участю всього колективу — до втрати великої суми грошей. Можливо, ви вкладете гроші в явно невигідне справа, яке прогорить.

Лайка з матюками на робочому місці — знак пліток і інтриг. Заздрісники не дрімають, будьте напоготові.

Скандал з начальником уві сні — виллється в неприємності з ним же і наяву. Стримуйте свої емоції, в що б вас не звинувачували, інакше отримаєте догану або навіть пониження в посаді.

Любовні негаразди

Сниться сварка з коханою людиною — дізнаєтеся, що коханий вас обманює, засмучує Мусульманський сонник.

Дівчині посваритися уві сні з кращою подружкою або рідною сестрою через хлопця — найближчим часом чоловіки будуть обходити стороною вашу персону. Варто перечекати цей час, не нав’язуючи їм своєї компанії, інакше ризикуєте прославитися, як легкодоступна жінка.

Приснився скандал батьків через ревнощі — в реальності вас приємно здивує той факт, що вашого розташування давно домагається людина, якій ви симпатизуєте.

Бачити уві сні, як тато лається з мамою з приводу вашого молодої людини або дівчини — є ймовірність того, що в реальності ви розлучитеся з коханою людиною через непорозуміння і розбіжності.

Громадські склоки

Лайка з представниками комунальних служб — символ незадоволеності своїм побутом. Вам слід змінити обстановку, пропонує сонник Цвєткова.

Конфлікт з листоношею — знак того, що ви почуєте погані розмови або плітки про себе або своїх близьких.

Жінці лаятися уві сні зі свекрухою, яка мешкає з нею в одній квартирі, через побутових проблем — слід переглянути своє ставлення до батьків чоловіка, інакше скандалу наяву не уникнути.

Наснилася сварка в магазині — до покупки чогось дорогого і марного. Продумуйте свої покупки, дає пораду Осінній сонник.

«Скандальне» відлуння минулого

Сниться, що ви затіяли скандал з колишнім хлопцем або чоловіком — в минулому залишилися незавершені справи, які не дають вам спокою сьогодні, підказує Весняний сонник.

Бачити уві сні, як ви ругаетесь з померлим наяву, але живим уві сні людиною — минулі відносини тягнуть вас «на дно». Прийшла пора розірвати їх і відкрити серце для нових почуттів.

Сонник скандал, до чого сниться скандал уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: