Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скарб, до чого сниться скарб уві сні

Сон — дивовижне явище і вже давно не секрет, що уважний сновидец може передбачити удари і милості своєї долі. Для того щоб з’ясувати, до чого сниться будь-якої сон досить погортати хороший сонник. Якщо уві сні Ви побачили скарб — будьте впевнені, що це сприятлива ознака і незабаром Вас чекає успіх, завдяки Вашій везінню.

Позитивна трактування

Сновидіння, в якому Ви відкопувати тайник з монетами це хороший символ, того що незабаром матеріальні труднощі закінчаться, і досягнуть найпотаємніші бажання. Це знак можливої ​​зустрічі з заможними людьми, які нададуть Вам допомогу.

Якщо приснилося, що Ви дякуйте землю за перебування скарби, то в повсякденному житті Вас чекає велика удача, але за неї Ви подякуйте не того, хто Вам допоміг. Скарб символізує дорогі спогади і виняткові ідеї. За східним жіночому сонником, якщо сновидицей знайшла заховані коштовності, то це обіцяє здоров’я, багатство і реалізацію задуманого.

Малий Велесов сонник

Протилежне тлумачення такого сновидіння дає народний сонник. За старовинним повір’ям скарб це послання нечистої сили, щоб розбестити поневолити душу людини. Тому, якщо сниться, ніби Ви його знайшли, то це означає велику радість, яка зміниться сумом.

Згідно малому Велесову сонником, шукати скарб це передвістя того, що мріям не судилося збутися, це марна справа. Знайти схованку з монетами віщує обман, розчарування і образи. Те ж тлумачення дає і слов’янський сонник — знайти заховані цінності — на жаль.

Сонник Міллера

Шукати уві сні захований скарб — наяву Вас очікують марні клопоти. А ось знайти скарб сниться до радісної події. Якщо приснилося, що Ви копаєте яму там, де очікуєте його виявити, але там виявляється небіжчик — це знак того, що планам не судилося збутися.

Якщо знахідка не представляє великої цінності, то на реальному житті це ніяк не відіб’ється. Навпаки, бачити в сновидінні скарб з коштовностями і золотом обіцяє безліч проблем в реальності і мінімум прибутку.

Якщо приснилося, що Ви самі закопуєте скриню з золотом, то це обіцяє посвята в таємницю, яка для Вас вже давно не є такою. За іншою версією такий сон символ того, що наяву Ви «закопує» свій талант, чекайте розчарування від неможливості самовираження.

Якщо приснилося, що Вам хтось вказав на місце, де повинен був бути тайник з грошима це провісник того, що в реальному житті зустрінеться людина, яка запропонує на перший погляд вигідна справа. Але в дійсності Ви тільки зазнає збитків від такої афери.

Шукати скарб на протязі всього сновидіння — снитися до того, що Вам потрібно докласти дуже багато зусиль для досягнення фінансового благополуччя.

Якщо приснилося, що хтось інший знайшов скарб, то це віщує, що незабаром одному з родичів буде потрібна фінансова допомога, надати яку доведеться Вам.

Ісламський сонник

Якщо той, хто знайшов уві сні скарб з монетами, є студентом, то це обіцяє сновидцу придбання нових знань, якщо він в реальному житті торговець, то це знак успіху в комерції, а якщо він чиновник, то придбає ще більшу владу.

Інтерпретуючи,, до чого сниться те, що знайдений скарб вкрали, тлумачі сходяться в тому, що це обіцяє фінансові втрати з вини чужих людей. Тому, бачити уві сні скарб — хороший знак, тільки важливо його утримати.

Психологічне значення

Коли уві сні люди шукають скарби, це можна пояснити, пошуками наяву сенсу життя, відносин або роботи, або ж Вас мучить творчий неспокій. Отриманий грошовий скарб вказує на те, що сновидець скоро виявить приховані таланти і можливості. Також це обіцяє отримання чогось важливого і довгоочікуваного.

Сонник скарб, до чого сниться скарб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: