Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сідниці, до чого сниться сідниці уві сні

Сідниці уві сні — це знак беззахисності і почуття провини. До чого сниться попа зрозуміти не важко — вас гризе щось і не дає спокою. Сонники чітко розділяють сновидіння з сідницями на хороші і погані. Намагаючись зрозуміти свій сон, ви не зустрінете заплутаних символів і незрозумілих значень — все досить просто і по суті. Хочете переконатися? Будь ласка — згадуйте побачені уві сні подробиці і почнемо!

Що нам повідав сонник Міллера

Побачити уві сні з голими сідницями якоїсь людини, на думку Густава Міллера, це відображення власного сорому.

Якщо на світському прийомі ви бачите людину в наряді, але з виставленими на показ сідницями — хронічне захворювання обіцяє повернутися, бережіть здоров’я.

Наснилося, що вам зробили укол шприцом в зад замість ін’єкції в іншу частину тіла — до любовну інтрижку на роботі, здатної перерости в глибоке почуття.

Красива попка як символ незахищеності і проблем

Красиві жіночі сідниці — символ слабкості духу, пророкує Весняний сонник.

Наснилася татуювання на сідницях жінки — незабаром вам доведеться зіткнутися з важким справою сімейного характеру. А ось татуювання на чоловічих сідницях обіцяє негаразди на роботі.

Уві сні ви крутилися перед дзеркалом, розглядаючи свої сідниці — вас чекає удар «зі спини» від близької людини.

Милуватися чужим «м’яким місцем» або чіпати його — сновидіння означає, що всі спроби щось змінити в житті розбиваються об боязнь видатися смішним.

Малопривабливий видовище — бережіть гроші

Сниться, що ви бачите голий зад, усіяний саднами і виразками? Вам необхідно берегти свої гроші.

Сідниці в крові — знак фінансових махінацій. Бачите свою закривавлену «п’яту точку» — не зв’язуйтеся з чужими грошима, чуже стільці в крові — не довіряйте нікому свої заощадження.

Наснилися великі половинки сідниці, вкриті целюлітом або волоссям — ви занадто великі суми витрачаєте на дурниці. Пора «включити» режим економії, радить Місячний сонник.

Взаємодія з навколишнім світом або Порочність ваших думок

Уві сні вас вкусила собака за попу — ви мрієте про жорсткому сексі, робить висновок сонник Фрейда. А ось Осінній сонник вважає, що якщо людину за це місце вкусила собака — це до далекій дорозі.

Наснилося, що вам зробили укол шприцом без вашої згоди — ви не бажаєте жити за правилами, але не хочете їх порушувати, побоюючись бути незрозумілим.

Поцілунки в попу сняться тоді, коли вам не вистачає ласки і турботи від вашого партнера. Ви мрієте про ніжність, але не наважуєтеся йому про це сказати.

Голити волосся на «сидячому місці» — ви мрієте про спокій і тишу, але не визнаєте в цьому через острах, що вас вважатимуть «синім панчохою».

Жорстоке поводження — вам не дає спокою совість

Сниться, що ви б’єте по чужим сідницях, залишаючи криваві відмітини — вас не залишає почуття, що ви зробили щось не правильно, і тим самим принесли комусь проблеми.

Лупити уві сні по своїх сідницях, означає, що ви зробили підлість. Це вас гризе, але гординя не дозволяє вам вибачитися.

Виривати волосся на попі у кого-то, доставляючи тим самим страждання — вас хтось сильно образив, ви помстилися, але замість полегшення у вас з’явилося відчуття власної провини — так пояснює дане сновидіння сонник Лоффа.

Сонник сідниці, до чого сниться сідниці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: