Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скакати на коні, до чого сниться скакати на коні уві сні

Наснилося скакати на коні? Таке бачення уві сні трактується сонником неоднозначно і може передвіщати щастя, успіх, процвітання, але також попереджати про невдачі, неприємності. Зрозуміти,, до чого сниться цей сюжет, допоможуть інші подробиці.

Сонник Міллера: доведеться добре попрацювати

До чого сниться спритно скакати на коні без сідла? Сюжет обіцяє: комфортне життя, добробут сновидец придбає після нелегкої боротьби. Він також вказує: надійні друзі завжди допоможуть.

Вас чекає удача

До чого сниться скакати на коні верхом? Сновидіння є передвістям повного успіху якоїсь справи.

Бачити себе в сні верхи, осідлавши Пегаса — треба знайти творчий підхід до вирішення виниклого питання. Це допоможе набагато швидше залагодити багато проблем.

Наснилося їхати верхи в суспільстві чоловіків? Бачення означає: попереду прибуток і щастя. Жінок? Бійтеся зради, невдач.

Приготуйтеся долати труднощі

Скакати на коні, який брикався і намагався вас скинути? Сонник вказує: досягнення мети виявиться пов’язане з різними труднощами. Якщо він скинув вас уві сні — наяву противники намагатимуться сильно нашкодити. Коли жеребець брикнув по спині — це передвіщає хворобу.

Бачити себе вершником, мчить щодуху — авантюрні затії можуть принести несприятливий результат. Потрібно вичікувати, поки не приймаючи ніяких важливих рішень — від ділових питань до вступу в шлюб.

Наснилося їхати по колу? Сонник сповіщає: чекають складності, з якими не так-то просто впоратися.

Попереду благополуччя, приємні знайомства

Бачити, ніби уві сні підпорядкували норовиста тварина своїй волі і направили туди, куди потрібно, означає різкі сприятливі життєві зміни.

Скакати на коні, беручи участь в перегонах — за сонником, людину чекає благополучна, безбідне життя.

До чого сниться мчати на білому скакуні? Наяву чекають зустрічі з хорошими людьми, здатними зіграти для життя сплячого важливу роль.

Кататися на білому коні уві сні обіцяє жінці зустріч з багатим, розумним, порядним шанувальником. Таке знайомство може виявитися досить багатообіцяючим.

Яким було тварина?

Тлумачення сну можливо відповідно до того, яким був кінь:

 • Красивий — очікує успіх, процвітання;
 • Світлого забарвлення — попереду благополуччя;
 • Білий — радість, щастя;
 • Буланий — сприятливі донині обставини раптово погіршаться;
 • Чорний — неприємність, печаль;
 • Гнідий — задоволення бажань, піднесення;
 • В яблуках — належить фінансова вигода;
 • Брудний, неохайний — обман, заздрість з боку тих, кому довіряєте.
 • Складнощі в грошових справах

  Наснилося їхати на чорному коні? Сонник стверджує: незабаром почнуться грошові зміни. Якщо втрималися в сідлі — сновидіння віщує достаток. Коли ж він скинув вас — можливо розорення, тому потрібно дуже ретельно планувати справи.

  Сновидіння про чорному скакуні під вами обіцяє небезпечного партнера по бізнесу наяву. Він приховує якусь інформацію, яку зможе використовувати для власної вигоди або шкоди вам.

  Сонник скакати на коні, до чого сниться скакати на коні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: