Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сірий кролик, до чого сниться сірий кролик уві сні

До чого сниться сірий кролик? Уві сні цей образ досить суперечливий і може обіцяти як благополуччя, так і попереджати про необачних вчинках. Сонник допоможе повністю розшифрувати сноведійний символ.

Багатогранний образ

Що значить уві сні дуже великий сірий кролик? Ця тварина відоме своєю плодючістю, тому з повною впевненістю можна чекати серйозний прибуток. Сонник впевнений, що все задумане втілиться, а крім того, ви обійдете конкурентів.

Приснився великий кроль? Можливо, він уособлює боягузливого, невпевненого, Сердечна або ніжного людини або ці ж якості властиві особисто вам.

Великий кролик також відображає масу зайвих і абсолютно не потрібних дій, абсолютну неорганізованість, неуважність і т. д.

Думка Міллера і Ванги

Якщо уві сні довелося бачити димчастого кролика, то містер Міллер обіцяє щасливий і зовсім несподіваний поворот подій. Сонник Ванги вважає, що ви можете виграти великі гроші.

До безперечних поліпшень!

До чого сниться сірий кролик в руках? Якщо він сидить спокійно і не прагнути втекти, то сонник впевнений, що незабаром поліпшите добробут.

Тримати в сні крольчонка в руках означає, що дітлахи доставлять багато радості. Більш того, вам доведеться доглядати за цілою юрбою дітвори.

Наснилося, що в ніч на п’ятницю вам довелося держатьв руках кролика? Ви зумієте знайти нетривіальний вихід з складного становища і відновите свою авторитетність.

Розшифровка дій

Якщо в мріях сірий кролик перетворився на людину, або ви підсвідомо вловили деяку схожість з певною особою, то в реальності ви дізнаєтеся про нього щось таке, що дуже вас здивує. Крім того сонник радить врахувати всі власні дії уві сні.

 • Годувати — благополуччя, швидкий шлюб.
 • Розводити — щастя.
 • Дарують кролика — взаємна любов.
 • Знімати шкірку — безвихідна ситуація.
 • Є кроляче м’ясо — міцне здоров’я, довголіття.
 • До чого сниться, що трапилося власноруч вбити кроля? Це знамення збитків і обману.

  Вбити тварину уві сні означає, що для відновлення справедливості вам доведеться вдатися до допомоги Закону.

  Виграш або витрати?

  Якщо приснився сірий кролик, то сонник гарантує щасливий поворот долі. Бачити тікає кроля — до грошового виграшу.

  Довелось ловити звірка? Бачення обіцяє згоду і вірність в сімейному житті. Сталося випустити його з клітки? Наяву підкорятиметеся грубій силі.

  Якщо ж уві сні довелося ловити кроленят, то настають турботи, найімовірніше пов’язані з дітьми. А ціле стадо, безтурботно пасуться на травичці, буквально означає, що має бути витрачено більше, ніж ви заробили.

  Щастя в шлюбі!

  До чого сірий кролик сниться жінці? Заміжньої дамі він обіцяє поповнення сімейства. Незаміжнім і нареченим звір гарантує в майбутньому подружню вірність і любов. Юним дівчатам сонник обіцяє раннє і цілком вдале заміжжя.

  Наснилася нова кроляча шуба? Любовні стосунки складуться досить вдало. Ця шубка сниться жінці до знайомства з заможним шанувальником.

  Багатство або економія?

  Якщо кроляча шуба тепла і затишна, то матеріальне становище буде стабільним і гідним. Бачити стару і облізлі штучку, на думку сонника — набагато гірше.

  Тлумачення сну в цьому випадку повністю протилежне. Доведеться стримати витрати і заощаджувати буквально на сірниках.

  Сонник сірий кролик, до чого сниться сірий кролик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: