Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сережки у вухах, до чого сниться сережки у вухах уві сні

До чого сняться сережки у вухах? Сонник часто називає цей символ передвістям хороших змін. Бачення уві сні обіцяє успіх на роботі, любовному фронті і вдома. Однак іноді сюжет попереджає про виникнення пліток, чуток.

Попереду відмінний час

Наснилися сережки у вухах? Сонник підказує: на професійній ниві вас чекає успіх. Сімейне життя також буде безхмарним, а відносини будинку — прекрасними.

Бачити на своїх вухах гарні прикраси уві сні означає: особисті відносини будуть успішними, між вами і коханим настане гармонія.

До чого сняться дорогоцінні сережки у вухах? Сонник обіцяє наступ відмінного часу наяву. Сновидицей вдасться отримати нові грошові надходження, зміцнити своє фінансове становище.

Якими вони були?

Тлумачення сну можливо виходячи з того, які це були сережки:

 • Золоті — символ спокійного гармонійного майбутнього;
 • Срібні — важливі події на роботі змусять переживати;
 • З діамантами — особисте життя порадує приємними змінами;
 • З перлами — можливо непорозуміння з коханим, будете плакати;
 • З рубіном — ваші старання оцінить керівництво: попереду підйом по кар’єрних сходах або премія;
 • З смарагдом уві сні — світла смуга, удача;
 • Прикрашені кількома дорогоцінними каменями — доведеться вирішувати незначні питання;
 • Прикрашені одним великим дорогим каменем — зустрінете чоловіка, знайомство стане доленосним.
 • Сонник Міллера: хороші новини

  Наснилося бачити в дзеркалі сережки у вухах у себе? Сновидицей належить дізнатися хороші новини. Також у неї попереду цікава робота.

  Дізнаєтеся якусь таємницю, але будьте пильні

  Таке бачення уві сні обіцяє сприятливий життєвий період, успіх у багатьох сферах. Однак треба бути уважною, пильною. Постарайтеся не допускати поспішних дій, які можуть привести до нерозумних помилок, обмірковуйте кожен свій крок, інакше віджахнете свою удачу.

  До чого сниться бачити їх на собі? Розкриєте якусь таємницю, дізнаєтеся факти або обставини, які раніше були від вас приховані.

  Дівчині наснилося знімати сережки? Сонник називає це хорошим знаком. Вона комусь дуже подобається і незабаром почує любовне визнання.

  Бійтеся пліток

  Відчувати дискомфорт від них уві сні означає: почнуться негаразди, пов’язані з професійною сферою, бізнесом.

  Бачили сережки у вухах незнайомки або хлопця? Сонник попереджає: з’являться плітки про вас, і це може негативно позначитися на вашому успіху. Потрібно відповідально підійти до своїх справ, сконцентруватися для вірного вирішення завдань, щоб уникнути помилок.

  Проколювати вуха уві сні означає: сновидицей занадто багато уваги приділяє своїй красі. Треба перестати на цьому зациклюватися — краще проявити турботу про внутрішню красу і душевної гармонії.

  Успіху завдяки відповідальності

  До чого сняться золоті сережки у вухах? Сонник повідомляє: ви досягнете успіху в усіх починаннях, знайдете фінансове благополуччя. Сновидіння також свідчить про вашу відповідальність, зібраності. Можливо, незабаром доведеться піклуватися про близьку людину.

  Наснилися золоті, з діамантами? Наяву зустрінете цікавого і заможного чоловіка. Це знайомство може перерости в серйозні стосунки.

  Сонник сережки у вухах, до чого сниться сережки у вухах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: