Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сірий колір, до чого сниться сірий колір уві сні

Бачити тварина або річ сірого кольору уві сні — до лицемірства друзів, втоми, поганого настрою, іноді до розчарувань. Незважаючи на те, що сонники дають песимістичні прогнози, сріблясті відтінки можуть символізувати діловитість, стабільність, цілеспрямованість. До чого сняться спокійні і холодні тони, традиційні сонники пояснюють задумою, високою духовністю сновидіння.

Сонник Міллера: трактування психолога

Густав Міллер вважає, якщо приснився предмет сірого кольору, значить, настав час відпочинку. Організм підказує, що підкралася втома, від якої потрібно терміново позбуватися. Бачити уві сні живих істот нейтральній забарвлення — до душевних метань, депресії.

До чого сняться інші звичні речі сріблястих, попелястих відтінків, сонник Міллера трактує так:

 • Одяг — до розчарувань, перепадів настрою, пасивності;
 • Машина — до стабільного доходу, відданим партнерам;
 • Вовк, собака — до прийняття схими, підвищенню духовності;
 • Кішка, кошеня — до лицемірним, підступним друзям.
 • Приділіть увагу справам

  Бачити костюм або плаття сірого кольору уві сні — до туги за минулими часами. Психологи рекомендують не впускати в життя меланхолію, якщо наснилося, що одяг довелося приміряти або купувати. Сновидіння означає, що сил на боротьбу у вас не залишилося і ви готові здатися.

  Застій проектів, небажання просувати справи, бажання жити спокійно — саме те, до чого сняться костюми, сукні, шуби нейтральних відтінків. Сонник Нострадамуса рекомендує зібрати останні сили, внести в життя різноманітність. Включитися в спільну роботу з колегами, членами сім’ї.

  Зберігайте нейтралітет

  До чого сниться машина сірого кольору, Нострадамус трактує з позиції раціоналізму. Виявляється, чим спокійніше і непомітніше ваше життя, тим більше шансів уникнути заздрості недоброзичливців. Сновидіння означає стабільний дохід, достаток, постійний заробіток.

  Якщо приснилися благородні тварини сірого кольору: пес і вовк — значить, сновидец надходить наяву бездоганно, дотримується законів. Бачити їх уві сні — до успішного закінчення навчання, отримання атестата, знайомству з впливовими людьми і працевлаштування.

  Бережіть внутрішній спокій

  Бачити димчастого кошеня уві сні можуть люди, у яких починається смуга невдач. Маленьке тварина символізує розчарування в друзях, партнерах. Ще гірше, якщо наснилося, що кошеня вкусив вас або подряпав. Сонник Ванги рекомендує не довіряти свої таємниці малознайомим людям.

  Доросла кішка на руках попереджає про лицемірство оточуючих. Намагайтеся не впускати в особисте життя третіх осіб — є ризик втратити кохану людину, залишитися без прибутку, без даху над головою. Тлумачення сну в таких випадках зводиться до застереження від необдуманих вчинків.

  Сонник сірий колір, до чого сниться сірий колір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: