Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сережки до чого сняться сережки уві сні

Сережки, особливо золоті, в житті є ознакою розкоші і гарного життя. Хороший чи знак — побачити їх в сновидінні? Давайте розбиратися.

Як говорить нам сонник, сережки, втрачені Вами уві сні, свідчать про можливість пограбування. Вам слід бути гранично уважними зі своїми речами в найближчому майбутньому.

Такий сон для чоловіка може означати проблеми з другою половинкою. Як правило, у відносинах пропадає іскорка, і, побачивши подібний сон, чоловік повинен зробити все можливе, щоб повернути втрачену романтику і гармонію.

Сон про втрати сережки також може говорити про початок періоду страхів і сумнівів у Вашому житті, а також змін і боязні чогось нового.

Золоті сережки — символ того, що Вам варто перебороти свої бажання і відмовитися від запланованої справи, яке принесе Вам тільки зайвий клопіт.

Якщо Вам сниться, що Ви знайшли прикрасу, то чекайте поява в Вашому житті нового друга.

Сонник трактує сережки, куплені Вами, як майбутні клопоти на роботі.

Зламані прикраси застерігають Вас бути більш уважними в колективі.

Якщо Вам сниться, що сережки Вам хтось подарував, то це прекрасний знак того, що Вам уготована спокійна щасливе сімейне життя.

Як тлумачить сонник, сережки в парі сняться до взаємності в любові.

Коштовне каміння в них — це знак майбутніх Вам клопоту.

Прикраси, одягнені на інших людей, символізують пишне весілля і застілля.

Заміжнім жінкам сняться сережки до можливого материнства.

Якщо прикраса на знайому людину уві сні Вам занадто подобається, то варто задуматися, чи не заздрите Ви йому.

Важко одягаються сережки обіцяють сварку з коханою людиною.

До чого сняться сережки в інших сонниках

Звернемося до сонникам, які нам допоможуть розібратися зі значенням снів про сережки.

До чого сняться сережки в сонник Міллера? Побачені прикраси на вухах в сновидінні — символ можливої ​​цікавої роботи в майбутньому. Зламані сережки стануть вісником пліток.

Сонник Симона Кананіта. Побачити — веселощі, весілля, пологи. Знайти — знайти щастя, втратити — отримати переляк. Носити — дізнатися чужу таємницю, зламати — дізнатися про зраду.

Згідно сонником Піфагора, хорошим знаком для жінок стане сновидіння, в якому вона перед дзеркалом приміряєте сережки. Якщо Ви одягли їх на вуха, і сережки однакові, то Ваше любовне бажання здійснитися через два тижні, якщо різні, то через два місяці.

Якщо ж одна сережка загубилася, і Ви не можете її знайти, — то через 47 днів. Приснився чоловіку подібний сон принесе приниження з боку начальства або зраду дружини, розпад шлюбу через 11 днів. Для студентів він же стане символом легкої здачі сесії.

До чого сняться сережки в сонник Азара? Ви можете бути спокійні, побачені прикраси уві сні стануть ознакою швидкої любові і симпатії в Вашу сторону.

Езотеричний сонник вважає, сережки з коштовним камінням сняться до важким справах, недорога біжутерія — до обману.

Сонник Медеї. Прикраси, побачені Вами в сновидінні на чужих вухах — символ обману і помилкових чуток. Втрата сережок обіцяє Вам розлуку з коханою. Надіті на вуха, вони готують Вам доля стати жертвою пліток і наклепу.

Сонник Мандрівника. Для чоловіка сережки сняться до знайомства, для жінки — до участі в чужій таємниці. Одягаючи сережку уві сні, ви норовить зіткнутися з неприємностями в любові наяву.

Сонник сережки до чого сняться сережки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: